Tower defense

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Merge Cannon: Chicken Defense

V této hře se musíte ubránit zástupům kuřat, která na vás útočí. Vylepšujte si obranné věže a snažte se přežít co nejdelší dobu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Keeper of the Grove 3

Stavějte obranné jednotky a získejte co nejvíce mincí, za které si obranné věže můžete vylepšovat.

 
85%
Hra - Zombie Last Castle

V této hře musíte ubránit vaši pevnost před zástupy nepřátel, kteří se budou snažit zničit vaši pevnost. Dokážete pevnost ubránit? Na pomoc si můžete vzít vašeho kamaráda nebo kamarádku a hrát ve dvou.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Chaotic Garden
Video se načítá

Ubraňte svoji zahradu a úrodu! Útočí na vás nepřátelská zvěř, která vás chce okrást. Vy budete mít na obranu prasátka, býky nebo slepičky. Hlavní jsou však husy, které snáší vejce. Za vejce nakupujete ostatní jednotky.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Bomb It TD
Video se načítá

Zahrajte si super hru, ve které budete bránit cestu k cíli. Kolem cesty budete stavět věže a pokládat bomby.

 
75%
Hra - The Keeper of 4 Elements
Video se načítá

Ověřte si své strategické myšlení hrou Tower Defense a pokořte svého nepřítele magickými věžemi, které musíte umístit na správná místa. Vyhráváte právě tehdy, pokud se nepřítel nedostane na konec tratě.

 
84%
Hra - Keeper Of The Grove
Video se načítá

Postarejte se osvojovat vzácné drahokamy a zastavte všechny příšerky, které by vám je chtěli ukrást. Abyste jim zamezili přístup musíte postavit správně věže a neustále je vylepšovat. Myslíte si, že svůj majetek ubráníte před nepřáteli?

 
73%
Hra - Angel Defense
Video se načítá

Rozmístěte rostliny, které plní funkci obránců před nepřáteli a pokuste se ubránit proti všem nepřátelům. Rostliny dobře rozmístěte a snažte se postavit od každé rostliny několik kusů, protože tím získáte komplexní obranu.

 
83%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá

Super fantasy hra, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást nepřátelská monstra. Vy musíte kolem cesty stavět bojové jednotky a vylepšovat je. Můžete nakupovat mnohá vylepšení i nové jednotky. Používejte během boje i kouzla.

 
72%
Hra - Defend your life! - Demo
Video se načítá

Máme pro vás skvělou hru, ve které prozkoumáte útroby lidského těla. Vaším úkolem bude podél cest stavět obranné věže a bojové jednotky. Zadržet pak musíte různé bakterie a nemoci, které se chtějí dostat hlouběji do těla. Čeká na vás více než 15 rozmanitých levelů, které představují různé části těla. Nakupujte pak vylepšení za získané tabletky.

 
75%
Hra - Cursed Treasure Level Pack
Video se načítá

Ponořte se do tohoto fantasy světa, kde číhá nebezpečí na každém rohu. Vaším úkolem bude ubánit vaše drahokamy za každou cenu. Musíte vybudovat tak silnou obranu, aby nikdo neprošel. Samozřejmostí budou i různá vylepšení, která zlepší schopnosti vašich věží. Zvládnete se pokaždé ubránit?