Bejeweled

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Spellblazer
Video se načítá

V této hře budou vaší hlavní zbraní kouzla. Před každým bojem si budete moci vybrat kouzla, která budete chtít použít. Pak jen stačí spojovat stejné obrázky vybraných kouzel. Pokud spojíte jiné, budete se jenom bránit.

 
90%
Hra - Snow Queen 4
Video se načítá

Základním prvkem hry Snow Queen 4 je přesunování obrázků tak, abyste vytvořili nejméně tři stejné obrázky v řadě či sloupci. Pokud se to podaří, obrázky zmizí a jsou nahrazeny novými. Jak vysoké skóre dokážete nahrát?

 
89%
Hra - Wrong Block
Video se načítá

Wrong Block je téměř klasická spojovačka, ve které musíte spojova tři stejné znaky. Jenže není to tak úplně pravda. Dílky můžete měnit jednoduchým klikáním na ty, které do skupinky nepatří. Tím je hra ozvláštněna. Vždy je nutné se snařit spojit stejnou barvu a tvar. Odebíráte tady pouze ty tvary, které do skupinky nepatří. Nejedná se o žádné prohazování sousedních nebo jiných tvarů. Hodně štěstí a zábavy...

 
89%
Hra - Candy Time
Video se načítá

Máme tu parádní hru ve stylu Candy Crush. Vaším úkolem je spojovat stejné sladkosti. Pro spojení musí být vždy minimálně tři stejné. Pokud jich spojíte více na jeden tah, dostanete lepší sladkosti.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Atlantis Jewels
Video se načítá

Postřeh je zásadní pro hraní hry Atlantis Jewels. Musíte spojovat stejnobarevné krystaly do řad či sloupců. Musí být vždy minimálně tři stejné vedle sebe. Pokud se Vám do podaří a odemknete všechna vyznačená pole, jdete do dalšího kola.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - 9Dragons Hexa
Video se načítá

Seskupte alespoň tři stejné symboly, a celý postup opakujte, dokud hru nedohrajete do konce ;-). Tak by se v krátkosti dala charakterizovat tato logická online hra. Na každou úroveň máte pouze omezený čas, který však můžete jednou prodloužit. Hra má fixní rozměr, proto si ji pusťte ve větším okně.

 
78%
Hra - Jade Monkey
Video se načítá

Máte rádi hry, u kterých zapojíte mozek? Pak je hra Jade Monkey vhodná právě pro vás. Vaším úkolem bude přiřazování tří a více drahokamů stejné barvy k sobě. Čím rychlejší budete a čím více stejných drahokamů k sobě přiřadíte, tím více bodů dostanete. Hra je časově omezená, takže musíte pospíchat, abyste vše stihli!

 
78%
Hra - Jewels Hero
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete spojovat vždy 3 stejné symboly. Díky tomu získáte útok, obranu, životy či manu. Následně můžete bojovat s vaším nepřítelem.

 
77%
Hra - Ghosruns
Video se načítá

Ve hře Ghosruns bude tvým úkolem kliknout a táhnout s malými obličejíky tím způsobem, že vytvoříte minimálně trojice stejně barevných symbolů. Vymaž všechny bílé čtverečky a poté již můžeš pokračovat do další úrovně. Musíš postupovat dostatečně rychle, aby zlomyslný duch nesnědl skupinku běžců v dolní části obrazovky.

 
77%
Hra - Love Quest
Video se načítá

Pomozte mladé slečně překonat všechny obdivovatelky, které jsou zamilované do jednoho chlapce. Aby ho mohla vyhrát, musí všechny soupeřky překonat ve hře Bejeweled. Princip hry je jednoduchý, musíte spojovat přesunem tři stejné znaky. Srdíčka vám přidají na životě zatímco, znak ve tvaru úst vám pomůže zničit nepřítelkyně rychleji.

 
76%
Hra - Jewel Quest - trénujte postřeh a myšlení
Video se načítá

Flashová hra Jewel Quest otestuje nejen vaše logické myšlení, ale také rychlost vašeho uvažování. Úkolem je spojit do trojice stejné symboly a postupně obarvit celé hrací pole.

 
75%
Hra - Ancient Jewels
Video se načítá

Ancient Jewels je velice pěkná logická a postřehová hra vhodná pro relaxaci po náročném dni. Vaším úkolem bude v co nejkratším časovém limitu, zkombinovat dohromady co nejvíce kamenů, tak abyste získali co nejvyšší možné skóre. Hru vám bude zjednodušovat nápověda, která vám vždy ukáže nejlepší kombinace.