Bufet

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Cinema Rush
Video se načítá

Chtěly byste mít brigádu nebo práci v občerstvení v kině? V této hře si to budete moct vyzkoušet. Budou k Vám chodit netrpěliví zákazníci, kteří si před začátkem filmu chtějí koupit popkorn, pití nebo hot dog. Když si všechno správně rozvrhnete a stihnete všechny obsloužit dřív než jim dojde trpělivost, určitě vyděláte dost peněz i na nějaké to vylepšení. Nezapomeňte kliknutím vždy probudit kluka v pokladně.

 
89%
Hra - Hot Dog Bush
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky v pouličním stánku. Prodávejte hod-dogy, hranolky a další. Dávejte si pozor, aby jste nespletli objednávku a aby zákazníci dostali své jídlo včas. Nezapomeňte si vzít peníze.

 
87%
Hra - Spongebob Patty Dash
Video se načítá

Jaké je to mít své vlastní bistro? Zkuste si to na vlastní kůži. Úkolem hry je obsluhovat zákazníky podle jejich požadavků. Připravit housky, usmažit maso a vytvořit chutný hamburger s hranolky a nebo třeba limonádu. čím chutnější jídlo je, tím víc vyděláte. S každým kolem se stupňuje obtížnost a vy musíte obsloužit více a více hladových zákazníků.

 
85%
Hra - Busy burger
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky a dopřejte jim to, na co mají chuť. Obsluhujete takový malý Mc Donald. Projeďte si tutoriál, aby jste věděli, co máte dělat. Dokážete své zákazníky uspokojit? Ničeho se nebojte a pusťte se do hry.

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video se načítá

Ocitáte se v parném slunečném dni. Obsluhujete v malém stánku a snažíte se vydělat na živobití. Proto jste se rozhodi prodávat zmrzlinu. Obsluhujte zákazníky a plňte jim jejich přání.

 
81%
Hra - Kukoo Machines
Video se načítá

Jedna z mála kuchařských her, které se odehrávají ve vesmíru. Vaším úkolem je obsloužit mimozemské zákazníky. V každé misi máte za úkol splnit určitý počet bodů k postupu do další úrovně. Pokud nestihnete zákazníkovi dodat, co si přeje, ten se naštve a odejde, čímž ztratíte cenné body. Dokážete uspokojit všechny zákazníky?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá

Tuto hru si zamilujete bez ohledu na to, jestli máte nebo nemáte rádi sushi. Opět se z vás stává šéfkuchař a zároveň obsluhujete své zákazníky. Musíte být opravdu rychlí, abyste to všechno stihli. Cílem je vydělat každý den určitou sumu peněz. Každý zákazník má jiné přání, které je zobrazeno v bublině. Vaším úkolem je připravit mu přesně to, co chce.

 
78%
Hra - Kids Food Shop
Video se načítá

Představte si, že vlastníte svůj vlastní bufet s potravinami, tento zážitek si můžete splnit s hrou Kids Food Shop. Vaším úkolem bude, co nejrychleji zákazníky obsloužit, podat jim jídlo, které si v bublině vyžádají a následně zinkasovat peníze. Toto všechno musíte splnit do časového limitu a získat určitý počet peněz. Pokud se vám to nepodaří, jednoduše prohrajete a budete si muset hru zopakovat.

 
76%
Hra - Sandwich Dash
Video se načítá

Vytvářejte pro svoje zákazníky chutné sendviče. Použijte myš k přidání ingrediencí do sendviče. Poté již můžete vytvořený sendvič servírovat zákazníkům. Šunka a vejce musí být nejprve připraveny na pánvičce, ale dávejte dobrý pozor, aby se vám nepodařilo jídlo spálit. Hra obsahuje několik úrovní, během nichž musíte získat peníze.

 
75%
Hra - Movie Munchies
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky, kteří se chystají do kina. Tito zákazníci mají hlad a nebo si jen tak chtějí něco smlsnout. Proto se musíte postarat o jejich pohodlí. Servírujte jim to, co si přejí.

 
75%
Hra - Top That Deux
Video se načítá

Moc pěkná online hra s tématem obsluhy hostů. Tvým úkolem bude připravit pokrmy podle požadavků zákazníků - samozřemě přesně a včas. Snaž se zákazníky udržet v dobré náladě a pracovat opravdu rychle.

 
75%
Hra - Burger Restaurant 2
Video se načítá

V této hře je Vašim úkolem uspokojit poptávku zákazníků. Dělejte takové hamburgery, po kterých se zákazníci utlučou. Vše záleží jen na Vaší šikovnosti, rychlosti a přesnosti. Hurá do tvoření hamburgerů.

 
75%
Hra - Baby Hamburger Shop
Video se načítá

Baby Hamburger Shop je hra, při které se nudit rozhodně nebudete. Proč? Protože vlastníte bufet s pochutinami a hlavně hamburgery. Abyste mohli postoupit do vyššího kola, musíte získat danou částku a to v časovém limitu. Pokud se vám to podaří, do bufetu vám přibudou nové pochutiny. Dokážete projít všechny kola?