Akční

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Sharkosaurus Rampage

Akční plošinová hra, ve které budete ovládat obřího žralokosaura se snahou zničit všechno a všechny, kteří se v dané oblasti nacházejí.

 
97%
Hra - One Escape

Povedená escape hra, ve které je vaším úkolem utéci z vězení a překonat všechny překážky, které na vás v mnoha místnostech číhají.

 
90%
Hra - Bazooka Boy Online

Povedená plošinovka, ve které musíte zničit všechny jednotky a zároveň použít co nejméně střel. Vždy tedy musíte dobře mířit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Battle Heroes 3

Vylepšujte si vašeho hrdinu v povedené 3D RPG hře s 3D grafikou. Hru ovládáte myší.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Army Driver

V této hře je vaším úkolem zničit co nejvíce vojáků, kteří se vás po cestě snaží zničit. Sbírejte mince a vylepšujte si vaše auto.

 
95%
Hra - Time Shooter 3: SWAT

Zničte všechny nepřátele a dostaňte se k rukojmím. Kdykoliv se pohnete, vaši nepřátelé se hýbou také, proto musíte vaše pohyby dopředu dobře plánovat.

 
85%
Hra - Siege Hero: Pirate Pillage
Video se načítá

Střílejte na budovy a ničte všechny zlé piráty, kteří se vám postaví do cesty.

 
85%
Hra - Destroy The Village

Vynikající hra, ve které musíte zničit nepřátelskou vesnici pomocí naváděné rakety. Dokážete to?

 
85%
Hra - Alpha Guns

Zničte všechny vaše nepřátele a postupujte do dalších levelů.

 
85%
Hra - Time Shooter 2

Vynikající hra, ve které musíte zničit všechny vaše nepřátele, kteří se vás snaží zabít. Nepřátelé se však pohybují pouze v momentě, kdy se pohybujete vy. Dokážete je všechny zničit?