Logické

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Farm Fun

V této hře je vaším úkolem dostat všechna zvířátka z ohrady na pastvu. Zvířátka jsou ale různě otáčena v ohradě a mohou jít pouze rovně. Dokážete je dostat pryč?

 
90%
Hra - Geometry Tile Rush

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem získat co nejvíce bodů skákáním přes překážky. Hru ovládáte myší a klávesou mezerníku.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Fill Pix

V této hře je vaším úkolem vymalovat obrázek podle předlohy. Hru ovládáte myší.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Braver's Blocks

Skládejte jednotlivé bloky po stylu tetrisu tak, abyste zaplnili jednotlivé čtverce. Jejich zaplněním získáte body a snažíte se zaplnit další bloky. Kolik bloků se vám podaří zaplnit, než nebudete moci pokračovat?

 
85%
Hra - Xmas Hidden Objects

Blíží se nám čas Vánoc a s ním i spojené hledání Vánočních objektů. Ty jsou ukryté v mnoha obrázcích. Podaří se vám je všechny najít před vypršením časového limitu? Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Slice Shapes
Video se načítá

Máš ráda přesnost, preciznost a umíš perfektně načasovat věci? Pak je hra Slice Shapes přesně pro tebe! Tvým úkolem zde bude vypočítat nebo odhadnout jak velký kus daného tvaru potřebuješ a kdy ho musíš ukrojit, aby se ti podařilo získat hvězdu a dostat se tak do dalšího levelu.

 
89%
Hra - Cook and Match: Sara's Adventure

Vynikající hra, ve které je vaším úkolem stylem spoj3 sbírat jednotlivé kusy jídla, abyste mohli získat vstup do nové úrovně. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Kitchen Bazar

V této povedené hře musíte v roli vedoucího restaurace plnit přání vašich zákazníků. Hru ovládáte myší.

 

Jak fungují hry Logické

Pokud máte rádi řešení nejrůznějších logických úloh, pak je tato kategorie právě pro Vás! V logických hrách najdete rozmanité hry, ale vždy je spojuje to, že budete muset řešit logické hádanky. Spoustu logických her je na pokračováni, takže se častokrát setkáte s více díly jedné hry.


Nejlepší logické hry

Znáte prasátka ze série her Angry Birds? Ve hře Bad Piggies bude vašim úkolem postavit vozítko pro prasátko tak, aby vždy dojelo do cíle. Ve hře Snail Bob 7 musíte pomoct šnekovi dostat se pryč z fantasy světa. Dostat se z magického světa budete muset i ve hře Ninja Mushroom.