Věštírna

Máš ráda tajemno? Pobav se na HPD.cz s nejrůznějšími věšteckými nástroji. Přečteš si zde svůj horoskop, stejně tak se ale můžeš podívat, co znamenají tvé sny nebo si vyložit kartu dne. Nahlédni do mystického světa věštění bez obav.

Horoskopy

Horoskopy

Najdi si své znamení podle data tvého narození a podívej se, co tě v následujícím týdnu čeká a jak budeš vycházet s ostatními znameními. Pokud si tak již neučinila, nezapomeň si také přečíst charakteristiku svého znamení.

Partnerská shoda

Partnerská shoda

Zadej své znamení zvěrokruhu a znamení zvěrokruhu své lásky a hned uvidíš, jak se k sobě hodíte. Dozvíš se na co si dát ve vztahu pozor a čeho se vyvarovat, ale i v jakých vlastnostech si vyhovujete nebo v čem se skvěle doplňujete.

Snář

Snář

Zajímalo tě někdy, co znamenají tvé sny a odhalit, co se ti snaží říct? Pak si na správném místě. Zadej hesla, která vystihují o čem se ti zdálo a přečti si jejich význam. Možná, že se ti odhalí něco, co v nitru duše sice tušíš, jen se to ještě nedostalo napovrch.

Karta dne

Karta dne

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud. Zamysli se nad svým dnem a dej prostor silám tarotu.

Komentáře

kajazVIP(The sims 4, the sims 3)

kajaz: www.msn.com/cs-cz/zabava/celebrity/šok-věštkyně-jolanda-předpověděla-svou-smrt/ar-BBZ77YV?ocid=spartanntp

Edit 17:15: kajaz: U toho 1. článku spletli si věk Jolandy.

kajazTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333VIP(YOUTUBE A YOUTUBEŘI)

Unicorn_girl_cz: Příště, až budeš chtít reagovat na komentař, tak napravo u nicku je takové tlačítko „reagovat“. Takhle se o tom, žes odpověděla, ta osoba ani nedozví.

Simka 333To se mi líbí +12 To se mi nelíbí

Vlčí štěněVIP(RPG pro divné lidi)

Koule, koule tajemná,
řekni jak se zbavit břemena.
Břemena zvaného šikana,
jenž od školky musím nést,
a musím ho snést.
Ignorovat nepůjde,
já zkoušela tisíckrát,
Bez bolesti se můj den neobejde,
na drsňáka neumím si hrát.
Potřebuji respekt ostatních,
ten ale opatřit si neumím,
opatřit si umím jen hloupý smích,
ostatním nerozumím.
Koule, koule z křišťálu,
city utápím v metálu.
Ukolébavkou je probudím,
a stále nerozumím.

Promiňte za mojí básničku, jenom jsem sem chtěla hodit jednu z básniček, tak jsem do věštírny hodila tu se jménem "Věštecká koule". Hlavně mě za tuto hloupou říkačku nezabíjejte.

Vlčí štěněTo se mi líbí +51 To se mi nelíbí

luke castellanVIP(Pár pařmenů)

Lvicek123456007: Klidni se zlato. Napsat, že je metal pro padavky, není urážka. A nepsala jsem, že by mě to dělalo lepším člověkem než metalisty. Evidentně hledáš za věcmi význam, který tam není. Nad sebou se zamýšlím ráda, protože jsem prostě skvělá a ráda o sobě přemýšlím. A jestli si myslíš, že je ubohost urážní ostatních, pak nechápu, proč to teda děláš. Přála bych lidem jejich schopnost napsat hezkou báseň, protože si myslím, že na to mají právo i ostatní, ne jen já, ale nevím o jaké hezké básni ty mluvíš, protože já tu žádnou nevidím. Jen jsem chtěla dát dobrou radu, že rum a alkohol obecně je daleko lepší než rádoby drsná hudba. A to je moje vlastní zkušenost. Ať žije kola s rumem jako antidepresivum a lék proti menstruačním bolestem.

luke castellanTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.