Doleť co nejdál

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
97%
Hra - Yeti Sports - Albatros Overload
Video se načítá

Oblíbená série Yeti Sports má na svém kontě již několik výborných dílů. Tentokrát si zahrajete s tučňáky a albatrosy. Prvním kliknutím hodíte tučňáka k albatrosovi. Každým dalším kliknutím bude albatros mávat křídly. Cílem hry je odnést tučňáka, co nejdál to půjde. Nelétejte příliš vysoko, vanou tam nebezpečné větry.

 
95%
Hra - Yeti Sports - Flamingo Drive
Video se načítá

Yeti Sports - Flamingo Drive je opravdu velmi zábavná hra!! Představ si, že jsi sněžný Yeti, který plameňákem odpaluje tučňáka někde uprostřed Afriky! Že je to šílené? Ale to není všechno! Musíš přehodit vysokou žirafu, velkého slona, v odpalu dalekém ti může pomoci sup a tak dále... Cílem je prostě odpálit tučňáka co nejdál. Tak neváhej a odpal!

 
94%
Hra - DuckLife3: Evolution
Video se načítá

DuckLife3: Evolution je velice zajímává hra, kde vaším úkolem bude vychovávat a trénovat malé kuřátko. Budete ho muset trénovat v létání, běhání, plavání a lezení. Samozřejmě ho musíte i průběžně krmit, ale pozor na to, že máte omezené finance. Až budete mít své kuřátko dostatečně vycvičené, tak s ním můžete chodit i na závody.

 
93%
Hra - Race The Sun
Video se načítá

Skvělá hra, ve které se musíte vyhnout objektům před Vámi, sbírat modré pyramidy a hlavně se snažit urazit co největší vzdálenost než zajde slunce. Slunce Vás totiž napájí energií, kterou potřebujete pro létání, a když zajde, tak Vám dojde šťáva.

 
93%
Hra - Up In The Sky
Video se načítá

Cílem hry Up In The Sky je pokořit výškovou hranici tisíc metrů. Myslíte, že dokážete Vašeho ptáka vylepšit naplno a s trochou štěstí vyletět na tuto metu? Každopádně to chce také trochu postřehu a štěstí.

 
92%
Hra - Caras Pocket Launcher
Video se načítá

Cara je malý ježatý chlapec, který nesmírně zlobí. Použijte kanón k vystřelení Cary do velké dálky. Před výstřelem musíte vybrat sílu a trajektorii výstřelu. Sbírejte cestou zlaté mince, abyste si mohli v obchodě nakoupit vylepšení. Vylepšení se bude hodit, abyste mohli doletět do větší vzdálenosti.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Rocket Pets
Video se načítá

Skvělá hra, ve které budete střílet do dálky domácí mazlíčky a pak se s nimi snažit uletět co největší vzdálenost. Po cestě pak můžete sbírat mnoho bonusů a hlavně mince, za které pak nakoupíte v obchodě.

 
90%
Hra - Flight of the Hamsters
Video se načítá

Létající křečci jsou tady! Pomozte křečkům užít si nový extrémní sport - vypouštění křečků. Klikněte myší, aby se křeček začal hýbat, a až bude připravený u polštáře, klikněte znovu k vypuštění křečka na dráhu. Při letu klikněte a držte tlačítko myši k použití speciální plachtící síly. Sbírejte předměty, abyste křečka udrželi ve vzduchu déle.

 
89%
Hra - Kick Ass Homer
Video se načítá

Všem kdo mají rádi žlutou seriálovou rodinku Simsnů se bude jistě líbit tato super oddechovka, ve které jako Bárt budete mít za úkol pořádně praštit do Homera a odpálit ho tak co nejdále. Na jeho cestě vduchem čeká spousta vylepšení a bonusů, co ho můžou postrčit ještě dál, nebo naopak překážekl, které Homera úplně zastaví. Tak co, jak daleko po Vašem úderu doletí?

 
88%
Hra - Octopost
Video se načítá

Zahraj si na mořského pošťáka jménem Octopost. Je to roztomilá chobotnička, kterou hodíš a pak se s ní snažíš doletět co nejdál. Za vzdálenost, kterou uletíš, získáváš peníze, které pak můžeš utrácet za všemožná vylepšení. Podaří se ti rozdat všechnu poštu?

 
87%
Hra - Fly Squirrel Fly
Video se načítá

Jak daleko dokáže letět veverka? Pokud jí dobře nasměrujete, tak opravdu daleko! Vypusťte veverku z praku a sledujte, jestli se jí cestou podaří sebrat oříšky nebo bonusy. Až veverka dopadne, tak se ukážou statistiky letu - největší výška, do níž veverka vystoupala, vzdálenost, kterou překonala a nejvyšší naměřená rychlost. Zkus i suprový druhý díl :-).

 
87%
Hra - Bear Grills
Video se načítá

V této srandovní postřehovce budete hrát za naštvaného medvěda na kolečkových bruslích, který se nechá vystřelovat z lana. Snažte se ho udržet co nejdéle ve vzduchu, sbírejte vše, na co narazíte a hlavně nespadněte. Sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu, když budete držet tlačítko accelerate. Troufnete si dostat se až na konec?

 
86%
Hra - Learn to Fly 2
Video se načítá

Pokud chcete být svědkem evoluce, měli byste si zahrát tuto flash hru. Můžete v ní totiž pomoci tučňákovi vymyslet nejlepší způsob, jak doletět co nejdále. Letícího zkušebního panáka ovládáte šipkami nebo písmeny A a D. S každým úspěšným pokusem vyděláte peníze, za které si poté můžete koupit lepší a lepší pomůcky, které vaše snažení podpoří.