Unity WebGL

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
43%
Hra - Tattoo Salon
Video se načítá

Ve hře Tattoo Salon se vžiješ do role tatérky a protože je tvůj salón známý, bude na tebe už čekat spousta zákaznic, které chtějí, abys jim tetování udělala. Nezapomeň dodržet správný postup a nejdříve pacientku vyšetři, jestli je v pořádku a jestli ji tetování nic neudělá.

 
70%
Hra - Funny Animals Memory
Video se načítá

Funny Animals Memory je je skvělá pexeso hra, ve které budeš muset hledat stejné zvířátka. Na výběr budeš mít ze 4 obtížností, kde nejlehčí má pouze 6 karet a nejtěžší má 35 karet. Podaří se ti vyluštit všechny?

 
80%
Hra - Super Monkey Legend
Video se načítá

Ve hře Super MOnkey Legend budeš mít za úkol pomoct malé, roztomilé opičce skákat přes nsjrůznější překážky, sbírat mince a likvidovatnepřátelské opice. Celkem na tebe čeká 5 různých světů, které mají různě náročné levely.

 
85%
Hra - My Dream Hospital
Video se načítá

Ve hře My Dream Hospital budeš v roli doktora ošetřovat různé pacienty, kteří se k tobě dostanou. Budeš řešit různé nemoci, potlučeniny a zlomené končetiny. Bude od tebe odcházet každý pacient spokojený?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Candy Pop
Video se načítá

Candy Pop je skvělé postřehová hra, ve které bude tvým úkolem spojovat kameny stejného tvaru a barvy. Ve hře tě čeká obrovská spousta levelů, které můžeš všechny vyřešit nebosi můžeš zvolit jednorázovou hru, ve které pjde o to, mít co nejlepší skóre.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Magic Nail Salon

Ve hře Magic Nail Salon si můžeš vyzkoušet, jaké by to bylo vlastnit salón na lakování a opravu nehtů. V roli kosmetické znalkyně budeš zákaznicím vybírat nejvhodnější barevné vairaty, které jim poté pomůžeš aplikovat.

 
86%
Hra - Little Cat Doctor
Video se načítá

Ve hře Little Cat Doctor se z tebe stane doktorka a tvými pacienty budou malé koťátka, které budou mít nejrůznější problémy od zaražených střepů, až po vyské horečky. Pomůžeš všem koťátkům, aby si opět mohla hrát?

 
80%
Hra - Fruit Jam
Video se načítá

Ve hře Fruit jam budeš mít za úkol spojovat stejné druhy ovoce, alespoň po 3 kusech a tvořit tak marmeládu. Každé kolo budeš muset spojití více a více kusů, aby ses zase dostala dál.

 
74%
Hra - Numbers Memory Time
Video se načítá

Ve hře Numbers Memory Time bude tvým úkolem hrát klasickou hru pexesa. V dnešním díle na tebe budou čekat veselá čísla, které k sobě budeš muset přiřazovat. Na výběr máš ze tří obtížností. Zvládneš i tu nejtěžší?

 
80%
Hra - Dinosaur Bone Digging
Video se načítá

Dinosaur Bone Digging je skvělá archeologická hra, ve které se budeš pokoušet vykopávat a sestrojovat kostry různých dinosaurů. Kosytry na tebe budou čekat v poušti, ale také třeba ve vodě. Podaří se ti poté všechny kostry poskládat a dokázat tak, že dynosauři oopravdu existivali?

 
75%
Hra - Candy Match
Video se načítá

Ve hře Candy Match bude tvým úkolem spojovat vždy 3 (neb i více) sladkosti tak, aby byly v jednom řádku nebo sloupci. V každém levelu budeš mít za úkol dostat více bodů a tvým cílem bude projet všechny levely. Podaří se ti to?

 
75%
Hra - Impossible Bottle Flip
Video se načítá

Impossible Bottle Flip je hra založená na velmi populárním trendu házení a otáčení lahví. Lahev vždy musíš hodit tak, aby dopadla na spodek, ale hlavně aby dopadla na nějaký předmět a ne na zem. podaří se ti projet všechny levely?