Přesnost

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Kawairun
Video se načítá

Tak do této skákačky se určitě zamilujete! Jde o to doběhnout co nejdále, hra je na skóre, takže budete moct porovnat síly s kamarády. Vyhýbejte se bažinám, propastem, větvím, vosám, duchům a dalším různým. Není to tak jednoduché, jak se zdá, když držíte šipku dolů tak panáček dělá skluz, dokud ji nepustíte. Tak co, máte na to být TOP?

 
84%
Hra - Pizza City
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete jezdit v autě a rozvážet pizzu po městě. V restauraci naberte objednávky a rozvezte je včas po městě. Dávejte si pozor, abyste nikoho nezajeli nebo nenabourali auto. Když všechny pizzy rozvezete, tak se vraťte do restaurace, kde naberete další objednávky. Za utržené peníze si můžete koupit v bazaru nové auto. Máte na to rozvést všechny pizzy včas?

 
83%
Hra - Junk Yard
Video se načítá

Junk Yard je super hra, ve které bude vaším hlavním úkolem recyklovat odpad. Předměty jako baterie, láhve, žárovky, noviny a další budete muset nasměrovat do správných děr. Když to nepůjde, tak můžete 5x zamíchat se smetím. Zvládnete nahrát TOP skóre?

 
81%
Hra - Crazy Penguin Catapult
Video se načítá

Právě jste se ocitli v severních zemích, kde momentálně zuří válka mezi tučňáky a ledními medvědy. Vy jste na straně tučňáků a nemáte nic jiného na práci, než ovládat katapult nebo letícího tučňáka klikem levého tlačítka myši nebo stiskem mezerníku. Důležité je buď odrazit tučňáka mimo hru, nebo jimi zabíjet lední medvědy. Před vámi je spousta báječných levelů, u kterých jistě zažijete mnoho zábavy.

 
81%
Hra - Tower Bloxx
Video se načítá

Postavte si své vlastní město ve hře, která je dostupná i na mobilních telefonech Nokia. Napřed stavíte modré budovy, potom červené, zelené a nakonec žluté. Modrou můžete postavit, kde chcete, červenou můžete stavět pouze, když sousedí s modrou. Zelenou můžete postavit tehdy, když sousedí s modrou a červenou. Žlutá musí sousedit se všemi. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte být přesní a nejlépe se trefovat doprostřed kostky, abyste dostali kombo, které můžete dalšími kostky násobit. Čím přesněji umisťujete kostky, tím více obyvatel vám přibude.

 
81%
Hra - RB2
Video se načítá

Zvládnete správně otočit tyto koule tak, abyste je poslali a správné místo? Černá na černou, červená na červenou. Takže stačí mít velkou rychlost a přesnost.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Too Much Pressure
Video se načítá

Máme tu pro vás super postřehovku, od které se jen tak neodlepíte. Hra je naprosto jednoduchá, ovládáte modrou kuličku a vaším úkolem je se vyhnout červené kuličce, která se pohybuje po celé ploše. Jakmile se v horním odpočtu objeví nula, tak se začne pole zmenšovat a vy z něho musíte najít cestu ven. Pro dosáhnutí největšího skóre se co nejdéle vyhýbejte zeleným zdem a červeným kuličkám. Kdo z vás nahraje více jak 600 000 bodů je king!

 
80%
Hra - Gingerbread Circus 2
Video se načítá

Zahrajte se na vrhače nožů a pobavte tímto vystoupením hledisko. Vrhat nože musíte tak, abyste nezabili perníček. Proto musíte být přesný a vrhat přímo na cíl. Během hry máte jen tři životy.

 
80%
Hra - The Line Game
Video se načítá

Zkuste si tuto postřehovku, ve které budete hledat zelené kolečko, které vás přenese do dalších levelů. Po cestě se se musíte vyhýbat červeným objektům a za žádnou cenu nevyjet z trati. Také sbírejte limetky, které vám přidají čas. Podaří se vám dohrát všechny levely?

 
78%
Hra - Gingerbread Circus
Video se načítá

Vyzkoušejte si zahrát adrenalinovou hru, která vás prostě pohltí. Vaším úkolem je trefit objekt nožem, ale tak, abyste nezasáhli perníček. Podaří se vám nasbírat co nejvíce bodů?

 
78%
Hra - Disco Bowling Deluxe
Video se načítá

Máte rádi kuželky? Tak to si zahrajte pařbu Disco Bowling Deluxe! Krom klasických kuželek se na dráze mohou objevit i bubliny s hvězdičkami nebo vybuchující kuželky.

 
77%
Hra - Cocktail Girl
Video se načítá

Dívka se dostane za bar a obsluhuje zákazníky. Zákazníci mají rozmanitá přání a vaším úkolem bude požadavky plnit. Dávejte si pozor na časový limit, který poměrně rychle ubíhá. V každém kole musíte získat určený počet peněz, jinak prohrajete. Snažte se zákazníky obsloužit jak nejrychleji to jen půjde.

 
76%
Hra - Super Stacker 2
Video se načítá

V této logické hře, která je pokračováním úspěšného prvního dílu Super Stacker, je tvým úkolem postavit dostatečně stabilní konstrukci, aby se po nějakou dobu nezřítila. Herní prvky však můžeš na plochu pokládat pouze ve stanoveném pořadí, což hru poměrně stěžuje. Zvládneš se dostat přes všech 40 levelů?