3D hry

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video se načítá

Podaří se vám s nosorožcem doběhnout, co nejdále to půjde? V cestě vám bude stát mnoho překážek, které budete muset přeskočit nebo zbourat. Na cestě však můžete sbírat i ovoce, za které můžete nakupovat vylepšení.

 
95%
Hra - City War 3D

Obsaďte celé město obyvateli a získejte moc nade všemi budovami.

 
85%
Hra - Hamster Maze Online

Zábavná 3D hra, ve které je vaším úkolem dostat se do cíle za každou cenu. Dokážete to?

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, ve které musíte postavit vojsko, aby zničilo to nepřátelské. Vaši i nepřátelští vojáci si však často dělají to, co sami chtějí. Musíte tedy velmi dobře dávat pozor, jak vojsko umisťujete.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Train Surfers

Utečte hlídači a přitom nenaražte do žádné překážky. Dokážete to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Downhill Chill

v této hře bude vaším úkolem sjet kopec na lyžích v co nejkratším čase a zároveň přejdet všechny vaše protivníky. Dokážete to?

 
85%
Hra - Hex a Mong

Probojujte se všemi překážkami a dostaňte se do cíle jako první nebo přežijte jako poslední, abyste vyhráli nade všemi among us postavičkami. Hra si bere to nejlepší z Fall Guys.

 
85%
Hra - Rocket Soccer Derby

Usedněte za volant jednoho z mnoha aut a vyzkoušejte si, jaké to je stát se slavným automobilovým fotbalistou po vzoru Rocket League.

 
85%
Hra - Hex Takeover

Roztomilá 3D hra, ve které bude vaším úkolem v každé úrovni zabrat co největší území, které poté musíte ubránit před vašimi nepřáteli.

 
90%
Hra - Squid Game Survive

Nenechte se zabít a doběhněte k panence předtím, než skončí časový limit. Tato hra si bere to nejlepší z populárního Netflix seriálu. Tahem myši dopředu se pohybujete dopředu.

 
95%
Hra - Daddy Rabbit

Velmi povedená 3D adventura, ve které se zhostíte role roztomilého králičího táty a snažíte se zachránit všechny malé králíčky uvězněné v podzemí. Přitom se musíte vyhnout všem překážkám a překonat všechny úkoly, které jsou na vás v každé úrovni připraveny. hru ovládáte myší a šipkami.