Řezání prvků

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Chicken House
Video se načítá

Kuřata se nám rozmnožila. Potřebujeme se jich nutně zbavit. Aby se nelíhla další, bude potřeba zlikvidovat i malá vajíčka. Staňte se pronásledovatelem malých zvířátek, která musíte vyhubit. Hra sestává z celkového počtu třiceti úrovní. Za každou úspěšně odehranou misi dostanete body, jejichž počet závisí na tom, jak dobře si povedete.

 
92%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá

Hra Cut The Rope přichází i v podobě online hry. Kdo ji nezná, jde o skvělou logickou hru, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. V pokročilých kolech budete využívat také převrácení gravitace a mnoho dalšího.

 
89%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá

Máme tu parádní logickou pařbu, ve které budete odřezávat sladkosti a snažit se jimi nakrmit žabky. Musíte sladkosti odříznout tak, abyste přitom sebrali i hvězdy. V každém levelu jsou tři hvězdy. Díky nim si otevřete další levely.

 
87%
Hra - Atom & Quark: Pinata Party
Video se načítá

Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete rozbíjet párty piňaty. V každém kole se musíte snažit jich sejmout co nejvíce. Musíte si však dávat pozor na padající bomby.

 
86%
Hra - Yummy Nuts
Video se načítá

Tvým úkolem je dostat k sobě dvě veverky a nejlépe cestou posbírat co nejvíce zlatých oříšků. Aby se ti to povedlo, musíš postupně přeřezávat lana, na kterých veverka visí. V dalších kolech se mohou objevit i další herní prvky, jako například vzduchové bubliny, které veverku vynesou nahoru.

 
84%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat Santa Clause do cíle a přitom mu pomoci posbírat všechny dárky. Abyste Santu dostali tam, kam potřebujete, musíte prořezávat lana a správně využívat rakety a další herní prvky.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Divide
Video se načítá

Zajímavá logická hra Divide prověří Vaše schopnosti představivosti a také myšlení. V každém kole máte vždy daná počet řezů, které můžete použít. Cílem je pomocí co nejmenšího počtu těchto řezů, rozdělit obrazec na určitý počet dílků. Na počátku je to jednoduché, později však budete muset zkoušet více možností.

 
82%
Hra - Yummy Nuts 2
Video se načítá

Pomozte mámě - veverce nakrmit její miminko v perfektní logické hře Yummy Nuts 2. Pokud se chcete k miminku dostat a zároveň posbírat všechny oříšky, musíte v pravý čas přeřezat lana, na kterých veverka visí. Ve vyšších levelech přibudou další užitečné herní prvky.

 
80%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video se načítá

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

 
79%
Hra - Crazy Cut Fruit
Video se načítá
Hra na skóre

Máme tu další skvělou hru, ve které budete muset krájet ovoce. Ovoce vždy vyletí a vy jej musíte co nejrychleji rozkrojit. Pozor si musíte dávat na bomby.

 
78%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Maličká stvoření z budoucnosti zůstala uvězněna v našem čase a tvým úkolem bude se všemi vesmířany doputovat do stroje času. Spoj vesmířánka s držáčkem a cestou ke stroji času nezapomeň posbírat veškeré zlaté hvězdičky, na které narazíš. Hra obsahuje hned několik velice zajímavě zpracovaných úrovní.

 
75%
Hra - Chu Rescue 2
Video se načítá

Cílem logické hry Chu Rescue 2 je za pomoci ledu zvednout hladinu vody na přesně stanovenou úroveň. Důležité však bude, aby hladina nestoupla příliš, jinak se utopí eskymák, který se v každém kole nachází. Ve vyšších levelech ho musíte navíc dopravit na bezpečné místo.

 
72%
Hra - Splitter Pals
Video se načítá

Logické hry jsou super, protože si při nich pořádně procvičíte mozkové závity. Dostaňte žlutý balónek k tomu hnědému, tak aby byli spolu, jako dva kamarádi. Pozor, žlutý balónek nesmí spadnout nikam jinam, jenom na hnědý. Jenže vždy to není tak snadné. Balónky jsou od sebe různě dalko vzdáleni a jsou mezi nimi různé překážky, které musíte třeba rozřezat. V každém levelu máte určitý počet řezů, takže to musíte nejprve dobře promyslet.