Psi

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Dogs Connect Deluxe

Spojujte v této hře stejné obrázky dvou pejsků. Musíte vše dokončit před vypršením časového limitu. Spojit je můžete pouze tehdy, mají-li k sobě pouze přímou cestu. Dokážete je všechny najít před vypršením časového limitu?

 
91%
Hra - Dog Simulator 3D

Cestujte po světě se svým psem v této Dog Simulator 3D hře, ve které budete plnit nejrůznější úkoly od ostatních zvířátek, plnit je a následně za ně získávat zkušenostní body a peníze. Za peníze si můžete následně kupovat vylepšení a nové vzhledy pro svého mazlíčka.

 
80%
Hra - Animal Daycare Games
Video se načítá

Animal Daycare Games je soubor miniher, ve kterých bude tvým úkolem ošetřit zvířátka, které mají nejrůznější problémy. Hafík Alík je celý ušmudlaný a ty jej budeš muset očistit a zajíček má špatné zuby a potřebuje tvou pomoc, aby mohl dále chroupat mrkev.

 
90%
Hra - Puppy Rescue
Video se načítá

Pozor! Spousta pejsků je v ohrožení, protože zůstali zaseknutí na těžko přístupných místech. Ve hře Puppy Rescue dostaneš k dispozici vrtulník a tvým úkolem bude zachránit všechny pejsky, které uvidíš.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
72%
Hra - Cute Puppy Care - Html5
Video se načítá

Ve hře Cute Puppay Care se budete starta o malého pejska. Pejsek bude potřebovat vykoupat a vyčistit, zastříhnout drápky, ošetřit a zalepit rány, budete mu mused dát najíst a napít a nakonec ho pěkne vystrojit. Tato hra je skvělá připrava nato, kdybyste doma chtěli mít malého pejska.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
41%
Hra - Coconut's Day In The Park
Video se načítá

S tímto pejskem budete sbírat kostičky a zároveň se vyhýbat překážkám. Tak se snažte, jinak hra bude rychle u konce.

 
50%
Hra - Dog Game
Video se načítá

Pomozte psovi, aby našel všechny kosti, které si schoval na zahradě. Pokud uvidíte, že psovi bliká čenich červeně je zřejmé, že kost je pod vámi a proto musíte hrabat. Pokud ji najdete, pusťte se do dalšího hledání.

 
81%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video se načítá

Postarejte se o malou Barbie před odjezdem do školy a pomozte jí se všemi úkoly, které ji čekají. Připravte její chutnou snídani, postarejte se o jeho pejska a pomozte jí s výběrem oblečení. Splňte všechny úkoly!

 
65%
Hra - Paws Differences
Video se načítá

Před sebou budete mít dva obrázky, které budou téměř na chlup totožné. Vaším úkolem je, abyste tyto rozdíly našli. Podaří se vám to?

 
50%
Hra - Pet Top Model Show
Video se načítá

V této hře bude vaším prvořadým úkolem, abyste oblékli svého pejska jak je to ukázáno na obrázku. Musíte být rychlý, aby jste to stihli na čas. Dokážete to?

 
100%
Hra - Cats And Dogs Grooming Salon
Video se načítá

Pomozte těmto zvířatům uklidit nepořádek a pak se o ně dobře postarat. Nejprve si musíte vybrat jedno ze 4 zvířat, o které se budete starat.

 
50%
Hra - Princess Puppy Grooming
Video se načítá

Postarejte se o malého pejska, který je špinavý a zanedbaný a naučte novou majitelku, jak by se o něj měla správně postarat, aby byl šťastný a zdravý.