Krása

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Influencer Fashion TV-Show

V této hře bude vaším úkolem pomoci s výběrem vhodného oblečení pro všechny krásné princezny, které se rozhodly přihlásit se do influencerské soutěže i nejlepší a nejkrásnější oblek. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - TikTok Girls vs Likee Girls

Dnešní hra bude ve znamení souboje. Nikdo se ale nebude prát, ale krásné princezny soupeří v tom, která se dokáže lépe obléci a namalovat a poté nahrát vtipnější video na svůj oblíbený tiktok. Pomůžeš jim? Každou z princezen oblékni a nalič a poté jim pomož s výběrem vhodného videa. Hru ovládáš myší.

 
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon

Upravte si jednorožce podle svých představ. V této hře bude vaším jediným úkolem upravit si jednorožce, nalíčit jej, obarvit mu hřívu a obléci do roztomilého oblečku. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Winter Fairy Fashion Show

Krásné princezny se rozhodly udělat si výlet za dobrodružstvím. Před výpravou se ale musí řádně připravit a připravit si vhodný outfit. Pomůžete jim s výběrem správného oblečení na vzrušující výpravu? Každou z princezen postupně oblékněte a poté se vydejte společně za dobrodružstvím a napínavými zážitky.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion

Ať se nám to líbí nebo ne, zima už nám pomalu klepe na dveře. Toho jsou si vědomy i naše princezny a už začínají s přípravou na zimní sezónu. Pomůžeš jim v jejich snažení? každou princeznu postupně nalič a oblékni do vhodného zimního outfitu.

 
85%
Hra - Spooky Princess Social Media Adventure

Vyzkoušej si, jaké to je být slavným módním návrhářem dvou krásných pricezen. Ty se dnes chystají na večerní bál a tvým úkolem bude vhodně je na tuto příležitost obléci. Projdi jejich šatníky a najdi ideální outift, ve kterém to bude našim dvěma princeznám opravdu velmi slušet.

 
87%
Hra - Princesses Witchy Dress Design

Opět se nám po roce nezadržitelně blíží Halloween a s ním i mnoho příprav na tuto každoroční událost. I krásné princezny se rozhodly, že nenechají nic náhodě a začaly vyrábět strašidelné kostýmy čarodějnic. Pomůžeš jim s přípravami?

 
85%
Hra - BFF Neon Fashion Dress Up

Dnes budeme společně vytvářet speciální outfit pro krásné princezny. Neonové světléklující barvy pomohou rozzářit večerní šaty tak, aby princové z širokého okolí zaujala krása těchto světel. Dokážete vytvořit ten nejlepší barevný outfit?

 
79%
Hra - High School Princess Fairytale

Blíží se nám pomalu ale jistě Halloween a s ním i spoustu strašidelné zábavy a radovánek. Krásné princezny se chtějí společně připravit na tyto radovánky. Pomůžeš jim vybrat ten nejvhodnější oblek nebo šaty, které si mají na slavnostní maškarní bál obléci?

 
85%
Hra - Eliza & Annie Puff Sleeve Dress Up

Pomoz dvěma princeznám z pohádky Ledové království v nelehkém úkolu upravit si jejich šatník podle ideálních představ. Oblékni obě princezny do co nejlepších šatů nebo jiného oblečení a ukaž jim, co jim sluší nejvíce.

 
85%
Hra - Annie's #Fun Party

V této hře budeme společně pomáhat krásné princezně Annie z pohádky Ledové království vybrat ten nejlepší možný outfit pro večerní zábavný večírek. Pomůžeš Annie?