Farmářské

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Yummy Tales 2

Zábavná farmářská hra, ve které musíte splnit všechny úkoly v každé mapě, aby se vám odemknul vstup do další úrovně. Spojujte nejrůznější ovoce a sklízejte tak všechna pole ve vaší farmě. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Harvest Honors

Výborná tahová hra, ve které se stanete farmářem a vaším úkolem bude posbírat co největší množství mrví předtím, než tak učiní váš soupeř. Hru si můžete zahrát proti svému kamarádovi nebo jinému hráči z celého světa.

 
85%
Hra - Tropical Merge

V této povedené hře je vaším úkolem rozšiřovat vaši farmu za pomoci pěstování nových rostlin. Dokážete to?

 
95%
Hra - Daddy Rabbit

Velmi povedená 3D adventura, ve které se zhostíte role roztomilého králičího táty a snažíte se zachránit všechny malé králíčky uvězněné v podzemí. Přitom se musíte vyhnout všem překážkám a překonat všechny úkoly, které jsou na vás v každé úrovni připraveny. hru ovládáte myší a šipkami.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - The Mergest Kingdom

V této hře budete muset objevovat krásy rozsáhlé krajiny, která jen čeká, až někdo objeví všechnna její temná zákoutí a krásy. Stylem spoj3 spojujte nejrůznější prostory a snažte se vylepšit stávající jednotky a budovy, abyste mohli neustále prozkoumávat další okolí.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Dr Panda Farm

V této vynikající farmářské hře bude vaším úkolem společnými silami s naší roztomilou pandou postavit nádhernou farmu, na kterou budete pyšní a která vám bude přinášet radost.

 
85%
Hra - Klondike 1

Povedená farmářská hra, která vás zavede do vaší vlastní farmy, kterou dostanete a vaším úkolem bude pěstovat všemožné obiloviny a chovat vlastní zvířátka tak, abyste svoji farmu rozšířili a získali si tak slávu a obdiv okolních farmářů. Dokážete to?

 
89%
Hra - Family Barn

Dokážete postavit co nejkrásnější a nejlepší farmu přesně podle vašich představ? V této hře budete muset z obyčejné malé farmičky postavit obrovskou farmu, která vám budou všichni závidět. Tak vzhůru do toho a půl je hotovo.

 
88%
Hra - 10x10 Farming

Pokládejte bloky s ovocem a zeleninou takovým způsobem, aby jste protli vždy dvě protilehlé stěny herního pole. Protnout bloky můžete buď vodorovně nebo svisle, záleží, jak se vám to v dané situaci hodí. Poté se bloky smažou, přičtou se vám body a jede se dále. Kolik nejvíce dokážete uhrát bodů?

 
95%
Hra - Family Relics

Ovládej bratra a sestru, kteří zdědili farmu po svém dědečkovi a rozhodli se, že jí vrátí její bývalou krásu. Společně budete farmařit, plnit nejrozmanitější úkoly a zároveň vylepšovat svoji farmu. Ve hře je zahrnut praktický tutoriál, který vás provede všemi technikami. Proto nemusí mít starost ty z vás, které si zatím s angličtinou moc nerozumí.

 
80%
Hra - Farm Puzzle

Poskládej všechna puzzle v této oddechové puzzle hře. Na výběr máš z mnoha úrovní, které prověří, jak velcí mistří ve skládání puzzlí jste. Na začátku si vyberete požadovanou obtížnost a vzhůru do skládání.

 
85%
Hra - Baby Hazel Harvest Festival

Máme tu další povedenou hru, ve které hlavní roli figuruje naše známá malá holčička Hazel. Tentorkát se společně vydáme na festival farmaření. Podíváme se společně na mnoho zajímavých míst, kde s Hazel můžete provádět různé činnosti jak pro sebe, tak i pro ostatní ve svém okolí. Tak vzhůru do toho, radovánky čekají jen na vás.

 

Jak fungují hry Farmářské

Zahrajte si farmářské hry a starejte se o zvířata a potraviny, stavějte budovy, braňte farmu před divokými zvířaty a soupeřte se sousedy, kdo bude mít lepší farmu. Farmářský hry jsou velmi jednoduché na ovládání a proto je může hrát opravdu kdokoliv. Celosvětově jsou farmářské hry velmi populární a u nás najdete spoustu kvalitních a zábavných farmářských her.


Nejlepší farmářské hry

V Goodgaem BigFarm budete stavět hospodářské budovy, chovat zvířata, pěstovat plodiny, najímat pracovníky a kupovat novou půdu. Celá farma bude záležet pouze na vás! Howdy Farm je hra, kde skládáte stejnou zeleninu vedle sebe a nakonec ji prodáte na trh. Youda Farmer je hra zaměřená na vyrábění surovin a prodávání na trhu. V této hře si tedy mimo jiné nacvičíte obchodní dovednosti.