Postřehové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Ragdoll Fall

Zahrejte si tuto brutální hru, ve které musíte přeskakovat s panákem mezi jednotlivými plošinami a zároveň se musíte vyhnout všem bodcům, které by vás zabily. Hru ovládáte myší.

 
87%
Hra - Jump bunny Jump

Vyskákejte s králíčkem co nejvýše můžete. Sbíráním mincí se vystřelujete nahoru a tím získáváte i vyšší postavení. Pozor si však dejte na nejrůznější překážky, které vás mohou stáhnout zpět na zem. Hru ovládáte šipkami.

 
90%
Hra - Jetpack Joyride

V této hře bude vaším úkolem utíkat z výzkumného centra a dostat se tak do bezpečí. Přitom se musíte vyhýbat všem překážkám a sbírat co největší množství peněz. Jak daleko se dokážete dostat?

 
90%
Hra - Arrow's Adventure

Zničte co nejvíce nepřátel v této nekonečné hře, ve které musíte proběhnout co největším množstvím levelů a tím tak čistit herní pole. Za utržené peníze si kupujete nové vylepšení pro svého hrdinu a také nové zbraně. Jak daleko se dokážete dostat?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Doome Cake

Stavějte jednotlivá patra dortu tím způsobem, abyste dosáhli pokud možno co největšího počtu. Dokážete to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Dogod.io

Povedená zábavná IO hra, ve které se musíte probojovat na vrchol žebříčku ničením vašich soupeřů, kteří se vás budou také snažit zničit. Sbírejte cukrovinky, vylepšujte si svého pejska a ukažte všem, kdo je tu pánem.

 
85%
Hra - Brick Breaker Endless

V této hře bude vaším úkolem střílet bílé kuličky z vašeho děla, které mají za úkol ničit bloky s různými čísly, které se neúprosně blíží k vám. Jak vysoké bude vaše skóre, než vás neustále se přibližující bloky polhtí?

 
85%
Hra - Zumba Ocean

Zumba tak jak ji známe. Na mořském dně je vaším úkolem vyčistit dráhu spojováním tří a více míčků dohromady. Hru ovládáte myší.

 
95%
Hra - Subway Surfers St. Petersburg

Zahrejte si tuto legendární hru přímo ve vašem prohlížeči. Sbírejte mince a snažte se vyhnout všem překážkám, které na vás budou čekat. Hru ovládáte šipkami.

 
89%
Hra - Funny Shopping Supermarket

Povedená hra, ve které je vaším úkolem pomoci všem zvířátkům s nákupem lahodných dobrůtek v obchodě. Nejdříve správně rozmístěte všechna zvířátka a poté jim pomozte s výběrem vhodného výrobku, který si přejí. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Birdy Trick

Tato hra si bere to nejlepší ze svého slavného předchůdce Flappy Birds a přináší s sebou řadu vylepšených mechanik. Vyhněte se všem nástrahám, které jsou na vás v nekonečné úrovni připraveny, sbírejte všechny hvězdy a odemkněte si nové vzhledy pro vašeho ptáčka.

 

Jak fungují hry Postřehové

V postřehových hrách půjde o to, jak už název napovídá, otestovat Váš postřeh. Připravte se na řadu her, kde budete muset vnímat spousty věci a rychle klikat na myš či klávesnici.


Nejlepší postřehové hry

Ve hře Rogue Soul 2 se jako ninja budete propracovávat levely a zabíjet nepřátele. Další hra, která procvičí váš postřeh je Bomb It 7, což je hra založena na klasickém bombermanovi. Pokud vám multitasking, tedy dělání více věcí najednou, nedělá problém, pak si otestujte, co všechno jste schopní zlvádat najednou ve hře Multitask 2.