Vedení podniku

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
96%
Hra - Shop Empire Fable
Video se načítá

Postavte si vlastní nákupní centrum! K dispozici budete mít mnoho obchodů a restaurací. Také budete muset stavět schodiště, výtahy nebo záchody. Všechny obchody budete moci také vylepšovat.

 
94%
Hra - Hamster Hotel
Video se načítá

Max je křeček, který si splnil svůj sen a otevřel si svůj vlastní hotel. Netušil, že práce v hotelu je tak namáhavá, a proto spoléhá na tebe, jako manažera podniku. Aby hotel fungoval, musí být zákazníci spokojeni a tvoji zaměstnanci musí vědět, co mají dělat. Ve hře jim budeš určovat kde má uklízečka uklízet, jaké jídlo mají připravit a kde ho mají přinést a tak dále. Za vydělané peníze si můžeš hotel vylepšovat a kupovat další pokoje. Dokážeš se o takový podnik postarat, aby nebyl ztrátoví a zákazníci šťastní?

 
93%
Hra - Frenzy Cruise
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem zákazníky přijímat a doprovázet na místa, která si určí. Může to být například bazén, kajuta nebo jídelnu nebo jiná místa. Aby byl chod bezrpoblémový, musíte se věnovat každému zákazníkovi. Podaří se vám zvítězit?

 
93%
Hra - Emilys Cook and Go
Video se načítá

V této hře budete vaším úkolem pomoci Emily s jejím obchodem na pláži. Prodávat budete doplňky, ale hlavně jídlo.

 
91%
Hra - Goodgame Disco
Video se načítá

Ve hře Goodgame Disco se staneš manažerem jednoho zapadlého diskoklubu. Tvým nesnadným úkolem je povznést slávu klubu a vytvořit z něj nejnavštěvovanější diskotéku v celém kraji.

 
89%
Hra - Janes Hotel
Video se načítá

Obsluhujte hosty v hotelu a plňte jim veškerá přání. Určitě jste se někdy chtěli stát vedoucí hotelu. V této hře Vám nic nebrání. Klidně se do toho pusťte. Noste jim kafe a těšte se na jejich další návštěvu.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - KidS Umbrella Store
Video se načítá

Pokuste se prodat co nejvíce dětských deštníků. Jelikož vedete svůj vlastní obchod, můžete se o zákazníky postarat s největší péčí. Někdy to bude chtít opravdu hodně trpělivosti, protože děti si umějí hodně věcí navymýšlet.

 
88%
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video se načítá

Práce každého farmáře je velmi náročná, ale pokud ji dělá od srdce, pak je to jeho životní radost. Dokážete ve hře Farmer Frenzy 3 American Pie vybudovat kompletně fungující farmu, která si na sebe dokáže vydělat?

 
87%
Hra - Fitness Rush
Video se načítá

enny si v centru města otevřela svou vysněnou posilovnu. Pomůžeš jí s vedením podniku a obsluhou zákazníků? Při příchodu, stačí na zákazníka kliknout a nad ním se objeví místo, které chce navštívit. Po cvičení, je stačí nasměrovat na pokladnu a vy se tak můžete věnovat dalšímu zákazníkovi. Z vydělaných peněz můžete svou posilovnu vylepšovat tím, že budete kupovat nové stroje a doplňky. Zvládnete jí pomoci i vy?

 
87%
Hra - Waitress Adventures Chasing Beauty
Video se načítá

Skvělá zábava ve hře Waitress Adventures Chasing Beauty je podložena dojemným příběhem. Musíte pomoci mladé servírce v práci s obsluhou hostů a poté ji za vydělané peníze kupte zkrášlovací kůry.

 
87%
Hra - T Shirt Stand
Video se načítá

Zkuste si pořídit stánek, kde se prodávají trička. Je nutné postupovat obezřetně a nakupovat také reklamy, které zvyšují pravděpodobnost prodeje. Máte podnikatelského ducha?

 
86%
Hra - Cinema Panic
Video se načítá

Věděli byste vést kino a obsluhovat zákazníky? Ověřte si to v této hře, kde budete mít na hromadu práce. Po konci jednoho dne si své kino můžete vylepšit dekoracemi nebo novými přístroji. Dokážete ho dostat až na samotnou špičku?

 
85%
Hra - Greengrocer's
Video se načítá

Kathrin si otevřela svůj první obchod s ovocem a zeleninou. Vaším úkolem je prodej těchto surovin za co nejmenší čas. Dokážete uspokojit zákazníky a vydělat dostatek peněz na chod obchodu?