Make-up

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Bonnie And Friends Bollywood
Video se načítá

Ve hře Bonnie And Friends Bollywood budeš mít za úkol pomoct Bonnie a jejím dvěma kamarádkám s makeupem a výběrem vhodného oblečení na velkolepou Bollywoodskou show. Na výběr máš z obrovské spousty možností a kreativitě se meze nekladou.

 
90%
Hra - Instadiva Kylie Dress Up

V této hře musíte pomoci krásným dívkám s výběrem vhodného outfitu a nalíčení. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - BFF Christmas Cookie Challenge

Je Štědrý den, pohodový svátek klidu a odpočinku. V tomto duchu se nese i tato hra, ve které pomůžete našim krásným princeznám s výběrem vhodného outfitu k vánočnímu stromečku a správnému make-upu. Na závěr s princeznami nazdobíte perníčky a vzhůru ke stromečku. Hru ovládáte myší.

 
63%
Hra - Sisters Fashionista Makeup
Video se načítá

Sisters Fashionista Makeup je parádní pečovací hra, ve které budeš muset udělat makeup dvěma sestrám. v této hře si můžeš vybrat, jestli chceš udělat makeup pouze jedné sestře nebo oběma zároveň. Můžeš je tedy pěkně sladit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Ellie and Ben Insta Fashion

Vynikající hra, ve které je vaším úkolem obléci Ellie a Bena do nádherných obleků a poté jim udělat krásné fotky na sociální sitě. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Pajama Party
Video se načítá

Zahrajte si tuto oblíkačku, ve které budete oblékat slečnu do pyžama. Vyberte jí to, co uznáte za vhodné. budete jí moci udělat i krásný účes a změnit místnost, ve které se nachází.

 
90%
Hra - Celebrity e-girl fashion

Pomozte krásným dívkám vybrat vhodný outfit na večer párty.

 
41%
Hra - First Day of School
Video se načítá

Dvě sestry mají před sebou první den ve škole. Starší vypadá, že jde na střední školu a mladší, že jde do první třídy. Obě slečny musíte vhodně obléci a přidat i vhodné doplňky.