Unity WebGL

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Funny Animals Memory
Video se načítá

Funny Animals Memory je je skvělá pexeso hra, ve které budeš muset hledat stejné zvířátka. Na výběr budeš mít ze 4 obtížností, kde nejlehčí má pouze 6 karet a nejtěžší má 35 karet. Podaří se ti vyluštit všechny?

 
80%
Hra - Super Monkey Legend
Video se načítá

Ve hře Super MOnkey Legend budeš mít za úkol pomoct malé, roztomilé opičce skákat přes nsjrůznější překážky, sbírat mince a likvidovatnepřátelské opice. Celkem na tebe čeká 5 různých světů, které mají různě náročné levely.

 
85%
Hra - My Dream Hospital
Video se načítá

Ve hře My Dream Hospital budeš v roli doktora ošetřovat různé pacienty, kteří se k tobě dostanou. Budeš řešit různé nemoci, potlučeniny a zlomené končetiny. Bude od tebe odcházet každý pacient spokojený?

 
84%
Hra - Little Dentist
Video se načítá

Ve hře Little Dentist na tebe čeká moderně vybavená zubní ordinace. Také na tebe čekajá pacienti, kteří potřebují opravit zuby. Pomůžeš jim, aby měli zase zdravý chrup a zároveň, aby je to moc nebolelo?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Magic Nail Salon

Ve hře Magic Nail Salon si můžeš vyzkoušet, jaké by to bylo vlastnit salón na lakování a opravu nehtů. V roli kosmetické znalkyně budeš zákaznicím vybírat nejvhodnější barevné vairaty, které jim poté pomůžeš aplikovat.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

86%
Hra - Little Cat Doctor
Video se načítá

Ve hře Little Cat Doctor se z tebe stane doktorka a tvými pacienty budou malé koťátka, které budou mít nejrůznější problémy od zaražených střepů, až po vyské horečky. Pomůžeš všem koťátkům, aby si opět mohla hrát?

 
80%
Hra - Fruit Jam
Video se načítá

Ve hře Fruit jam budeš mít za úkol spojovat stejné druhy ovoce, alespoň po 3 kusech a tvořit tak marmeládu. Každé kolo budeš muset spojití více a více kusů, aby ses zase dostala dál.

 
74%
Hra - Numbers Memory Time
Video se načítá

Ve hře Numbers Memory Time bude tvým úkolem hrát klasickou hru pexesa. V dnešním díle na tebe budou čekat veselá čísla, které k sobě budeš muset přiřazovat. Na výběr máš ze tří obtížností. Zvládneš i tu nejtěžší?

 
80%
Hra - Dinosaur Bone Digging
Video se načítá

Dinosaur Bone Digging je skvělá archeologická hra, ve které se budeš pokoušet vykopávat a sestrojovat kostry různých dinosaurů. Kosytry na tebe budou čekat v poušti, ale také třeba ve vodě. Podaří se ti poté všechny kostry poskládat a dokázat tak, že dynosauři oopravdu existivali?

 
75%
Hra - Candy Match
Video se načítá

Ve hře Candy Match bude tvým úkolem spojovat vždy 3 (neb i více) sladkosti tak, aby byly v jednom řádku nebo sloupci. V každém levelu budeš mít za úkol dostat více bodů a tvým cílem bude projet všechny levely. Podaří se ti to?

 
75%
Hra - Impossible Bottle Flip
Video se načítá

Impossible Bottle Flip je hra založená na velmi populárním trendu házení a otáčení lahví. Lahev vždy musíš hodit tak, aby dopadla na spodek, ale hlavně aby dopadla na nějaký předmět a ne na zem. podaří se ti projet všechny levely?

 
65%
Hra - Maths Challenge
Video se načítá

V nové hře Maths Challenge tě čeká počítání a procvičování si násobilky. Nechceme aby ti přes prázdniny ztuhnul mozek, protože by se ti asi poté hodně blbě vracelo do školy. Kolik úkolů zvládneš vyřešit, aniž by ti došel čas?