Naučné

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

86%
Hra - Kitty Scramble

Hledejte anglická slova v této logické a naučné hře. Cílem je vždy v každém levelu najít všechna slovíčka, která se ve čtyřsměrce ukrývají. Hru ovládáte myší.

 
87%
Hra - Color by Numbers

V této hře si budeme vybarvovat jednotlivá barevná okénka, která jsou přiřazena k jednotlivým číslům. Až budete mít hotovo, výsledkem bude nádherně zpracovaný pixelový obrázek, který si poté můžete uložit nebo se s ním pochlubit kamarádovi či kamarádce.

 
80%
Hra - Learn to Draw Glow Cartoon

Ti z vás, kteří se chtějí naučit kreslit nádherné a roztomilé obrázky zvířátek nebo veselých postaviček, mají nyní tu nejlepší možnost. V této hře totiž budete kreslit podle předlohy, kterou si předtím sami vyberete. Můžete si tedy vybrat, zda-li chcete kreslit postavičku roztomilého králíčka či například superhrdiny. Namalované obrázky si poté můžete i vymalovat.

 
90%
Hra - Fruits Equations

Potrap své mozkové závity v této hře. Tvým úkolem bude správně dosazovat jednotlivá čísla místo různých ovocí a tím tak správně řešit jednotlivé hádanky. Vše musíš stihnout dříve, než ti vyprší časový limit. Dokážeš to?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Lesária

Dnes si zahrajeme něco opravdu speciálního. V této hře se staneš správcem vlastního lesa a na vlastní kůži si vyzkoušíš, jak těžké je starat se o les. Nic není na první pohled tak lehké jak vypadá a přesně tato hra od brněnské společnosti FSC zabývající se problematikou ubývání lesů ti to dnes předvede. Ukaž, jak dobře se dokážeš o les starat a vypořádat se se všemi přírodními katastrofami jako jsou požáry, silný vítr nebo déšť.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Word Cookies Online

Hledej jednoduchá anglická slovíčka v této roztomilé anglické hře. Tvým úkolem bude vždy v každém levelu najít a poskládat všechna slovíčka z písmen, která se na talíři nacházejí. Vždy je nutné najít všechna slova, jinak nemůžeš postoupit do dalšího levelu. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - ABC Jump

Procvič si v této hře znalosti abecedy. S červeným panáčkem můžeš skákat pouze po obláčcích, jejichž písmena jdou po sobě v abecedě. Tímto způsobem se můžeš dostat až nahoru. V opačném případě však spadneš dolů a musíš začít od začátku. Dokážeš se dostat až nahoru?

 
85%
Hra - Word Search Pictures

Procvičte si své mozkové závity v této jednoduché logické hře. Vaším úkolem bude najít všechna slova, která po vás bude daný level chtít. Ovšem pozor, slova musíte hledat pouze v angličtině. Nejde však o žádné těžké výrazy, i když některé levely vás malinko potrápí. Což ale přeci není na škodu.

 
80%
Hra - 2 Player Math

A nyní trochu zabrouzdáme do matematických úloh. V této jednoduché hře bude vaším úkolem na časový limit vypočítat co nejvíce matematických úloh, jejichž obtížnost si zvoláte před každým kolem. Hrát můžete buď sami proti umělé inteligenci, nebo s kamarádem či kamarádkou na jednom počítači.

 
85%
Hra - Princess Save the Planet

Tři princezny se rozhodly, že udělají něco dobrého pro naši planetu a vydají se uklízet nepořádek, kteří po sobě zanechali ostatní zlí lidé. Pomoz jim vyčistit nejdříve nádherné pláže, poté prostředí klidného lesa od všechno nepořádku. Na závěr můžeš všechny tři princezny vkusně obléci a hurá užívat čistého prostředí a slunečného dne.

 
85%
Hra - Quiz Story - Animal

Díky této hře si můžeš zábavnou formou procvičit svoji znalost angličtiny, konkrétně slovíček zvířátek. Na obrazovce se ukazují obrázky a ty ve stanoveném čase musíš uhádnout anglický název daného zvířete. Za správné odpovědi získáváš peníze, díky kterým si můžeš koupit další otázky.

 
85%
Hra - Words Jungle
Video se načítá

Ve hře Words Jungle si můžeš perfektně procvičit angličtinu a dalších 5 světových jazyků. Tvým úkolem bude během jedné minuty přijít na co nejvíce slov, které v daném jazyku můžeš složit za použití 6 písmen.

 

Jak fungují hry Naučné

Máte rádi hry, ale chcete se u toho něco naučit? Pak jste v té správné kategorii. Učení se hrou je strategie už velmi dlouho známá a používaná po celém světě. Je známo, že člověk si mnohem lépe pamatuje věci, pokud není ve stresovém prostředí a u online her snad nemá stres snad nikdo, že?


Nejlepší naučné hry

Pokud vás zajímá biologie, tak vád určitě bude bavit hra Cellcraft, ve které se naučíte spoustu věcí o buňkách a virech. Pokud vás zajímá lidské tělo, tak doporučuji skvěle zpracovanou hru Virtual Knee Surgery, kde si zkusíte operaci kolena. Pokud vás spíše zajímají logické hádanky, tak můžete zkusit hru Mystery IQ test, ve které budete provázet hlavního hrdinu přes různé místnosti plné hádanek.