Seriálové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Jewel Monster

Spojujte jednotlivé bejeweld krystaly a vysílejte kouzla na vaše nepřátele, kteří se vás snaží zničit. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Hello Kitty and Friends Restaurant

V této vynikající hře bude vaším úkolem ve vlastní restauraci obsluhovat všechny hosty a připravovat jim ty nejlepší možné pochoutky, které dokážete.

 
85%
Hra - The Smurfs Ocean Cleanup

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem vyčistit co největší množství nečistot, které na vás číhají pod mořským dnem. S malým šmloulou chytejte nepořádek a čistěte tak mořské dno.

 
85%
Hra - Hello Kitty and Friends Finder

Dokážete najít schovávající se Hello Kitty v jednom ze tří kelímků v každém levelu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Pokemon Jigsaw Puzzles

Pohodlně se usaďte a užijte si příjemné chvíle při skládání puzzle legendárních pokemonů. Dokážete složit všechny obrázky?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Hello Kity and Friends Jumper

V této hře budete muset stavět most do výšky takovým způsobem, abyste s Hello Kity vyskákali co nejdále. Dokážete to?

 
80%
Hra - Hello Kitty Pinball

V této hře s krásným vzhledem budeš muset nahrát před vypršením časového limitu co největší možné skóre. Vystřeluj míčky a snaž se nahrát co nejvíce bodů. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Fantasy Creatures Princess Laboratory

V této hře budete s naší princeznou experimentovat a vytvářet všemožná monstra, která vás napadnou. Vrhněte se do naší speciální laboratoře, ve které míchejte speciální ingredience a pozorujte, které z nich se ukáží jako pravé pro stvoření mystických bytostí.

 
87%
Hra - Bubble Shooter Rainbow

V této povedené hře bude vaším úkolem čistit herní pole v mnoha připravených levelech. Vždy musíte zničit určité množství barevných kuliček, prázdných bublin nebo překonat určité překážky. Hraním si odemykáte nové postavy ze světa Disney a tím tak i nové speciální schopnosti jednotlivých hrdinů.

 
85%
Hra - Monster Destroyer

V této hře budete muset potrápit vaše mozkové závity. Cílem hry je ničit v určitém pořadí bloky tak, aby se dvě příšerky dostaly k sobě. Po cestě sbírejte co největší množství hvězd. Dokážete to?

 
90%
Hra - Monster Hands

Logická 2D hra, ve které musíte spojit ruce všech příšerek tak, aby ani jedna nebyla prázdná. Dokážete spojit ruce všech příšerek ve všech levelech?

 
85%
Hra - Spongebob Squarepants Run 3D

Vžijte se do role slavné podmořské houby Spongeboba Squarepantse, který se snaží utéci před rozzuřenými domorodci, kteří jej chtějí uvařit a sníst. Dokážete jim uniknout? Přeskakujte všechny překážky a snažte se co nejdéle odolat jejich nástrahám.