Házení na cíl

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Angry Birds Special Cannon
Video se načítá

Angry Birds jsou opět tady a mají další vlastní hru, tentokrát se jménem Speciální kanón. Střílej tyhle oblíbené červené ptáčky a snaž se trefit zelené nestvůry. Ne vždy to bude jednoduché.

 
83%
Hra - World Basketball Championship
Video se načítá

Simulátory basketbalu jsou poměrně vděčným tématem v mnoha hrách. Výjimkou není ani titul World Basketball Championship. Cílem je porazit všechny týmy a co nejdříve naházet daný počet bodů. Situace však není zcela jednoduchá, protože míč se pokaždé nachází na jiném místě, což je důvod k tomu, že musíte velmi přesně mířit.

 
78%
Hra - Risky Darts
Video se načítá

Házení šipkami na terč je velmi oblíbenou zábavou. Pokud se ale do středu terče připevní člověk a vy se do něj nesmíte strefit. Musíte pouze trefovat terče, které jsou rozmístěny kolem člověka. Kolo se bude čím dál tím rychlej točit, takže bude růst i náročnost strefovat se do terčů. Snažte se terče strefit co nejmenším počtem pokusů.

 
78%
Hra - Bubble Guinea Pop
Video se načítá

Zahraj si vtipnou hru - malá zvířátka se spikla proti velkým a chtějí je všechna olepit žvýkačkou. Had vystřeluje zvířátka za těmi velkými, třeba za slonem, a ta rozžvýkají žvýkačku a udělají bublinu. Zvířata vystřeluješ kliknutím na hada.

 
78%
Hra - Ballery
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Ballery je zábavná hra, ve které máte za úkol nastřílet co nejvyšší výsledek. Stačí správně namířit a nastavit sílu. Snažte se mířit na nejvyšší číslo.

 
77%
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V roli piráta moří budete muset z lodi střílet na opevněné budovy šlechty a snažit se zničit vše, co budete mít v dosahu. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. K dipozici máte různé druhy střel.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Bloons Player Pack 2
Video se načítá

Další zástupce Bloons série. Máte k dispozici pouze omezený počet šipek a spoustu balonků ve vzduchu, které musíte sestřelit. Musíte perfektně vychytat balistiku, abyste jich každou šipkou sundali co nejvíc.

 
75%
Hra - Šipky online - Dart
Video se načítá

Pakliže rádi hrajete šipky, nebo si hraní šipek chcete vyzkoušet na počítači, tak jste tu na správném místě. Tato hra simuluje šipky a má několik herních módů - Fun mode, Real mode a Challenge mode. Každý z módů je v něčem odlišný. Ve Free mode je vaším úkolem házet šipky a získat největší možný počet bodů. V Real mode musíte hrát s 301, 501 nebo 1001 body. Vaším cílem je nasbírat nulu jako první. Challenge mode vás postaví proti počítači a za určitou dobu musíte nasbírat více bodů, než dokáže počítač.

 
75%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Spousty zábavy si užijete u této hry, ve které budete likvidovat zombie! Váš úkol je jasný, zastřelte všechny zombie na hrací ploše. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Podaří se vám zdolat každý level?

 
72%
Hra - Scooby Doo Shag a Snack
Video se načítá

V této povedené hře hrajte za Shaggyho a jste drženi v žaláři. Naproti vám je váš kamarád Scooby přivázaný na židli. Vy máte pokaždé za úkol trefit se do jeho tlamy pár kusy jídla, aby nabral sílu a roztrhl lana, když se vám tohle povede, tak postupujete do dalšího levelu. Hra je omezena časem í kusy jídla. Zvládnete se dostat z toho žaláře?

 
71%
Hra - Bloons Player Pack 1
Video se načítá

Kdo někdy nehrál alespoň jeden skvělý počin ze série Bloons jako by nebyl. Svoje balonky sestřelujete šípem, na který působí přitažlivost, takže musíte vychytat přesnou dráhu, abyste sundali co nejvíce balonků.

 
70%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video se načítá

Zahrajte si další díl této super hry, ve které tentokrát budete sbírat zamilované samičky. Pro ty z vás co nikdy hru nehráli tak se ovládá pouze myší. Klikněte na prak a pohybem myši ho natáhněte tam, kam chcete a pusťte levé tlačítko. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
67%
Hra - Bloons Player Pack 5
Video se načítá

Užij si další pokračování velice oblíbené hry Bloons. Dostaneš opět příležitost praskat poletující balónky. K dispozici dostaneš opici, která bude házet šipky. Musíš správně namířit, aby opice trefila co největší počet balónků. Na každou úroveň máš předem stanovený počet balónků, jež potřebuješ sestřelit.