Dorty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

91%
Hra - Make Birthday Cake For My Dog
Video se načítá

Pomůžete Sáře připravit dort pro její domácího miláčka? Dort můžete zdobit podle sebe, na výběr máte spoustu dekoraci, takže se určitě nebojte kombinovat. Jak bude vypadat váš dort?

 
91%
Hra - Dora Make Cake
Video se načítá

Hra Dora Make Cake ti umožní vytvořit si svůj vysněný dort. Každé patro můžeš ozdobit jinak. Na vrchol dortu napíšeš ke kolikátým narozeninám je dort připravený. Myslíš, že tvůj dort bude nejkrásnější ze všech?

 
91%
Hra - Sara's Cooking Class: Chocolate Cake
Video se načítá

Upeč výborný čokoládový dort! A že nevíš jak? Sára ti ráda poradí! Můžeš se i podívat na recept. Taková dovednost se ti může hodit - vyzkoušet ho i doma a pak nám napiš, jaký byl!

 
91%
Hra - Kawaii Wedding Cake
Video se načítá

Kawaii je kouzelný dort, který je živý a abyste ho mohli ozdobit, jednotlivé složky a dekorace musí sníst nebo je přijmout jinou formou. Podaří se vám ho pěkně ozdobit?

 
89%
Hra - Cake Shop 2
Video se načítá

Pokud máte rádi hry, ve kterých se snažíte obsloužit co nejvíce zákazníků, pak je Cake Shop 2 hrou právě pro vás! Stanete se prodavačkou v cukrárně. Hlavně budete prodávat koláče, které sestavíte podle přání každého zákazníka. Čím více koláčů prodáte, tím více peněz získáte. Dokážete obsloužit dostatek zákazníků? To se ukáže v této oddechové hře.

 
87%
Hra - Halloween Wedding Cake
Video se načítá

Nevěsta a ženich si naplánovali svou svatbu s den Halloweenu, pomozte jim připravit v tomto duchu i jejich svatební dort.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Yummy Cake Decoration
Video se načítá

Vytvořte si nejkrásnější dort na světě a zkombinujte moderní barvy a dekorace, které budete mít k dispozícii.Bude ta vaše nejkrásnější?

 
86%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video se načítá

Zahrajte si parádní novinku od Papa’s! V této hře budete vyrábět lahodné dortíky pro vaše mlsné zákazníky! Zákazník vám vždy předá svoji objednávku a na vás je, splnit ji co nejlépe. Upečte si těsto a aplikujete šlehačku, pak přidáte toping a nějaké sypání nebo ovoce. Dobrou chuť!

 
86%
Hra - Bella's Wedding Cake
Video se načítá

Vyrobte si svůj vlastní svatební dort od A po Z. Nejdříve jí vyberete tvar a následně si ji můžete upéct. Po upečení si můžete dort i ozdobit všemožnými mozaikami, dekoracemi a ovocem. Jaký styl vyberete vašemu dortu?

 
86%
Hra - Sara's Cooking Class Ice Cream Pie
Video se načítá

Sara by ráda upekla chutný koláč. Pomůžete jí se správným postupem a pečením, aby neudělala chybu?

 
86%
Hra - Pusheen's B-day Party
Video se načítá

Pusheen chce zorganizovat nejlepší oslavu narozenin. Pomůžete jí s výrobou narozeninových kloboučků, výrobou zákusku a samotné události?

 
85%
Hra - Rachels Kitchen Grandprix Cake
Video se načítá

Naučte se péct výborné sladké dorty. Vyberte si jeden z lahodných koláčů, zjistěte jaké suroviny potřebujete a pusťte se do toho. Vaším úkolem je suroviny podle receptu nejen obstarat, ale také je dobře a rychle zpracovat. Pokud vše zvládnete a postupujete správně podle receptu, čeká na vás sladká odměna.

 
85%
Hra - Cute Baker Wedding Cake
Video se načítá

Myslíš si, že jsi dobrá kuchařka? Dokaž to ve hře Cute Baker Wedding Cake, kde bude tvým úkolem upéct svatební dort. V první řadě si vybereš tvar dortu, pak si připravíš suroviny a můžeš se pustit do pečení, se kterým ti bude radit kuchařka Sue. Po upečení můžeš dát na dort dekorace. Dekorace můžeš umisťovat na dortu kdekoliv chceš, navíc je můžeš otáčet. Bude tvůj svatební dort chutný a stylový?