Auta

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Drift F1

Dokážete projet všechny zatáčky a dostat se do cíle v každém z mnoha připravených levelů?

 
90%
Hra - Climb Racing 3D

Dojeďte do cíle v mnoha připravených levelech.

 
90%
Hra - SUV Snow Driving 3D

Závodní hra, ve které musíte v časovém limitu projet všechny body a dostat se do cíle v mnoha připravených úrovních. Dále máte k dispozici také volný mód, ve kterém si můžete jezdit a driftovat s autem, jak chcete.

 
80%
Hra - Stay On Road

V této hře je vaším jediným úkolem zůstat na cestě. Není to však tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Ostatně, zkuste se přesvědčit sami.