Pro nejmenší

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Battle Royale Coloring Book

V této hře budeš omalovávat a zase omalovávat. Nejdříve si vyber jeden z mnoha obrázků na motiv slavné hry Fortnite a poté se již vrhni do samotného omalovávání. K dispozici je mnoho nádherných barviček, proto ti nic nebrání v tom vymalovávat si dlouhé hodiny s touto příjemnou hrou.

 
85%
Hra - Gap Fit

Ve hře Gap Fit bude tvým úkolem posouvat barevné bloky takovým způsobem, aby jsi je spojil vždy v jeden barevný celek a tím tak čistil herní pole. S každým tvým tahem přibude i jeden řádek, musíš tedy dobře plánovat dopředu, který blok kam posuneš. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - Happy Childrens Day Puzzle

V této hře si společně poskládáme některé z mnoha připravených obrázků puzzle. Nejdříve si vyber obrázek a poté již samotnou obtížnost. Na výběr máš celkem ze čtyř obtížností, přičemž nejlehčí má pouze 16 dílků. Nejtěžší puzzle má až 100 dílů. Pěkně tedy procvičí tvé logické schopnosti.

 
90%
Hra - Pixel Coloring

Pokud máte rádi jednoduché a roztomilé omalovávání, kde pouze dosazujete barvičky pod příslušným číslem, pak je tato hra přímo pro vás. Každé číslo představuje jednu barvu, kterou budete dosazovat do obrázku. Tím tak vznikají nádherné pestrobarevné obrázky, které si potom můžete uložit do vašeho počítače nebo si vymalovávat další.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Cute Dragon Recovery

Postarej se o chudáčka malého dráčka. Právě přiletěl z výletu a je celý potrhaný a zašpiněný od listí. Pomůžeš mu? Nejdříve je potřeba dráčka očistit od listí, poté jej umýt a osušit. Až je toto hotové, můžeš jej ozdobit veselými oblečky a závěrem také hladového dráčka nakrmit. Hru ovládáš myší.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Baby Boss Photo Shoot

Pokud znáte film Mini šéf, bude vám tato hlavní postava Wizzie určitě povědomá. Je to to totiž hlavní hrdina tohoto vynikajícího filmu. Právě v této hře jej budete oblékat do mnoha připravených módních stylů a poté jej i fotit. Můžete jej obléknout například do plážového lehkého oblečení, do kostýmu superhrdiny či dokonce do hip hopového zpěváka. Vše si můžete vyfotit a uložit do svého počítače.

 
82%
Hra - LOL Spot the Difference

Dokážeš najít všech 5 rozdílů ve všech připravených dvojicích obrázků? V každém levelu na tebe čeká jeden z připravených nádherně zpracovaných obrázků, ve kterých musíš rozdíly hledat. Pokud by sis přeci jen nevěděla rady, nezoufej. Po krátké chvíli se ti ukáže malá nápověda. Tak vzhůru do toho, hledání je jen na tobě.

 
85%
Hra - Cartoon Giraffe Puzzle

V této hře si trochu procvičíme tvé mozkové závity. Nejdříve si vybereš obrázek, který chceš skládat, poté úroveň obtížnosti a pak už hurá do skládání. Na výběr máš celkem z šesti různých obrázků a čtyř možností složitosti. Dokážeš poskládat všechna puzzle?

 
85%
Hra - Princess of Pets Coloring

Pro všechny, kteří rádi omalovávají, máme zde tuto perfektní oddechovou hru, ve které si vybereš jeden z připravených obrázků roztomilých zvířátek a poté se již vrhneš do samotného omalovávání. Barevná paleta je velmi široká, tve fantazii se tedy meze nekladou. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Findergarten Nature

Hledej části obrázku, které máš naznačené v pravé části herní obrazovky. Na hledání máš však omezené množství času, proto je důležité pozorně se dívat. Za každé správně naležené části získáváš penízky a body slávy. Dokážeš najít všechny části obrázku dříve, než ti vyprší všechen čas?

 
88%
Hra - Bubble Shooter Pro

Máme tu další vynikající bubble shooter hru, ve které bude tvým úkolem vyčistit v daném levelu celé hrací pole od různobarevných míčků takovým způsobem, aby na konci hry nezůstal ani jeden barevný míček vidět. Za splnění levelů si odemykáte různé vylepšení a získáváte peníze, za které si jej následně můžeš zakoupit.

 
93%
Hra - Adam and Eve: GO

Máme zde již osmý díl slavné série Adam and Eve. Stejně jako v předchozích dílech, i zde budete muset procházet s Adamem pravěkou krajinou, překonávat nejrůznější překážky a dostat se ke své milované ženě Evě. Dokážete překonat všechny nástrahy pravěku?