Sportovní

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Aqua Challenge

Ocitnete se v roli malé rybičky plovoucí v širém moři. Vaším úkolem bude vyhýbat se ostatním rybám, které se vás snaží sežrat. Jak dlouho dokážete přežít v těchto krutých a nelítostných podmínkách?

 
80%
Hra - Baby Hazel Grandparents Day

Malá hazel vzpomíná se svým mladším bráškou na loňské prázdniny, které trávila se svojí babičkou a dědečkem. Shodou okolností je dnes Mezinárodní den prarodičů. Malá hazel se rozhodne, že jim zavolají a pozvou na oslavu. Pomož Hazel s přípravou a následnou oslavou dne prarodičů.

 
95%
Hra - Baby Hazel Sports Day Html5
Video se načítá

Ve hře Baby Hazel Sports Day se vydáš s holčičkou Hazel na sportovní hřiště, kde si spolu s ní a kamrády užijete parádní den venku. Než ji ale dostaneš na hřiště, tak ti to možná trošku času zabere. Tak si radši přivstaň.

 
80%
Hra - The FisherCat Online
Video se načítá

Ve hře FisherCat Online si můžeš vyzkoušet, jaké to je být rybářkou v roli kočky, která dostala hlad na chutný oběd. Za nasbírané rybky budeš dostávat peníze, za které si poté můžeš vylepšovat harpunu a tvé schopnosti.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Soccer Dress-Up
Video se načítá

Máme pro tebe skvělou oblíkačku. S blížícím se létem přichází i období fotbalu. A ve hře Soccer Dress-Up budeš mít za úkol pomoct slečně s přípravou vhodného oblečení a sestřihu na její první fotbalový zápas v sezoně.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Fishing
Video se načítá

Byla už jsi někdy na rybách? Ve hře Fishing si to můžeš vyzkoušet, ať víš jestli by tě to bavilo a poté můžeš říct taťkovi, jestli by tě někdy nevzal s sebou. V této hře bude nejdůležitější rychlost. Chyť co nejvíce ryb a pokud uvidíš žraloka, tak ho přiber taky.

 
80%
Hra - Princess Winter Sports
Video se načítá

Ve hře Princes Winter Sports budeš mít za úkol pomoct 3 princeznám s výběrem vhodného oblečení na zimní sporty. Nezapomeň na helmu, případně brýle, aby se princeznám něco nestalo. Podaří se ti princezny obléct tak, aby na fotce vypadaly skvěle?

 
90%
Hra - Power Badminton
Video se načítá

Ve hře Power Badminton si můžeš vyzkoušet hru badmintonu bez toho, aniž bys musela kamkoliv jít. Nejdříve si vybereš postavu a poté se rovnou pustíš do hry. Hra je dost zaměřená na postřeh, takže budeš mít co dělat, abys soupeře porazila.

 
33%
Hra - Princess At World Championship 2018
Video se načítá

Mistrovství světa ve fotbale již sice skončilo, ale my si ho dneska oživíme s hrou Princess At World Championship 2018. Tvým úkolem v této hře bude obléct a nazdobit princezny do barev týmu, kterému fandí. Povede se ti to?

 
80%
Hra - Frozen Soccer Worldcup 2018
Video se načítá

Ve hře Frozen Soccer Worldchup 2018 bude tvým úkolem vybrat buď Jack nebo Krištofa, obléct je do parádního dresu podle země, za kterou hrají a nakonec jim pomůžeš střílet na bránu. Kdo nakonec vyhraje?

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video se načítá

Ve hře BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvým úkolem pomocct Else, Rapunzel a Moaně najít správný dres, šortky, poté boty a nakonec vybereš krásný účes. Nakonec vybereš na jaké stadióně se budou fotit, uděláš fotku a zjistíš, kdo vyhraje.

 
69%
Hra - Pet Sports
Video se načítá

Vyberte si zvířátko, se kterým se budete účastnit velkého sportovního klání. Čekají na vás celkem tři disciplíny, plavání, závody v autech a seskakování z pater. V každé disciplíně získáváte úrovně. Čím vyšší úroveň máte, tím větší je šance, že vyhrajete závod.

 

Jak fungují hry Sportovní

Ve sportovních hrách najdete vše od míčových her přes snowboardové až po vodní skútry! Najdete zde i stolní sporty, jako například Air Hockey nebo kulečníkové hry. Ve sportovních hrách si vybere každý tu svou oblíbenou.


Oblíbené sportovní hry

Ve hře World Strongest Monkey na vás čekají těžké disciplíny jako vzpírání, přitahování, atd. fackovaná Ronalda a Messiho - jak už název napovídá, toto je zábavná hra, kde budete svádět souboj mezi fotbalisty Ronaldem a Messim. Ve hře Fishao se z Vás stane rybář. Kromě chytání ryb budete moct vylepšit i svou postavu a někdy budete muset plnit úkoly spolu s dalšími hráči online. Ve hře Downhill Snowboard 3 musíte dělat triky při sjezdu hory na snowboardu. Pokud jste více letní typ, tak je tady pro vás hra Uphill Rush 5, kde budete jezdit v oobrovském vodním parku.