Zařizování bydlení

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - My new room christmas edition
Video se načítá

Vyzdobte si vánočně svůj pokojíček. Dejte si zde třeba krb a stromeček. Můžete si ho umístit všude, kde jen budete chtít. Ničeho se nebojte. Vše můžete bez problému změnit nebo upravit. Takže se pusťte do hry.

 
90%
Hra - My New Room 2
Video se načítá

Právě jste dostali svůj vlastní pokoj a musíte si ho patřičně zařídit. Máte opravdu široký výběr. Volit můžete z menu, která se nacházejí v pravé části obrazovky. Po rozkliknutí zjistíte, jaké možnosti vlastně máte. Až budete s výsledkem spokojeni, můžete si vytisknout obrázek za pomoci tlačítka v dolním menu. Nezapomeň si zahrát i třetí díl této super hry.

 
88%
Hra - My New Room 3
Video se načítá

Zařizování nového domu může být pěkná dřina. Musíte si uvědomit, co všechno budete potřebovat, abyste na nějakou část nábytku nezapomněli. Vyzkoušejte si vytvořit takový svůj pokoj v této hře. Na výběr je ze spousta nábytku a bytových doplňků. Lampou počínaje a domácím mazlíčkem konče. Vytvořte si pokoj snů, ve kterém se Vám bude nejlépe bydlet.

 
87%
Hra - Zařizování ložnice
Video se načítá

Pokud vás baví zařizování bytu tak tato hra je stvořená přímo pro vás. Byt sice celý zařizovat nebudete, ale za to si můžete vytvořit ložnici podle svých představ. Široký výběr najdete nejen v nábytku, ale také v doplňcích, které máte k dispozici.

 
86%
Hra - My New Room
Video se načítá

Chtěli jste si někdy vyzdobit svůj pokojík bez toho aniž vy Vám do toho někdo kecal? V této hře si to můžete bez problémů vyzkoušet. Začněte třeba postelí nebo stolem. Vše je jen na Vás.

 
86%
Hra - Barn Yarn
Video se načítá

Pomozte Tomovi a Joeovi opravit jejich starou stodolu dřív, než přijde zima v oddechové hře Barn Yarn. Abyste mohli do stodoly nakoupit potřebné vybavení, je nutné nejdříve získat prodejem starých věcí dostatek peněz. Postupně k vám budou přicházet lidé, a pokud se vám podaří najít předmět, který by chtěli koupit, získáte peníze.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Mateřská školka
Video se načítá

Vytvořte si jedinečnou školku a dodejte jí srdce, které jí chybí. Ozdobte místnost doplňky, hračkami a samotnými dětmi.

 
85%
Hra - Realistic Frozen Room
Video se načítá

Pomozte Else s výzdobou jejího pokoje. Na výběr máte pěkný nábytek, obrázky a dekorace. Bude se jí po přeměně líbit?

 
84%
Hra - Misty Terrace Apartments
Video se načítá

V této hře budete vybírat nejen šaty a make-up, ale také pěkné zařízení do nového bytu. Zařizovat budete pokoj, obývací pokoj a kuchyň. Příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - My Totoro Room
Video se načítá

Postarejte se o to, aby tato pokoj byl ve stylu Toroto. K tomu máte na výběr pěkný nábytek a dekorace.

 
82%
Hra - Hello Kitty Fan Room
Video se načítá

Oblíbená dívčí postavička Hello Kitty je tu s další skvělou hrou, u které se zabaví rozhodně všichni. Jedná se o dekorační hru, ve které si můžete vytvořit pomocí předem připraveného nábytku svůj pokojíček. Všude je samozřejmě tématika Hello Kitty. Slaďte si pokojíček, pracovnu nebo jen odpočinkovou místnost podle své fantazie a barev, které máte rádi. Nebojte se experimentovat. Když se Vám to nebude líbit, začnete znovu.

 
82%
Hra - Tessa's New Home
Video se načítá

Pomozte Tesse s vybavením nového domu. Potřebuje vybavit koupelnu, obývák a různé místnosti. K dispozici máte krásné doplňky a domácí zvířátka.

 
81%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá

Ve hře Pony Club Decoration si postavíte svůj vlastní Pony Club. Upravte stáje tak, aby se tam koníkům líbilo, přemísťujte a přidávejte nová zvířátka a bavte se. V každém jezdeckém klubu nesmí chybět jezdecké překážky, na kterých budou jeho členové trénovat. Vyhrajte si a postavte nejlepší překážkovou dráhu.