Zvířata

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Poly Art

Skládejte a otáčejte různé tvary obrázků takovým způsobem, abyste získali celkový obrázek roztomilých zvířátek. Dokážete najít ve všech připravených levelech všechna zvířátka?

 
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video se načítá

Podaří se vám s nosorožcem doběhnout, co nejdále to půjde? V cestě vám bude stát mnoho překážek, které budete muset přeskočit nebo zbourat. Na cestě však můžete sbírat i ovoce, za které můžete nakupovat vylepšení.

 
80%
Hra - Fish Love

Povedená zamilovaná hra, ve které musíte pomoci rybičkám překonat všechny překážky a dostat se k sobě. Dokážete to?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Kitty Cats Care

Veselá 3D hra, ve které bude vaším úkolem pečovat o roztomilou kočičku. Hrajte si s ní, dejte jí najíst a hlavně se starejte o to, aby byla kočička co nejvíce šťastná.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Magic Pony Jigsaw

Skládejte puzzle z mnoha roztomilých obrázků z nového My little pony filmu. Hru ovládáte myší.

 
62%
Hra - Color Pixel Art Classic
Video se načítá

Ve hře Color Pixel Art Classic máte na výběr ze šesti omalovánek. Každá omalovánka obsahuje 8 barev, z kterých můžete vybírat. Vybarvovat budete muset bod za bodem, ale nápovědda Vám ukáže, kam kterou barvu dát. Podaří se Vám vybarvit všech 6 zvířátek správně?

 
90%
Hra - Funny Food Duel

Zábavná postřehovka, kterou si můžete zahrát sami nebo proti vašemu kamarádovi. Vaším úkolem bude posbírat co největší množství chutných pochoutek dříve než váš soupeř.

 
85%
Hra - Match Adventure

Pomozte veverce znovu obnovit její krásný dům. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Angry Chickens

Dnes nás čeká zábavná IO hra, ve které musíte dostat všechny své nepřátele do úzkých a zničit je pomocí svých slepic. Sbírejte vajíčka a dostaňte se na první příčku na mapě.

 
85%
Hra - Halloween Puzzle

Dnes je čas na odpočinkovou hru, ve které si složíte jedny z mnoha nádherných puzzle obrázků.

 
90%
Hra - Cat Room Blast

V této hře na vás čeká spousta zábavných spojovaček, za které získáváte odměny v podobě hvězd, za které kupujete nové vylepšení do domečku roztomilé kočičky. Pomůžete kočičce s vylepšováním jejího pelíšku?

 

Jak fungují hry Zvířata

V této kategorii najdete nejrůznější hry se zvířaty, ve kterých bude vašim úkolem o zvířata pečovat, hrát si s nimi, umýt je, dám jim najíst a třeba je vyvenčit. Ať už máte rádi psy, koně, slony nebo kočky, najdete tady hry opravdu pro každého. Také si můžete vybrat z různých žánrů - například. opečovávatelské, farmářské nebo třeba logické.

Nejlepší hry se zvířaty

Ve hře Kitty Beach Makeup se budete starat o roztomilé koťátko, které se celé upatlalo a potlouklo. Ve hře Cute Horse Hospital si můžeš vyzkoušet, jaké to je být zvěrolékařem, když budeš léčit koně. Home, sheep, home 2 je logická hra, kde budete muset přejít různé nástrahy a překážky se všemi členy ovčí rodinky.