Pro nejmenší

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Adam and Eve Go Xmas

Pomůžete Adamovi v jeho cestě za svojí ženou Evou? Po cestě na vás čeká mnoho zákeřných překážek, kterým se musíte vyhnout. Dokážete překonat všechny nástrahy pravěku a najít svoji milovanou ženu?

 
79%
Hra - Baby Taylor Fairy Land Dream

Pomůžete naší krásné baby Taylor s přípravami na oslavu narozenin s magickými tvory?

 
85%
Hra - Cute Pony Coloring Book

Povedená hra, ve které si vyberete jednoho z mnoha poníku ze slavného seriálu My little ponny a budete si jej vymalovávat podle svých představ. Výsledný obrázek si poté můžete uložit do svého počítače nebo telefonu.

 
90%
Hra - Adam And Eve Go 3

V tomto pokračování se dostanete do prostředí, ve které na vás čeká mnoho překážek a vaším úkolem je všechny je překovat a dostat se ke své milované ženě Evě. Dokážete je překonat?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Hidden Objects Cure For The Prince

Logická hříčka, ve které musíte najít všechny skryté objekty, které v různých úrovních uschovala roztomilá princezna? Najděte všechny skryté objekty předtím, než vám vyprší čas. Dokážete to?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Baby Doll House Cleaning Game

V této hře bude vaším úkolem úklid celého domů a to ještě předtím, než se domů vrátí rodiče. Dokážete to?

 
93%
Hra - Penguin Diner 2
Video se načítá

Oblíbená superhra Penguin Diner ve svém druhém pokračování. Opět bude tvým úkolem obsloužit všechny hosty v povedené zvířecí restauraci. Dej se do práce a skvěle se zabav. Nezapomeň o hře říct svým kamarádkám. Penguin Diner 2 si určitě přidáš mezi Oblíbené hry.

 
85%
Hra - Adam and Eve Go 2

Kdo by neznal legendární hru Adam and Eve. Tato slavná herní série se nyní rozrostla o další díl a vy si tak můžete v dalším pokračování vychutnat Adamovo putování za svojí milovanou ženou. Dokážete překonat všechny záludné překážky a dostat se ke své ženě?

 
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon

Upravte si jednorožce podle svých představ. V této hře bude vaším jediným úkolem upravit si jednorožce, nalíčit jej, obarvit mu hřívu a obléci do roztomilého oblečku. Hru ovládáte myší.

 
86%
Hra - Lovely Doll Creator

Lovely Doll Creator je vynikající možností vytvořit si vlastní panenku svých snů. Vydejte se společně s námi a upravte si každou část své ideální panenky podle sebe. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Children Doctor Dentist 2

Postarejte se o roztomilá zvířátka ve zvířecí nemocnici. Každé zvířátko má určitý problém se zoubky a potřebují vaši pomoc. Vezměte do rukou zubařské náčiní a uzdravte jejich zoubky, aby byly zase zdravé a krásné.

 
89%
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle

Jednoduché puzzle, ve kterém si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků se slavnými Disney postavičkami a vrhnete se do relaxačního skládání obrázků. Všechny postavičky jsou oblečeny v roztomilých Halloweenských oblečcích.