Auta

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Cross That Road

Přeskákej se svojí žabičkou co nejdále. Cílem hry je překonat co největší množství překážek a získat tak nejvyšší možné skóre. Pozor si však dej na překážky, které se ti v tomto budou snažit zabránit. Jedoucí auta, autobusy, rychle se pohybující klády a málo volného prostoru pro pohyb. Dokážeš přeběhnout až na samotný okraj?

 
80%
Hra - Box Delivery Trucks Hidden

Hledej všechny skryté hvězdy ve všech obrázcích aut, které se ti budou postupně zobrazovat. Důležité je najít všechny před vypršením časového limitu, poté hra končí a ty musíš hledat od začátku. Dokážeš najít všechny ukryté hvězdy dříve, než ti vyprší časový limit?

 
78%
Hra - Cute Vehicle Coloring Book

Pokud rádi omalovánky, tak právě tato hra bude přesně pro vás. V této hře si ale trochu netradičně můžete vymalovat například bagr, cisternu, ještěrku, válec nebo dokonce jeřáb. Jedná se tedy trochu o takové klučičí omalovánky. Vymalovávat můžete podle předlohy, nebo čistě podle vaší fantazie. Tak vzhůru do toho :)

 
90%
Hra - Pixel Coloring

Pokud máte rádi jednoduché a roztomilé omalovávání, kde pouze dosazujete barvičky pod příslušným číslem, pak je tato hra přímo pro vás. Každé číslo představuje jednu barvu, kterou budete dosazovat do obrázku. Tím tak vznikají nádherné pestrobarevné obrázky, které si potom můžete uložit do vašeho počítače nebo si vymalovávat další.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Monster Truck Coloring Book
Video se načítá

Omalovánky jsou velmi kreativní hry, kde se ukáže nejen jaký máš vkus, lae hlavně jakou máš fantazii. A že jsou auta spíše pro kluky? Tak všem dokaž, že si umíš auta nazdobit tak, že se v nich holky budou cítit skvěle.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Car Toys Japan Season 2
Video se načítá

Ve hře Car Toys Japan Season 2 na tebe už čeká spousta zábavných levelů, ve kterých budeš muset vytlačovat auta, které na parkoviště nepatří a u toho budeš muset vždy správně zaparkovat auta záchranného systému.

 
32%
Hra - Girls Fix It: Music Festival Getaway Wan
Video se načítá

Je tady další díl hry Girls Fix It! Tentokrát budeš opravovat dodávku, kterou se poté vydáš na hudební festival. Až ji budeš mít opravenou, tak ji můžeš nazdobit a nakonec oblečeš ještě sebe a můžeš se vydat na cestu.

 
88%
Hra - Girly Ice Cream Truck Car Wash
Video se načítá

Léto už se blíží a s ním i zmrzlina a zmrzlinové vozy. Jenže po zimě jsou všechny vozy špinavé a neudržované. Pomůžete kamarádce očistit a orpavti auta ta, aby mohly co nejdříve začít jezdit a prodávat zmrzlinu?

 
83%
Hra - Kylie's Favourite Car
Video se načítá

Kylie jde představovat nový kabriolet. Pomozte jí připravit se na prohlídku, ukliďte nepořádek, vylepšete kabriolet přesně podle vašich představ a oblečte Kylie Jenner do těch nejkrásnějších šatů!

 
73%
Hra - Princesses City Break
Video se načítá

Ariel a Růženka se neumějí dohodnout, zda navštíví Řím nebo Paříž. Pomoz jim s výběrem destinace a obleč je do dané destinace správně. Budou s výběrem spokojené?

 
71%
Hra - Cars Capital City Contest
Video se načítá

Vytvoř si své originální auto a zúčastni se všech závodů, které se budou konat. Během cesty se musíš vyhýbat různým nástrahám, aby tě nezpomalovaly. Zvládneš projít každé kolo?

 
75%
Hra - Wheely 7 Detective
Video se načítá

Je zde oblíbený Wheely a opět chce zažít nové dobrodružství. K tomu potřebuje vás, abyste mu pomohli překonat různé nástrahy a najít stopy. Zvládnete to?