Různé

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Instagirls Dress Up
Video se načítá

Ve hře Instagirls Dresss Up budeš pomáhat tvořit desginový instagramový profil. V telefonu budeš míz vždy zadání a podle něj budeš muset obléct modelku, následně ji vyfotit a tím vložit na instagramový profil.

 
81%
Hra - Princess Claw Machine
Video se načítá

Ve hře Princess Claw Machine si můžeš splnit všechny své sny a můžeš tahat vajíčka s překvapením ze zábavního automatu. Nejdříve nasměrujš ruku, poté ji spustíš dolů a buď chytne nebo nechytně nějaké vajíčko, ve kterém potom budeš mít nějaké překvapení.

 
91%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video se načítá

Máme pro tebe další epizodu hry Fireboy And Watergirl. Tentokrát se spolu vydáte do tajného klášteru v horách, kde spolu budete muset projet celkem 32 levelů plných lávy, diamantů, překážek a logických hádanek. Podaří se ti to?

 
80%
Hra - Chop Chop
Video se načítá

Ve hře Chop Chop budeš krájet zeleninu a ovoce. Za každé správné rozkrojení získáš body a za chybu ztratíš život. Za nasbírané body si poté můžeš koupit více jídla na krájení. Zároveň si musíš dávat pozor, abys nikdy nerozkrojila bombu.

 
74%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video se načítá

Elza se rozhodla, že je na čase si vzít dovolenou a tak se chce připravit na plážové opalování. Pomůžeš ji s tím? Budeš ji muset pomoct s obličejovou maskou, vyhladit pleť, namazat záda a nakonec pěkně upravit, aby byla nejkrásnější na celé pláži.

 
66%
Hra - EDC Vegas Hairstyle
Video se načítá

V této hře se budete věnovat stylingu vlasů. Začnete tím, že je umyjete, použijete kondicionéry a poté je řádně vysušíte. Potom si zvolíte, jaký střih budete chtít a pustíte se do práce. Na závěr vlasy ještě pěknmě nazdobíte, oblečete modelku a podíváte se na celkový výsledek.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - KindCloud
Video se načítá

Ve hře KindCloud budeš hrát v roli milého mráčku, který lítá nahoru a dolů a sbírá blesky, díky kterým potom zaprší na zem. Cestoumůžeš taky sbírat mince, za které si poté můžeš koupit jiný vzhled mráčku. A celou dobu si musíš dávat pozor na lítajicí koule, které tě můžou kdykoliv zničit.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 174
Video se načítá

Je tady další pokračování oblíbené opičí hry Monkey Go Happy! Jedná se o již 174. díl a ten tě zavede do jeskyň ve skalách blízko hradu. Jako vždy i tentokrát budete muset řešit zaeklité úlohy a hledat 10 opiček.

 
70%
Hra - Natalie Nails Spa
Video se načítá

Ve hře Natalie Nails Spa bude tvým úkolem se postarat o nehty od Natalie. Začneš pleťovou kůtou, poté nehty ostríháš a zahladíš. Potí je vyčistíš a dopřeješ rukám další kůru a poté již zašnes nehty malovat a zdobit.

 
70%
Hra - Judy Super Hero
Video se načítá

Ve hře Judy Super Hero bude tvým úkolem pomoct Judy s perfektním kostýmem. Nejdříve vybereš, jestli má jít za superhrdinku, cat woman nebo někoho jiného. Poté doladíš boty a doplňky a nakonec vše vyfotíš.

 
80%
Hra - Water Blast
Video se načítá

Water Blast je logická hra, kde budeš muset zniči všechny balónky na herní ploše za určitý čas. kliknutím na balónek ho zničíš a balónek zároveň vyšle 4 kuličky do všech stran. Tím zničí další balónky a a tento řetězový efekt je kíč k této hře.

 
79%
Hra - PixelArt Color By Number
Video se načítá

PixelArt Color By Number je hra s několika omalovánkami, které může vybarvovat. Celkem je ve hře 6 obtížností, kdy se neustále zvyšuje přesnost počet barev v obrázku. A pokud tě omrzí vzhled tvého poznámkového bloku, v obchodě si můžeš koupit nový.

 
78%
Hra - Ice Queen Sauna Relief
Video se načítá

Ve hře Ice Queen Sauna Relief bude tvým, úkolem se postarat o ledovou královnu, která si chce dopřát kvalitní saunu. Nejprve ji pomůžeš připravit se, aby se s kamrádkou necítila škaredá a poté ji navlečeš do ručníku a pošleš do sauny.

 

Popis štítku Různé

Pokud máte rádi rozmanitost, tak jste v této kategorii správně. Od skákaček, přeš hádanky až k princeznám, tady najdete vše. Přidávání a řazení her je v teto kategorii zcela náhodné a je to proto, aby to nedávalo žádný smysl. Jedině tak můžeme vytvořit kategorii Různé hry. Pokud máš přece jen radši pořádek, můžeš zkusit například kategorie Nové nebo si vybrat jednu specifickou kategorii jako například retro, kde najdete ty nejlepší staré pecky nebo závodní, kde se budete prohánět nejrůznějšími auty a dalšími vozidly.

Nejlepší hry

Ve hře Helicopter bude tvým úkolem obledět s helikoptérou všechny překážky a získat co největší počet bodů. Goodgame BigFarm je skvělá farmářská hra, kde je vašim úkolem postarat se o zvířata, rostlinky a účetnictví a vytvořit tak zdravou a prosperující farmu. A pokud máte radši logické hry, zkuste tyto Piškvorky, kde budete bojovat proti počítači. Zvládnete ho porazit?