Hotel

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Jane Hotel Family Hero
Video se načítá

Další chytlavá hra z kolekce virtuálních zaměstnání. Dostanete se do hotelu slavné Jane, která vlastní začínající hotel. Ráda by měla úspěch a spokojené klienty a o to se můžete postarat právě Vy!Pomozte Jane s jejím vytouženým byznysem a dostaňte jí až do hotelového nebe! Nestačí jen hosty ubytovat. Noste jim kávu, uklízejte pokoje a budou šťastní.

 
89%
Hra - Janes Hotel
Video se načítá

Obsluhujte hosty v hotelu a plňte jim veškerá přání. Určitě jste se někdy chtěli stát vedoucí hotelu. V této hře Vám nic nebrání. Klidně se do toho pusťte. Noste jim kafe a těšte se na jejich další návštěvu.

 
87%
Hra - Castle Hotel
Video se načítá

Provoz hotelu si vyžaduje kvalitní a přesně prováděné služby. Zahrejte si na recepční v takovém velkém hotelu, ve kterém se budete muset pořádně otáčet, abyste uspokojili všechny návštěvníky. Zajistěte jim čistý pokoj, úklid, popřípadě kávu, noviny nbo třeba telefon. Za všechno je zákazník ochoten zaplatit, ale služby musí být opravdu kvalitní. V každém levelu musíte vydělat určitý počet peněz, abyste postoupili dál.

 
86%
Hra - Jane Hotel Mania
Video se načítá

Staňte se hoteliérem, otevřete si vlastní hotel a vydělávejte. V této hře se musíte nejen dobře postarat o klienty, zajistit jim to nejlepší ubytování, ale v každém kole musíte také dosáhnou určitého výdělku, abyste mohli postoupit dál. Hosté si přejí ubytovat, uklidit pokoj nebo si zavolají hotelovou službu. Nenechte je dlouho čekat.

 
83%
Hra - Janes Hotel 2
Video se načítá

Jane je až po uších v dluzích a její poslední šancí je hotel, díky kterému by dluhy mohla splatit . Avšak nebude to tak jednoduché, aby k vám hosté neustále chodili a byli spokojeni se službami , musíte se skutečně obracet. Vaši zákazníci budou v mnoha ohledech nároční a hlavně netrpěliví proto musíte být rychlí a přání jim splnit v co nejrychlejším čase . Dokážete Jane zachránit před krachem ?

 
80%
Hra - Jane Hotel
Video se načítá

Mít vlastní hotel není žádná legrace a v této hře si to můžeš vyzkoušet. Tvou pracovní náplní je ubytovat hosty, splnit veškerá jejich přání, organizovat úklid pokojů a vydělat tak co nejvíce peněz. Nesmíš ale hosty nechat nikdy dlouho čekat, jinak se půjdou ubytovat ke konkurenci. Vydej jim tedy hbitě klíč a zařiď požadovaný servis. Chtějí-li, uvař jim kávu, přines noviny nebo pošli uklízečku uklidit jim pokoj. Budeš-li vše zvládat v časovém limitu a vyděláš dost peněz, tak si můžeš dokupovat vybavení hotelu, díky kterému se tvé příjmy ještě zvýší. Tak udělej ze svého hotelu nejvyhlášenější ve městě!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Theme Hotel
Video se načítá

Postavte si svůj vlastní hotel, staňte se hoteliérem, starejte se dobře o své hosty a vydělávejte. Hotel opatřete recepcí, kavárnou, restaurací, prádelnou a hlavně postavte dostatek pokojů pro hosty. Nezapomeňte pečlivě vybrat personál hotelu, který se bude o hosty starat. Ve hře se vám postupně otevírají další a další možnosti, tak honem, hosté čekají.

 
79%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video se načítá

Ověřte si, zda byste dokázali vést hotel a obsluhovat vašich zákazníků včas. Každý z nich bude potřebovat něco jiného a vaším úkolem bude, abyste každému z nich věnovali stejně. Podaří se vám to?

 
76%
Hra - No Extra Charge
Video se načítá

Staň se obsluhou hotelu v této skvělé hře. Vítej hosty a rozhodni, kam je ubytuješ. Přitom musíš samozřejmě plnit všechna jejich přání, jako nosit jídlo, pití, baterie. Nakonec po nich uklidíš pokoj a vyvedeš je z hotelu.

 
74%
Hra - Sami Tea Restaurant
Video se načítá

Vezmi si na starost nově založenou restauraci, do které začínají přicházet první natěšení zákazníci. Vyplň zákazníkům všechna přání, aby odcházeli naprosto spokojení. Pokud budou zákazníci příliš dlouho čekat na obsloužení, pak odejdou a nenaplníš misi v úrovni. Dokážeš rychle servírovat a plnit přání?

 
73%
Hra - Bed and Breakfast 2
Video se načítá

Pokud jste se setkali s první verzí hry Bed and Breakfast a zaujala vás, pak si nenechte ujít její druhé pokračování. Narozdíl od prvního dílu se setkáte s řadou rozšíření, vylepšení a nových úrovní pro váš hotel. Pokud byste se s hrou setkali poprvé, doporučujeme projít si tutorial, která se vám automaticky spustí.

 
70%
Hra - High Tea Hotel
Video se načítá

Sara se rozhodla, že si otevře vlastní hotel s restaurací problém je v tom, že by všechny zákazníky nedokázala obsluhuje. Pomozte jí s obsluhou, aby vydělala peníze a mohla si místo vylepšovat. Podaří se vám to?

 
68%
Hra - Janes Hotel Family Hero
Video se načítá

Stáváte se recepční v hotelu. Vaší prací je plnit zákazníkům jejich požadavky a činit je šťastnými. Dejte jim klíče od pokoje, vařte jim kávu a mile se na ně usmívejte dokud neopustí hotel.