Míchání nápojů

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
94%
Hra - Science Class Potion
Video se načítá

Vymyslete elixír za pomoci čtyř ingrediencí, které smícháte. Po aplikování na květinu se můžete podívat na svůj výsledek.

 
89%
Hra - Bartender: The Right Mix
Video se načítá

V této hře se stáváte barmanem ve zdejším klubu. Vašim úkolem je míchat nápoje všem zákazníkům, kteří se v baru objeví. Jelikož se neobjeví nikdo, nakonec nápoj vypijete. Je jen na Vás, jaké ingredience namícháte. Podle zvolených přísad a jejich množství se pak odvíjí i reakce barmana. Podaří se vám, aby mu koktejlík chutnal? Nebo vykulí oči a z hrdla mu vyžehne plamen? Hra Bartender je také známá jako Barman hra.

 
87%
Hra - Secret Witchery
Video se načítá

V této hře si zahraješ na malou čarodějku, která se neřídí pravidly. Zatímco bys měla se starou čarodějnicí míchat lektvar přesně podle pokynů a přidávat jen určité přísady, rozhodla ses, že si v kotlíku, zatímco stará čarodějka hledá přísady, umícháš vlastní lektvar, který ti pomůže vykouzlit novou kamarádku. Úkol je tedy jednoduchý, vždycky když se stará čarodějnice nedívá, liješ do kotlíku tajné přísady, co držíš v ruce. Musíš to dělat tak dlouho, dokud ukazatel hladiny kotlíku nad tebou neukáže, že je kotlík plný. Ale pozor, vždycky když tě čarodějka chytí při činu, ztratíš jeden život a ty máš celkově jenom tři.

 
86%
Hra - Jennifer Rose Restaurant Love 2
Video se načítá

Hra Jennifer Rose Restaurant Love 2 je jednoduchá, ale přesto kouzelná hra. Vaším úkolem je vždy nového zákazníka usadit, v daném limitu ho obsloužit a nakonec po něm sklidit ze stolu. Za každého spokojeného zákazníka dostane Vaše servírka zaplaceno. Za utržené peníze můžete jak restauraci, tak i samotnou číšnici zdokonalovat.

 
86%
Hra - Beauty Potion
Video se načítá

V této hře budete vytvářet lektvar za pomocí čarodějnice, která čeká na váš výběr. Vybrat si můžete tři suroviny, které čarodějka smísí. Nakonec uvidíte, jaká princezna vznikne.

 
86%
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem nakrmit Bezzubku z igrediencií, které máte k dispozici. Bude mu chutnat nebo ne?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Frozen Love Spell
Video se načítá

Vykouzlete této hezké slečně jejího budoucího muže! Musíte napřed použít 4 věci z chaloupky a hodit je do ohně. Pak už stačí jen doufat, že se objeví ten pravý ženich přímo pro ni!

 
85%
Hra - Draculaura's Monster Spell
Video se načítá

Pomozte této mladé slečně umíchat zázračný lektvar, který z ní udělá tu nejkrásnější ženu v okolí.

 
81%
Hra - Potion of Beauty
Video se načítá

Stará ošklivá čarodějnice se snaží vytvořit lektvar, který by jí zaručil krásu a mladistvý vzhled. Pomoz čarodějnici při hledání ingrediencí a vhazuj je do kotlíku. Po levé straně se ti objeví nápověda, co by se mělo použít. Po konci úrovně se čarodějnice promění. Dokážeš si projít všemi úrovněmi hry?

 
81%
Hra - Monster High Love Potion
Video se načítá

Dokážete namíchat ten pravý nápoj lásky pro Cleo de Nile z Monster High a jejího vyvoleného. Musíte použít správné ingredience, aby se do Cleo její spolužák zamiloval. Stačí jedna chyba a můžou se stát opravdu nesprávné věci...

 
80%
Hra - Kim Kardashian Halloween Costumes
Video se načítá

Kim Kardashian by chtěla by se chtěla převléknout na Halloween za jednu z celebrit. Rozhodněte o tom vy a třemi ingrediencemi, které vyberete a smícháte v kotli. Najděte všechny dostupné kombinace.

 
80%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video se načítá

Barbie by se chtěla dostat do Země Nezemě, aby zapomněla na své starosti a užila si svou bujnou fantazii. Pomozte jí s výběrem šatů a namícháním zázračného koktejlu.

 
78%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video se načítá

Pomozte mladé slečně, aby si vytvořila z několika ingrediencí vysněného přítele. Podaří se vám to napoprvé?