Hledání rozdílů

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
93%
Hra - Devilish Trick
Video se načítá

Procvičte si svůj vlastní postřeh v této hře. Cílem je najít všech 6 rozdílů v každém levelu. Podaří se vám je najít všechny?

 
92%
Hra - Musical Valentine
Video se načítá

Opět jedna z prima her na zbystření postřehu a rozlišovacích schopností. Vaším úkolem je co nejrychleji najít chyby neboli neshody mezi dvěma na první pohled stejnými obrázky. A aby se vám hra zalíbila ještě více, je vytvořena s valentýnskými motivy, kterou jsou plné srdíček, které jistě potěší každého.

 
91%
Hra - Shopping For Love
Video se načítá

Svátek svatého Valentýna se blíží. Alespoň v této hře tomu tak je. Pomozte Julii najít speciální dárky k Valentýnu. Dávejte pozor na seznam, který je zobrazen na spodku obrazovky, a poté se podívejte kolem, abyste zapsané předměty našli v obchodě dříve, než vyprší časový limit. Kliknutím na správný předmět získáte body.

 
89%
Hra - Natural Art 5 Differences
Video se načítá

Zvládnete najít 5 rozdílů na každém z obrázků? No tak se o tom můžete přesvědčit v této hře. Je to jednoduché, stačí vám pouze myš a dobrá pozornost.

 
88%
Hra - Funny day 5 Differences
Video se načítá

Vidíte dva obrázky vedle sebe a pořád nevíte, jestli jsou stejné nebo ne. Na první pohled se zdají stejné, ale při podrobnějším zkoumání zjistíte, že přeci jen nějaké odlišnosti tam jsou. Jasně, tato hra je založena na hledání pěti rozdílů mezi obrázky. Někdy jsou rozdíly vidět na první pohled, ale jindy si budete muset trošku lámat hlavu nad tím.

 
86%
Hra - Sunny Meadow 5 Differences
Video se načítá

Vedle sebe jsou dva úplně stejné obrázky. Když se na ně ale zadíváte pozorněji zjistíte, že tak úplně docela stejné nebudou. Snažte se najít bez pomoci nápovědy všechny rozdíly, kterými se obrázky od sebe liší. Někdy to nemusí být zas až tak snadný úkol. Jedná se o hru, u které nemusíte moc přemýšlet, takže u ní můžete i relaxovat.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Canterlot High Numbers Hunt
Video se načítá

Najděte všechna srdíčka a číslice na všech obrázcích. Zní to jednoduše, ale není tomu tak. Používejte lupu, která vám pomůže odhalit tyto schované objekty.

 
85%
Hra - World of Colors
Video se načítá

V této hře si trochu procvičíme zrak. Je potřeba odlišit vždy jeden čtvereček, který se liší od ostatních. Liší se svým jasem. Budete si testovat barvocit a můžete zjistit, že v pokročilých kolech to není sranda.

 
84%
Hra - Vanilla Love 5 Differences
Video se načítá

Úkolem této hry je hledat a označovat rozdíly na vyobrazených obrázcích. Na obrazovce se ti načtou dva obrázky, které sice na první pohled vypadají úplně stejně, ale při bližším a podrobnějším zkoumání zjistíš, že v určitých drobných detailech se od sebe nenápadně liší. Jakmile takové, pro obrázky netotožné, místo najdeš, tak ho označíš, čímž se rozdíl smaže. Když jsou obveny všechny vyskytující se rozdíly, tak se automaticky objeví odkaz na vstup do dalšího kola. Myslíš, že tě tvé pozorovací schopnosti dostanou až na konec hry? Zahraj si a uvidíš!

 
84%
Hra - Halloween Love Potion
Video se načítá

Najděte všechny rozdíly na obrázku. Problém je v tom, že jsou velmi dobře ukryté a proto se hledají těžko. Dokážete je najít všechny?

 
83%
Hra - Devilish Valentine
Video se načítá

Hledej rozdíly v další zábavné devilish hře! Ďáblice chce znepříjemnit život své sestře andílkovi. Myslíš si, že se jí to povede? Sleduj její příběh a zároveň hledej na každém obrázku šest rozdílů. Když něco nebudeš moct najít, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.

 
82%
Hra - Froggy and Duckling Difference
Video se načítá

Žabák a káčátko se přátelí. Objevte jejich příběh. Najděte rozdíly mezi sadou obrázků v každé úrovni a sledujte dobrodružství dvou roztomilých stvoření. Můžete si vybrat ze tří úrovní obtížnosti - easy (jednoduchá), medium (střední) a hard (těžká). Pokud neuvidíte mezi obrázky žádný rozdíl, máte možnost využít nápovědu.

 
82%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.