Na čas

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
58%
Hra - Word Search Animals
Video se načítá

Potrapte si paměť touto osmisměrky a najděte všechna zvířátka v osmisměrce. Dokážete projít všechny úrovně?

 
80%
Hra - Sweet Candy World

V tého roztomilé hře budeš spojovat sladkosti stejného tvaru do jedné dlouhé řady a tím získávat body. Máš na to však omezený čas, během kterého musíš nasbírat potřebné body pro získání dalšího levelu. Při postoupení na další level se zbývající čas doplní do maxima a ty musíš opět sbírat body. Za každý postup na novou úroveň se ti zvyšuje tvoje skóre, které si poté můžeš poměřit s kamarádkou nebo kamarádem.

 
80%
Hra - Yummy Popsicle Memory

Yummy Popsicle Memory je jednoduché pexeso, ve kterém máš za úkol najít všechny páry stejných obrázků, v této hře konkrétně lahodných nanuků a to vše před vypršením časového limitu. Za každý správně nalezený pár získáváš bonusový čas, který se ti postupem levelů bude hodit více a více.

 
85%
Hra - Tasty Jewel

Tato roztomilá spoj 3 hra se sladkosmi a jinými cukrátky v hlavní roli vás dokáže zabavit na dlouhé minuty. Vaším úkolem je čistit herní pole, dosáhnout určitého skóre či prostě jen dostat určité předměty z herní plochy. Úkolů je velmi mnoho a nudit se rozhodně nebudete, tak vzhůru do světa sladkostí.

 
90%
Hra - Road to Royalty: Battle of Dolls

Oblikacích her je na našem webu spousta. Ovšem toto není obyčejná oblíkačka. V této oblíkací hře bude vaším hlavním úkolem na čas vybrat vhodný outfit pro určitou aktivitu a to dříve než vaše soupeřka, která musí udělat totéž. Vše je stanoveno časovým limitem. Za výhry získáváte části receptů, díky kterým si můžete odemykat nové vzhledy vaší postavy. Mimo oblékání je zde i mnoho dalších herních módů, například skládání puzzle či ničení bloků odrážením míčku od plošiny.

 
85%
Hra - Burger Shop

Představte si, že jste kuchař v restauraci připracující vynikající hamburgery pro své zákazníky. Každého zákazníka musíte obsloužit v co nejkratším časovém limitu, jinak se rozzuří a odejde. Za správně obsloužené zákazníky získáváte peníze, díky kterým si můžete dovolit vylepšit svoji restauraci nebo si odemykat nové přísady do svých hamburgerů.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Angry Owls

Ničení bloků se zdá býti jako jednoduchá záležitost. Ovšem v této hře to nebude tak lehké. Musíš ničit bloky stejné barvy, které jsou minimálně dva vedle sebe. Postupem času přibývají na herní pole nové a nové a tím vzniká prostor pro tvé bleskové reakce. Dokážeš odolávat náporu bloků vypadajících jako sova a dosáhnout pokud možno co nejvyššího skóre?

 
80%
Hra - Delicious Food Connection

V této hře bude vaším úkolem vyčistit herní pole ode všech sladkostí a jiných pochutinek. Obrázky můžete čistit tak, že naleznete dva stejné, které mají k sobě cestu, která se nijak nekříží s jinými obrázky. Pouze tehdy lze obrázky spojit a vymazat je tak z herního pole. Dokážete spojit všechny obrázky ve všech úrovních?

 
80%
Hra - Dogs Connect Deluxe

Spojujte v této hře stejné obrázky dvou pejsků. Musíte vše dokončit před vypršením časového limitu. Spojit je můžete pouze tehdy, mají-li k sobě pouze přímou cestu. Dokážete je všechny najít před vypršením časového limitu?

 
85%
Hra - Findergarten Nature

Hledej části obrázku, které máš naznačené v pravé části herní obrazovky. Na hledání máš však omezené množství času, proto je důležité pozorně se dívat. Za každé správně naležené části získáváš penízky a body slávy. Dokážeš najít všechny části obrázku dříve, než ti vyprší všechen čas?

 
90%
Hra - Alarmy & Monster Family

Roztomilá potvůrka spí a spí. Nelze jí probudit. Odvážný budík se rozhodl, že se tohoto úkolu zmocní. K tomu ale potřebuje tvoji pomoc. Dostaň budík až k příšerce. K tomu budeš muset překonat mnoho záludných překážek a puzzle kvízů, které potrápí tvé mozkové závity. Vše je navíc omezeno časovým limitem. Na dlouhé přemýšlení tedy není vůbec čas.

 
84%
Hra - Corsair Hidden Things

Zahrejte si na hledače předmětů v této postřehové hře, ve které musíte musíte najít všechny skryté předměty, které se před vámi snaží schovat. Vše musíte najít před vypršením časového limitu, který je velmi neúprosný. Dokážete najít všechno a všechny?

 
80%
Hra - Snoring Elephatn Puzzle

Velký šedý slon neustále jen spí. Dokážeš jej za pomoci ostatních zvířátek probudit? V každém levelu musíš před vypršením časového limitu vymyslet, jak slona probudit. K tomu ti může být nápomocna sova, zebry, tučňáci, žirafy a mnoho dalších zvířátek. Hru ovládáš myší.