Tetris

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Big-Time Butter Baron
Video se načítá

Jak dobrou máte prostorovou orientaci a logické uvažování? V této pěkné hře na principu tetrisu si to budete moct ověřit. Skládejte kostičky do herního pole tak, aby se jich tam vešlo co nejvíce a zvládněte co nejvíce čím dál náročnějších kol.

 
81%
Hra - Tetris
Video se načítá

Tetris, zřejmě nejznámější hra na světě, nemůže chybět ani na tomto webu. Pravidla této jednoduché ale chytlavé minihry jsou jasná - skládejte padající obrazce do sebe až utvoří řadu. Hra Tetris se ovládá šipkama, otočení je šipka nahoru. Příjemnou zábavu!

 
79%
Hra - Doba Ledová 2
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem pomoci veverce zničit všechyn barevné bloky. Musíte pouštět bloky na zem, ale pouze na stejnou barvu. Dokážete všechny kostky odstranit včas?

 
79%
Hra - 10x10
Video se načítá

Zahrajte si tuto netradiční logickou hru a pokuste se získat co nejvíce bodů. Vaším úkolem bude ukládat na hrací plochu různé bloky tak, abyste zaplnili celý řádek nebo sloupec. Jakmile se vám to podaří kostky zmizí a vy získáte body.

 
78%
Hra - Mario Tetris 3
Video se načítá
Hra na skóre

Zahrajte si klasickou hru Tetris s grafickými motivy známými z her s Mariem. Pravidla jsou jednoduchá - přicházejí vám obrazce, které musíte řadit na sebe. Obrazce otáčíte šipkou nahoru, pohyb je doprava/doleva. Při hraní Mario Tetris 3 můžete měnit pozadí a doprovodné písničky.

 
78%
Hra - Hexa Fever
Video se načítá

Zahrajte si parádní logickou hru, ve které budete skládat kostky do hracího pole. Vždy, když se vám podaří složit řadu a zmizí, tak dostanete body. Za tyto body pak můžete nakupovat bonusy.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

77%
Hra - Pop a Cap
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Cílem logické hry Pop a Cap je pospojovat na hrací ploše alespoň tři objekty stejných barev a tím získat co nejvíce bodů. Objekty lze spojovat ve vodorovném, svislém i diagonálním směru. Hra končí jakmile zaplníte celou hrací plochu a nebudete již mít kam umístit další objekty.

 
74%
Hra - 99 Bricks - tetris jinak
Video se načítá

Tato hra je velmi podobná hře tetris. Zde ale budete za úkol postavit co největší věž z kostek, které vám budou padat. Musíte je na sebe umistít tak, aby věž byla stabilní a nepadala. Jak vysokou věž se vám podaří postavit?

 
74%
Hra - Clix
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Pokaždé budete mít ve hře obrázek, podle kterého musíte kostky v tomto nevšedním tetrisu spojit. Jakmile dokončíte úspěšně kolo, odstraní se všechny nespojené kostky.

 
70%
Hra - Oggy Mania
Video se načítá

Znáte televizní seriál Oggy a škodíci? Pokud ano, dobře. Pokud ne, nevadí. Hru můžete pochopit i bez znalosti seriálu. Vše je jednoduché. Jakmile k sobě dostanete čtyři nebo více míčků stejné barvy, zmizí a vy získáte body. Body lze získat také trefováním škodíků (švábů). Aby to nebylo tak jednoduché, budou se vám ostatní snažit škodit.

 
70%
Hra - Peppa Pig Tetris
Video se načítá

Peppa Pig Tetris je zábavná hra, ve které musíte skládat kostky, které padají. Skládejte je tak, aby vytvořili co nejméně mezer mezi sebou. Můžete si zvolit libovolnou obtížnost.

 
68%
Hra - Drop it
Video se načítá

Zábavná puzzle hra, ve které musíte skládat barevné bloky takovým způsobem, abyste po vzoru tetrisu čistili herní pole. Dokážete to?

 
68%
Hra - RoboSockets
Video se načítá

Roboti jsou lidi budoucnosti. V době, která je zatím v nedohlednu, budou místo lidí všechno dělat roboti. Proto si s nimi zahrejte malou hru. Jedná se o kombinaci tetrisu a jiné hry, při které musíte spojit minimálně tři roboty. Roboty skládejte tak, aby vytvářely řetěžce. Napojujte je na sebe pomocí kabelů, které z nich trčí. Pokud je spojíte, jejich energie se uvilní a tím získáte energii pro záchranu světa. Nesmíte dopustit, aby se Vám celá obrazovka zaplnila roboty, tím hra končí.