S Barvami

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

69%
Hra - Color Match
Video se načítá

Color Match je zábavná spojovačka, ve které bude tvým úkolem spojovat kytičky dané barvy s políčky téže barvy. Princip hry se naučích na prvních pár levelech, které jsou velmi jednoduché.

 
82%
Hra - Color Challenge
Video se načítá

Color Challnege ja náročná hra, která prověří tvé oči. Z devítí čtverečků zdánlivě stejné barvy totiž budeš muset vybrat jeden, který má lehce jiný odstín. Když jsem hru hrál já, tak mi docela pomohlo zamhouřit oči.

 
85%
Hra - Happy Blocks
Video se načítá

Happy Blocks je parádní hra, která prověří tvé logické myšlení. Tvým úkolem zde bude měnit žlutě čtverečky na zelené. Měnit je budeš pomoci zelených kostek a postupně ve hře objevíš například červené kostky, které blokují měnění barev.

 
88%
Hra - ColoruID Html5
Video se načítá

První víkend v novém roces sebou přináší skvělou logickou hru ColoruID. V této hře bude tvým úkolem obarvit celé plátno pouze jednou barvou. Celkem na tebe čeká 16 kol, které prověří tvé kombinační schopnosti a logické uvažování.

 
80%
Hra - Spin The Color
Video se načítá

Ve hře Spin The Color budeš mít za úkol točit s kruhem, na kterém jsou 4 barvy tak, aby se do kruhu dostaly kuličky právě dané barvy. Když budeš klikat na levé straně hry, budeš točit do leva. Na pravé straně budeš točit doprava. Kolik kuliček se ti podaří dostat do kruhu?

 
85%
Hra - Pen Run 2
Video se načítá

Pokud máš ráda omalovánky, hra Pen Run 2 tě naučí preciznosti. V této hře bude tvým úkolem vykreslovat předem zaznačenou cestu pomocí fixky, kterou budeš muset po cestě zároveň doplňovat. Podaří se ti nakreslit všechny levely?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Roller Splat
Video se načítá

Ve hře Roller Splat budeš mít za úkol vybarvit celou plochu daného levelu jednou barvou na jeden tah. U hry budeš muset trošku uvažovat a plánovat si tahy dopředu, ale nejedná se o nic nemožného a myslíme si, že zvládneš projet všechny levely.

 
85%
Hra - BTS Emoji Coloring
Video se načítá

Mme tady další omalovánky ze série her Back to School. Dneska se zaměříš na nejrůznější druhy smajlíků, které budeš vybarvovat různýma barvičkama. Podaří se ti vytvořit celý set smajlíků?

 
85%
Hra - Kitty Coloring Book
Video se načítá

Dnes pro tebe máme krásné omalovánky ve hře Kitty Coloring Book. Ty si nejdříve vybereš jednu omalovánku která se ti nejvíce líbí a poté se již pustíš do práce. Vybereš si jakou chceš barvu a postupně vybarvíš celý papír.

 
85%
Hra - Color Fill
Video se načítá

Dneska budeme ještě pokračovat v sérii logických her a to sice kouskem pojmenovaným Color Fill - zde bude tvým úkolem vybarvovat různé obrazce jednou barvou a na jeden tah. Podaří se ti vyřešit všechny levely?

 
85%
Hra - Color Bars
Video se načítá

Máš trpělivost a ráda si hraješ s barvami? Zkus hru Color Bars, ve které je tvým úkolem odrážet míček od stěny. Hra má jednoduchá pravidla - míček můžeš odrážet pouze od stěny stejné barvy, jakou má míček. Pokud se ti to nepovede, musíš začít odznovu.

 
98%
Hra - Brain Twister
Video se načítá

Brain Twister je náročná logická hra ve které bude tvým úkolem správně uspořádat předem daný počet barevných korálků. Pro uspořádání korálků můžeš využít dvě nápovědy a 9 pokusů na vyřešení.

 
85%
Hra - Nail Salon - Marie's Girl Games

Mít svoje vlastní nehtové studio a dělat zde pestrobarevní a krásné nehty je sen kdejaké mladé kosmetičky. Ty si v této hře můžeš vyzkoušet, jaké to je. Musíš zákaznici ve svém nehtovém studiu upravit nehty, nabarvit podle a ozdobit podle své fantazie.