Hledání objektů

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - How To Be a Modern Princess
Video se načítá

Bella chce vypadat jako moderní princezna a proto potřebuje vaši pomoc. Nejdříve jí musíte najít knihu a pak poradit s výběrem moderního oblečení. Pomůžete jí?

 
79%
Hra - Hidden Numbers - Dolphins
Video se načítá

Hra Hidden Numbers-Dolphins je výbornou postřehovou hrou pro všechny milovníky delfínů! Hra ti přináší sérii nádherných obrázků s delfíny, na kterých jsou někde umístěná čísla, která hledáš pomocí lupy! V několika kolech hledáš čísla a označíš ta, která uvidíš nejdříve! A poté se obtížnost zvyšuje! Dokážeš nahrát nejvyšší skóre?!

 
76%
Hra - Big Time Rush Hidden Object Game
Video se načítá

Kapela Big Time Rush je plná krásných kluků a každá si jistě najde jednoho podle svého vkusu ;) V této hře budete na krásném obrázku hledat zadaná čísla. K dispozici máte lupu, aby Vám to šlo líp a nějaké ty nápovědy, ale i tak to občas nebude snadný úkol. Dokážete najít co nejrychleji všechna čísla?

 
76%
Hra - Green Room Hidden Objects
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru, díky které můžete získat body do tabulky. Vaším úkolem bude hledat objekty, které jsou schovány v místnosti. Máte na to omezený čas.

 
75%
Hra - Mr Bean - Hidden Objects
Video se načítá

Máte rádi věčného smolaře Mr. Beana? V téhle hře se s ním dostatečně vyřádíte. Se svou zapomnětlivostí totiž poztrácel některé své věci a potřebuje Vaši pomoc. Najděte veškeré Beanovy věci, které se schovávají kdesi v okolí. Není to tak jednoduché, jak by se Vám mohlo zdát. S každou úrovní se zvyšuje obtížnost, ale pokud máte postřeh, nebude pro Vás hra žádný oříšek.

 
75%
Hra - Hidden Mickey Hunt
Video se načítá

V této hře máš příležitost vyzkoušet si, ale také vytrénovat svůj postřeh a všímavost. Zapoj svůj smysl pro detail a hledej v pohádkových kulisách různě schované obrysy Mickey Mousovy hlavy. Na začátku každého kola se dozvíš, kolik hlav je ukryto a kolik máš na jejich na lezení času, a tak je jen označuj. Až budeš mít všechny, postupuješ do dalšího kola, tak se zkus dostat co nejdál!

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Blue Fairy Hidden Stars
Video se načítá

Dokážete najít všechny hvězdy, které jsou ukryty na pozadí ve hře Blue Fairy Hidden Stars? Nebude to vůbec jednoduché, protože musíte hledat pouze hvězdy, které jasně září.

 
75%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá

Pouze dobrý postřeh Ti pomůže ke splnění úkolu v této hře. Dokážeš najít všechny hvězdy, které se nacházejí na hrací ploše? Jsou ukryty na pozadí, která mají tématiku Halloweenu.

 
75%
Hra - Minions Movie Hidden Letters
Video se načítá

Dokážete se svým bystrým zrakem najít všechny písmena, která jsou rozmístěna na hrací ploše? Jejím motivem je dinosaurus se známými postavičkami. Bez lupy se určitě daleko nedostanete.

 
75%
Hra - Super Princess Detective
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem najít zloděje. Pokud jej však chcete odhalit, musíte najít všechna potřebná vodítka.

 
73%
Hra - Hidden Numbers Monster High
Video se načítá

Strašidelná střední škola Monster High v další hře. Vaším úkolem bude najít čísla skrytá na obrázku. Aby to nebylo tak úplně obtížné, dostanete k dispozici zvětšovací sklíčko, s jehož pomocí můžete obrázek prohledávat. Hra má několik úrovní, v nichž můžete procvičit a zlepšit si svůj zrak. Pusťte se do akce! Máš-li ráda hry na skryté objekty a čísla, tak je to gameska pro tebe!

 
70%
Hra - Kitty Room Prep
Video se načítá

Pomozte kočičce uklidit její pokoj, ve kterém je opravdu velký nepořádek. Nejdříve však budete muset najít všechny ztracené a rozbité věci. Jakmile budete mít uklizeno, můžete kočičce vybrat nějaké vhodné oblečení a dekorace do pokoje.

 
69%
Hra - Hidden Words Christmas
Video se načítá

Ve hře Hidden Words Christmas musíte nacházet malé obrázky, které jsou ukryty na vánočně laděném pozadí. Vždy je na obrázku několik druhé ukrytých tvarůů Jakmile najdete všechny tvary jednoho druhu, dojde k odkrytí písmenka ve vánočním slově, které je na počátku ukryto celé.