Pohádkové

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Elsa Makeup Removal
Video se načítá

Připravte Elsu na spánek a odstraňte její přebytečný make-up, který nosila celý den. Po očištění pleti jí můžete vybrat i pyžamo.

 
86%
Hra - Snow White Fairytale Dress Up
Video se načítá

Víte jak vlastně vypadá Sněhurka? Má modré nebo hnědé oči? Jakou rtěnku používá? A jaké šaty nosí? Povolte uzdu fantazii a ztvárněte Sněhurku podle sebe v nové hře Snow White Fairytale Dress Up!

 
68%
Hra - Snow White Nails
Video se načítá

Připravte Sněhurku na královský ples, k tomu potřebuje perfektní nehty, které jí uděláte vy. Vyberte jí pěkné barvy a dekorace.

 
86%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video se načítá

Sněhurka se vydala k Vám do kadeřnictví. Dokážete jí vytvořit originální účes, se kterým se bude líbit nejen trpaslíkům? Můžete zcela uvolnit fantazii a vytvořit moderní účes nebo také něco více usedlého.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Moana's Garden Party
Video se načítá

V této hře budete pomáhat Moaně, s její zahradní párty. Moana je postavička ze stejnojmenné pohádky. U nás ji můžete znát pod názvem Odvážná Vaiana. Moana si pozvala i hosty, se kterými se chce seznámit. Jsou to samé pohádkové princezny. Nejprve jim vyberete správný outfit na párty a následně se pustíte do dekorování zahradní slavnosti.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
50%
Hra - Sleeping Princess Villain Cosplay
Video se načítá

Máme tu parádní hru, kde si budete vyrábět kostým zlé čarodějnice z pohádky Šípková Růženka. Jakmile budete mít kostým hotový, můžete slečnu namalovat.

 
84%
Hra - Princesses Royals Vs Hipsters
Video se načítá

Máme tu super hru, ve které napadlo tři princezny udělat si fotky, jak by mohli vypadat v hispter oblečneí. Tyto fotky pak porovnají s fotkami, kde mají své princeznovské šaty. Na výběr budete mít v šatníku mnoho druhů kousků.

 
50%
Hra - Rapunzel And Flynn Happy Family
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru a pomozte Rapunzel s jejím šatníkem. Na výběr má mnoho kusů oblečení. Také můžete využít vybrat pěkné dekorace pro dětský pokojík.

 
83%
Hra - Ariel Modern Makeover
Video se načítá

Ariel chce jít s Ericem na ples a proto potřebuje krásný make up ak tomu šaty. Poradíte jí i tentokrát, jaký outfit by si měla vzít, aby se Ericovi líbila?

 
52%
Hra - Disney College Life
Video se načítá

Pomozte princeznám s různými úkoly, aby neměli na vysoké škole problémy. Budete jim muset pomoci například s úklidem, opisováním, či výběrem šatů. Pomozte jim splnit každou z nich.

 
58%
Hra - Olaf's Stuffed Snowman Shop
Video se načítá

Pomozte Else se šitím Olafa. Vyberte si látku a pusťte se do šití, abyste vytvořili krásného plyšového Olafa. Bude se vám líbit?

 
79%
Hra - Modern Rapunzel Rainbow Trends
Video se načítá

Rapunzel by chtěla nový letní účes, který by se na toto roční období hodilo. Pomozte jí s barvením vlasů, aby jí všechny princezny záviděly.