Paměť

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Bratz Kidz 25 Gettin Ready
Video se načítá

Vyber si dívku, během 3 sekund si prohlédni její jednotlivé druhy oblečení včetně barvy a ve stanoveném čase se pokus dívku obléknout přesně podle předlohy. Oblečení hledej také v šuplících, krabicích a na věšáku.

 
88%
Hra - Hole In The Wall - Twisted Figures
Video se načítá

Staňte se účinkujícím v soutěži Díra ve zdi. Každé kolo se k vám přibližuje díra s jiným výřezem, vy musíte postavu nastavit tak, aby se vešla do té díry. Jakmile se vám to podaří, tak se na zdi objeví bubliny, na které musíte klikat, abyste dostali co nejvíce bodů. Zdá se to být jednoduché, ale později ve hře můžete ovládat dvě postavy a hra je pak těžší. Podaří se vám udělat všechny kola na výbornou?

 
81%
Hra - Memory Violetta
Video se načítá

Pobavte se zábavnou dětskou hrou pexeso a najděte všechny páry hrdinů ze seriálu Violetta.

 
80%
Hra - Hannah Montana: Rock Star Fashion Challenge
Video se načítá

Oblékněte Hannu Montanu na její představení. Musíte ji obléknout podle předlohy. Problém je, že toto oblečení budete muset teprve najít. Proto se do toho pusťte. Hra je časově omezena.

 
79%
Hra - Frenzy Kitchen
Video se načítá

Připravujte různá jídla. Musíte být klidní, protože budete pod tlakem. Používejte svoje rychlé reflexy a paměťové schopnosti, pokud chcete doručit správné objednávky v dobrém časovém limitu. Pomozte Goofymu jeho kuchyni. Na hru budete mít stanovený časový limit, na nějž si musíte dát dobrý pozor, jinak prohrajete.

 
78%
Hra - Monster High Memory
Video se načítá

Monster High Memory je logická, ale velice zábavná a chytlavá hra. Ve hře, která je založená na klasickém pexesu, si můžete zvolit tři úrovně obtížnosti. Na obrázcích jsou vyobrazeny různé typy dívek. Vaším úkolem je nalézt vždy dva obrázky do páru a to s co nejmenším počtem pokusů, tak abyste získali co nejvíce bodů.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - Brain Spa 6
Video se načítá

S herní sérií Brain Spa jistě máte jen ty nejlepší zkušenosti a můžete si zahrát již šesté pokračování. Poslouchejte orchestr a snažte se zapamatovat sekvenci, kterou hraje. Poté se pokuste zapamatovanou sekvenci přehrát. Abyste získali více bodů na svůj účet, zmáčkněte Presto a orchestr začne hrát rychleji.

 
77%
Hra - Lightning Librarian
Video se načítá

Knihovnice Lydia hledá knihy, aby je mohla půjčovat dětem. Pomozte jí v jejím nelehkém úkolu. Děti přicházejí do knihovny a v bublině mají zobrazeno, kterou knihu by chtěly půjčit. Používejte směrové šipky k pohybu a mezerník k vyhledávání knih. Přineste knihy dětem dříve, než se naštvou a odejdou pryč.

 
77%
Hra - Circus Clown
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které si procvičíte svoji paměť a postřeh. Každý level se vám na začátku hry zobrazí obrázky a vaším úkolem bude si je zapamatovat a pak správně označit. V každém levelu jste omezeni časem, takže se snažte je označit co nejrychleji a hlavně správně. Hra je na skóre, takže buďte přesní ať získáte co nejvíce bodů.

 
76%
Hra - Memory IV
Video se načítá

Zapamatujte si sekvenci, v jaké se vám budou zobrazovat předměty, a poté ji přesně zopakujte klikáním na předměty. Obtížnost hry se bude zvyšovat s příchodem nových úrovní. Dokážete si zapamatovat několik předmětů najednou, a dokonce i jejich pořadí? Hra Memory IV bezpečně procvičí vaše paměťové dovednosti.

 
75%
Hra - Bratz Getin Ready
Video se načítá

Parta výborných kamarádek se vypravuje na procházku městem. Problém je, že ne všechny věci mají na uklizené svých místech. A už je čas jít! Pomoz každé z nich najít oblečení, boty a další doplňky nezbytné pro dospívající děvče k výletu do města!

 
75%
Hra - Astro Memo
Video se načítá

Zahrejte si známou hru pexeso s astronomickými znameními. Vaším úkolem je najít všechny páry do časového limitu.

 
74%
Hra - 12Many: Counting Stars
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

12Many: Counting Stars je zábavná hra, ve které si budete muset zapamatovat počet bodů, které se vám na pár vteřin zobrazí. Následně pak budete muset vybrat číslo. Pokud se spletete o více jak jeden bod, tak přijdete o jeden život.