Tetovačky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Operetta Tattoo Shop
Video se načítá

Vítejte v tetovacím salónu, který si právě otevřela Operetta z Monster High pro ostatní své spolužačky ze strašidelné střední školy. Vyberte si, kterou spolužačkou začne a pusťte se do tetování. Nemusíte se bát, že byste to nezvládly. Hra vás každkým krokem podrobně provede, takže si můžete všechno pořádně užít :)

 
81%
Hra - Gigi Tattoo Shop
Video se načítá

Je tu další tetovací salón, tentokrát s Gigi v čele. Pomož vybrat jejím kamarádkám ta správná tetování a nakonec jim je udělej. Myslíš, že to zvládneš? Bude se zákaznicím tvůj návrh líbit?

 
79%
Hra - Tattoo Style Shop
Video se načítá

Tetování není jen umění kresby s tetovacím inkoustem. Je to také o naslouchání klientům a plnění jejich přání. V této dívčí online hře se staneš tetovacím umělcem, který toho umí opravdu hodně. Vytvoř překrásné tetování, s kterým bude zákazník spokojen. Výborná gameska.

 
78%
Hra - Super Tattoo Artist
Video se načítá

Vytvořit tetování ve skutečnosti není nic jednoduchého. V této hře si to můžete zkusit alespoň nanečisto. Vyberte ten správný motiv a také místo, kam tetování vytvoříte. Dokážete si poradit i s barevnými, která musejí být stejná jako na předloze?

 
77%
Hra - Elsa Gets Inked
Video se načítá

Tetování je fenomén dnešní doby. Dokážete Else vytetovat obrázek podle Vašeho výběru. Vyberte místo, kam ji budete tetovat a hurá na věc.

 
76%
Hra - Inked Up Tattoo Shop
Video se načítá

Toužíte po svém vlastním tetování? Pak je tato tetovací hra právě pro Vás. Vyberete si dívku, kterou si přejete potetovat a dáte se do práce. Nezapomeňte danou oblast precizně připravit a vydesinfikovat. Vše musí být přesně podle pravidel. Nakonec si vytvořte šablonu Vašeho návrhu a vytetujte ji dotyčné slečně.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - The Tattoo Quiz
Video se načítá

Tenhle test má za úkol ti pomoci, pokud by ses rozhodla nechat si něco vytetovat. Postupně budeš odpovídat na různé otázky či vybírat z obrázků, a na konci se dozvíš, jaké tetování a kam by se ti hodilo. Otázky si můžeš přeložit pomocí slovníku pod hrou.

 
76%
Hra - Tattoo Shop Spa Salon
Video se načítá

V této hře bude tvým úkolem vytetovat obrázek, který si vybereš. Nejdříve si ho však musíš nakreslit nalepit na danou část těla a potom vytetovat. Zvládneš to?

 
76%
Hra - Tattoo designs salon
Video se načítá

Tatiana se po dlouhém zvážení rozhodla, že si nechá udělat tetování. Pomozte jí s výběrem místa na těle a samotné tetování, aby se její výsledek líbil.

 
75%
Hra - Rainbow Fairy Tattoo Artist
Video se načítá

Dokážete si poradit se všemi nástrahami, které jsou ukryty za vznikem nového tetování? Chce to pečlivost a také velkou přesnost. Bude důležité, jaké barvy vyberete a také místo pro tetování hraje roli.

 
72%
Hra - Baby Barbie Summer Glittery Tattoo
Video se načítá

Oblékněte malou Barbie a pak jí udělejte tetování. Bude pouze na vás, jak si s tím poradíte.

 
71%
Hra - Baby Barbie Tattoo Designer
Video se načítá

V této hře budete dělat mladé Barbie tetování! Takže dělejte to, co máte a nemůžete nic zkazit.

 
69%
Hra - Tattoo Baby Ink Master
Video se načítá

V této hře budete oblékat dvě slečny do stylového oblečení. Vyberte jim to, co jim podle vás nejvíce sluší. Nakonec je celé potetujte.