Had

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Christmas Snake
Video se načítá

Had ve hře Christmas Snake chce také najít své dárečky, takže mu musíte pomoci. Je nutné abyste se vyhnuli srážce se zdí a také s vlastním ocasem. V případě srážky hra končí.

 
76%
Hra - Pearl Worm
Video se načítá

Klasického hada určitě znáš. Tenhle had sbírá perly a navlékáš tak krásný náhrdelník. V levelech budou ale postupně přibývat různé záludnosti jako barevné kuličky. Hru je nejlepší ovládat myší, na začátku dostaneš možnost si ovládání vybrat.

 
75%
Hra - Huggy the Ball Python
Video se načítá

Na úpravu ti pravidelně přinášíme velké množství lidských modelů. Jen ve výjimečně malém procentu her se setkáváme se zvířaty. Pokud však ano, většinou se jedná o tradiční mazlíčky jako pes nebo kočka. Tentokrát však hlavním hrdinou následující hry bude had, který si klidně visí na větvi v tropickém lese.

 
69%
Hra - Advansnake
Video se načítá

Ve hře Advansnake musíte sbírat čtverečky, po kterých had roste. Kdo se stane hráčem s nejvyšším skóre?

 
68%
Hra - Fruit Snake
Video se načítá

Cílem hry Fruit Snake je posbírat co nejvíce ovoce a tím získat vysoké skóre. Pokud narazíte do zdi či jiné překážky ztratíte jeden život. Důležité je vyhýbat se i vašim protivníkům, kteří se pohybují, takže vás snadno mohou zranit.

 
66%
Hra - Water Snake
Video se načítá

Vyberte si vhodné podmínky, které zahrnují změnu rychlosti, pevné okraje hrací plochy a také mlhu a zkuste pomoci hadovi najít co nejvíce jablek. Jakmile narazíte, hra pro Vás končí a musíte začínat znovu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Motley mutant worm
Video se načítá

Strakatý zmutovaný červ se vydává na cestu. Myší se pohybujte po cestě. Musíte sníst tři stejné druhy ovoce několikrát, abyste dokončili úroveň. Nedovolte, aby se had zakousnul do kurzoru. Hra obsahuje celou řadu obtížných úrovní. Na začátku hry je však odemčená pouze první úroveň, ostatní si musíte zasloužit až svými výkony.

 
62%
Hra - Snake Challenge
Video se načítá

Hrál si někdy hru had na mobilním telefonu? A napadlo tě někdy, jaké by to bylo, kdyby bylo pole větší, a jaké nejvyšší skóre by se za tak dlouhého hada dalo nasbírat? Pokud ano, tak tato hra ti to umožní naplno vyzkoušet a určitě nepřestaneš lámat rekordy. Tak se soustřeď a ovládej hada za potravou, aniž bys narazil do zdi.

 
56%
Hra - Snake
Video se načítá

Zabavte se nesmrtelnými hrou Snake, ve které se musíte vyhnout vodě, keřům a Kemény, abyste mohli sbírat žluté kuličky. Podaří se vám vyhrát?

 
60%
Hra - NerdyBirds
Video se načítá

Hra NerdyBirds je obměnou klasického vlaku. V této hře však budete požírat srdíčka. Jakmile je sníte, Vaše housenka se vždycky prodlouží. Dokážete sežrat všechna srdíčka?

 
33%
Hra - Basic Snake
Video se načítá

Basic Snake je postřehová hra, která vychází zklasické mobilní hry Snake. Tvým úkolem je sbírat jídlo a vyhýbat se všem ostatním hadům. A cílem je mít co nejvíce bodů za jedno kolo. Jaké bude tvé nejlepší skóre?

 
80%
Hra - Snakes And Ladders
Video se načítá

Snakes And Ladders je hra závislá na štěstí a v ní bude tvým úkolem porazit protivníky ve formě buď počítače nebo hráčů různě ze světa. Vem si své šťastné oblečení, protože v této hře se ti štěstí bude opravdu hodit!

 
90%
Hra - Curve Fever

Skvělá postřehovka, ve které soupeříš s hráči z celého světa. Pilotuj svou raketku, kterou si za získané body ve hře budeš moci vylepšovat podle svých představ, a snaž se přežít až do konce levelu.