Sportovní

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Fierce Shot

V této hře je vaším úkolem dostat do soupeřovy branky míč ve všech penaltových kopech. Nakreslete dráhu míči a vyhrajte celé mistrovství světa.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Fotball Brawl

Vynikající fotbalová 1v1 turnaj, který prověří vaše schopnosti rychlých reakcí. Hru ovládáte šipkami.

 
85%
Hra - Cool Archer

Zábavná hra, ve které se musíte trefit do terče. Hra se stává postupem času těžší a těžší, jakmile se terč začne pohybovat. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Basketball King

Zábavná hříčka, ve které musíte v časovém limitu nahrát co největší skore házením míčů do koše. Dokážete to?

 
96%
Hra - Crazy GoldFish

Povedená hra, ve které hrajete minigolf s roztomilou rybkou. Vaším cílem je dostat rybku do akvária na co nejméně pokusů. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Shaun the Sheep: Sheep Stack

Povedená stavěcí hra, ve které bude vaším úkolem postavit jednotlivé ovečky tak, aby se dostaly k vytouženému jídlu. Hru ovládáte myší.

 

Jak fungují hry Sportovní

Ve sportovních hrách najdete vše od míčových her přes snowboardové až po vodní skútry! Najdete zde i stolní sporty, jako například Air Hockey nebo kulečníkové hry. Ve sportovních hrách si vybere každý tu svou oblíbenou.


Oblíbené sportovní hry

Ve hře World Strongest Monkey na vás čekají těžké disciplíny jako vzpírání, přitahování, atd. fackovaná Ronalda a Messiho - jak už název napovídá, toto je zábavná hra, kde budete svádět souboj mezi fotbalisty Ronaldem a Messim. Ve hře Fishao se z Vás stane rybář. Kromě chytání ryb budete moct vylepšit i svou postavu a někdy budete muset plnit úkoly spolu s dalšími hráči online. Ve hře Downhill Snowboard 3 musíte dělat triky při sjezdu hory na snowboardu. Pokud jste více letní typ, tak je tady pro vás hra Uphill Rush 5, kde budete jezdit v oobrovském vodním parku.