Stickman

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Vex 6

Přeskakujte nejrůznější překážky a dostaňte se do cíle v mnoha připravených úrovních. Hru ovládáte šipkami.

 
90%
Hra - Stickman Planks Fall

V této hře musíte posbírat v každém kole co nejvíce dřevěných prken a dostat se tak na první místo v celkovém pořadí. Hru ovládáte klávesami WASD.

 

Jak fungují hry Stickman

V kategorii her Stickman najdeš všechny oblíbené hry, kde bude v hlavní roli vystupovat postavička nakreslená pár čárami. Her je opravdu spoustu a můžše se těšit na příklad na střílečky, závodní nebo postřehové hry. Tyto hry začaly vznikat s vývojem internetu. Protože byly jednoduchí na nakrelsení a nevyžadovaly žádnou speciální grafiku, našly své uplatnění hlavně ve flashových hrách. Dnes existuje celá řada her a u nás si můžete zahrát jak staré pecky, tak i nejnovější Stickman hry.

Nejlepší Stickman hry

Jedna z velmi povedených her je Stickman Archer 4, ve které bude tvým úkolem sestřelovat tvé protivníky šípama. V další skvělé hře zabrousíme trošku do sprotovních aktivit a konkrétně se podíváme na cyklistiku. Stickman Downhill je skvělá hra, ve které budeš sjíždět kopce na horském kole. Tvým úkolem bude dělat různě triky, ale hlavne se budeš muset soustředit na to, abys nenaboural. POslední hra, kterou si zmíníme je Stickamn Sam 9. V této hře bude tvým úkolem probíhat skrze různé levely a cestu si budeš vykreslovat barvami.