Závodní

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - 2 Player Battle Car Racing

Povedená závodní hra pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači. Projeďte všechny zatáčky v městských mapách a užijte si hromadu zábavy.

 
85%
Hra - Uphill Rush 10

Další pokračování legendární závodní hry, v pořadí již 10 díl. Vaším úkolem bude dostat se do cíle v co nejkratším čase. Po cestě ničte vše, co vám přijde do ruky a snažte se, aby vás výsledný čas byl co nejlepší.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Monster Truck High Speed

Dokážete projet vaším monster truckem všechny úrovně a dostat se do cíle v každé úrovni?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Car Eats Car: Volcanic Adventure

Povedená plošinovka, ve které musíte požírat všechna auta, která vám přijdou do cesty.

 
85%
Hra - Uphill Rush 9

V této hře budete jezdkyní na koni, která musí překonat všechny překážky a dostat se do cíle v každém z mnoha připravených kol. Hru ovládáte šipkami.

 
90%
Hra - Cyclomainacs

V této plošinovce musíte projet cílem jako první a po cestě sbírat nejrůznější vylepšení pro váš bicykl. Odemykejte si nové vzhledy kola a vyhrávejte.

 
85%
Hra - Rocket Soccer Derby

Usedněte za volant jednoho z mnoha aut a vyzkoušejte si, jaké to je stát se slavným automobilovým fotbalistou po vzoru Rocket League.

 
85%
Hra - Uphill Rush 8

Zábavná arkádovka, ve které musíte s plavkyní projet celý bazén na nafukovacím kruhu za co nejkratší čas. Mezerníkem můžete krátkodobě zrychlit. Dokážete to?

 
82%
Hra - Thrill Rush 3
Video se načítá

Zajezděte si na horské dráze! Na výběr jich máte několik a jezdit můžete i v noci. Pozor si hlavně dávejte na různorodé překážky.