Pinball

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Mr Men Pinball
Video se načítá

Postřeh je hlavním atributem pro hraní hry Mr Men Pinball. Jde o klasický pinball, kde musíte odpalovat míčky, aby nepropadly otvory. Jakmile míček narazí do čehokoli v herním poli, dostanete body. Kolik dokážete nahrát bodů?

 
83%
Hra - Power Pinball
Video se načítá

Pinball není pouze hra desková, ale existuje celá řada počítačových zpracování. Jedno z nich se nazývá Power Pinball a můžete si ji zahrát právě nyní. Dokážete udržet míček na hrací ploše tak dlouho, abyste získali velký počet bodů? Celkem máte k dispozici pouhé tři míčky, takže pozor, abyste je nevytratili.

 
50%
Hra - HM Pinball
Video se načítá

Pinball je klasická hra s míčky. Tvým zadáním je nasbírat co nejvíce bodů. Míček se odráží jak z divokých vajec, vytvořit ale nový rekord nebude tak snadné. Pokusíš se o to?

 
88%
Hra - Pepsi Pinball
Video se načítá

Tento Pinball je něco neobvyklého, co zaujme nejednoho hráče. Už Vás onudil klasický pinball, který jen blikal a divně pískal? Zkuste něco jiného, co Vám rozproudí krev. Tento pinball je situován do prostředí Divokého západu. Místa plného salónů, kovbojů, koní a kaktusů, což hře přidá na zajímavosti. Jinak princip hry je stejný. Vystřelí se Vám kulička a vy sbíráte body podle toho, do čeho narazí nebo čím se prokutálí. Kulička ovšem nesmí propandout až dole, tomu se musíte snažit zabránit pohybováním závor, které ovládáte šipkama.

 
76%
Hra - Wall-E Pinball
Video se načítá

Wall-E je oblíbený animovaný film. Vy si můžete s Wall-E zahrát následující hru. Mnozí jistě znáte pinball, ale pro ty kteří nevědí, o co jde, lehce nastíníme hlavní princip hry. Snažíte se odpálit kuličku do hrací tabule a poté se různými páčkami a změnami jejich směru snažíte o získání co největšího počtu bodů.

 
70%
Hra - Snow Ball Pinball 2
Video se načítá

Máte rádi hru pinball? Pokud ano, pak tu pro vás máme novou neotřelou variantu této hry. Samotná hra začíná, když elf vhodí sněhovou kouli na herní obrazovku. Snažte se udržet kouli, aby nespadla pryč z obrazovky. Kontolujte panely pomocí kláves Z a M. Hru si zahrajete na několik herních obrazovkách.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
58%
Hra - Xtreme Pinball
Video se načítá

Pinball je velmi oblíbená, mezi veřejností hodně rozšířená hra. Ovšem pro ty, kdo by ji neznali se dá jednoduše vysvětlit. Jedná se o plochu, na které se samovolně pohybuje kulička. Vy ji v úvodu vystřelíte a ona se pohybuje po ploše, kde sbírá body tím, že se dotýká různých bonusů. Kulička nesmí propadnout až dole. Vy ji v tom můžete zabránit pohybováním závor dole. Tento pinball je stylizován do podoby Divokého západu.

 
79%
Hra - Flipnoid
Video se načítá

Do jakého kola se dokážete dostat ve hře, kde musíte odpalovat míčky a zabránit jejich propadnutí. Dále je třeba sestřelit všechny hrací pole, která jsou zdrojem bodů, ale také zajímavých bonusů.

 
58%
Hra - ZOO Pinball
Video se načítá

V této hře budete sbírat body v automatu pomocí kuličky. Kuličku vždy odpálíte a nesmíte ji pak nechat propadnout.

 
80%
Hra - Hello Kitty Pinball

V této hře s krásným vzhledem budeš muset nahrát před vypršením časového limitu co největší možné skóre. Vystřeluj míčky a snaž se nahrát co nejvíce bodů. Hru ovládáš myší.

 
90%
Hra - Flipper Dunk 3D

Dostaňte míč do basketbalového koše pomocí pinballové odpalovací rampy. Hru ovládáte myší.