Postřehové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Zoo Pong

Jednoduchá hra na styl tenisu, ve které budete s dalšími roztomilými zvířátky ve vaší zoo hrát tenis a snažit se odpálit míček na protivníka tak, aby jej nechytl. Váš protivník má samozřejmě stejný úkol a je tedy jen na vás, kdo vyjde z tenisového kurtu jako vitěz.

 
85%
Hra - Crazy Duck Hunter

Vynikající hra na motiv jejího slavného předchůdce Duck hunter. Váš pes vběhne do křoví vyhánět divoké kachny, které postupně vylétávají a vaším úkolem je sestřelit co největší počet. Dokážete to?

 
87%
Hra - Merge the Gems

Tato hra kombinuje prvky tetrisu, rychlých reakcí a spojování stejných čísel, které se mění v další. Cílem hry je dostat se k co nejvyššímu číslu a zároveň čistit herní pole, které se postupně plní dalšími bloky s čísly. Dokážete to?

 
85%
Hra - Bubble invasion

Vynikající hra, která vás zavede do světa barevných kuliček. Ty musíte sestřelovat a čistit tak herní pole stylem spoj3. Dokážete sestřelit všechny kuličky a splnit všechny připravené úrovně?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Home Makeover Hidden Object

Vynikající postřehová hra, ve které je vaším úkolem zajistit opravu starého domu. Nejdříve musíte prostřednictvím zábavných miniher vyčistit celý domov, poté jej opravit a navrátit mu starou krásu. Dokážete to?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Spongebob Squarepants Run 3D

Vžijte se do role slavné podmořské houby Spongeboba Squarepantse, který se snaží utéci před rozzuřenými domorodci, kteří jej chtějí uvařit a sníst. Dokážete jim uniknout? Přeskakujte všechny překážky a snažte se co nejdéle odolat jejich nástrahám.

 
90%
Hra - Rodeo Stampede

Postavte si svoji vlastní létající zoologickou zahradu. Vydáte se do sahary, ve které budete muset rychlými reakcemi chytat zvířátka, která si ochočíte a poté přidáte do své zoo. Dokážete naplnit celou zoo?

 
87%
Hra - Lab Escape Online

Vynikající úniková hra, ve které musíte doběhnout co nejdále a přitom požírat všechny lidi, kteří se vás snaží zastavit. Jak daleko se dokážete dostat, aniž by lidé dostali vás? Za utržené peníze si můžete vylepšit svého červa.

 
89%
Hra - Hot Dog Bush
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky v pouličním stánku. Prodávejte hod-dogy, hranolky a další. Dávejte si pozor, aby jste nespletli objednávku a aby zákazníci dostali své jídlo včas. Nezapomeňte si vzít peníze.

 
95%
Hra - Fall Friends Challenge

Vynikající skákačka na motiv slavného předchůdce Fall Guys. V této hře budete muset předběhnout všechny své soupeře a vybojovat si tak první místo ve všech disciplínách, které na vás čekají. Hru si můžete zahrát v jednom nebo ve více hráčích.

 
85%
Hra - Valentine 5 Diffs

Dokážete najít všech 5 rozdílů v každé z mnoha připravených levelů? Valentýnské obrázky, které se na první pohled v ničem neliší. Avšak nějaké nepřesnosti zde jsou. Dokážete je všechny najít?

 
85%
Hra - Find The Differences

Dokážete najít všechny rozdíly v této postřehové hře dříve, než vám vyprší časový limit? Hra vás provede mnoha úrovněmi, ve kterých musíte najít všechny rozdíly, abyste mohli pokročit do dalšího levelu. hru ovládáte myší.

 

Jak fungují hry Postřehové

V postřehových hrách půjde o to, jak už název napovídá, otestovat Váš postřeh. Připravte se na řadu her, kde budete muset vnímat spousty věci a rychle klikat na myš či klávesnici.


Nejlepší postřehové hry

Ve hře Rogue Soul 2 se jako ninja budete propracovávat levely a zabíjet nepřátele. Další hra, která procvičí váš postřeh je Bomb It 7, což je hra založena na klasickém bombermanovi. Pokud vám multitasking, tedy dělání více věcí najednou, nedělá problém, pak si otestujte, co všechno jste schopní zlvádat najednou ve hře Multitask 2.