Přenášení věcí

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá

Už potřetí se můžeš potkat se hrou Truck Loader a opět je o něco lepší než její předchozí dva bratříčci. Čeká tě třicet levelů, zajímavých a záludných. Tvým úkolem je pomocí robota s magnetickým chapadlem naložit náklaďák krabicemi, přičemž ne vždy jsou bedny snadno dostupné.

 
84%
Hra - Truck Loader
Video se načítá

Truck Loader je první díl ze série logických her, kdy je tvým úkolem pomocí nákladního robota s magnetickým ramenem naložit plné nákladní auto a bezpečně s ním odjet. Některé krabice ale mohou být schované a je na tobě, abys tenhle zapeklitý úkol vyřešila.

 
82%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá

Přepravní firmy převáží spoustu zboží, které je uložené v krabicích. Někdy tyto krabice ale musí dostat do náklaďáku, které je potom odveze k zákazníkům. Naložit takové krabice není vždy snadné, zvláště tehdy, mají-li nějaký neobvyklý tvar nebo jsou rozbité. Vy pomocí stroje naložte náklad do náklaďáku. Krabice zde mají své místo, kde mají být uloženy. Jakmile splníte úkol, můžete pokračovat složitějším dalším levelem.

 
75%
Hra - Invention Suspension
Video se načítá

Jestliže znáš seriál nebo filmy Wallace a Gromit, tahle hra se ti určitě bude líbit. Tvým úkolem je pomoci sestavit jim jakési zařízení, na které potřebují spoustu zajímavých věcí. Létáš s vrtulníkem, nacházíš kousky pro stavbu toho zařízení a odvážíš je do přepravního místa.

 
72%
Hra - Vánoční Stromeček
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, přímo z vánočního prostředí. Budete mít za úkol vystrojit co nejvíce stromečků, které vám jezdí na běžícím páse. Ze začátku máte maximálně 3 ozdoby, ale později ve hře přibydou další ozdoby a stromečky se objevují častěji. Podaří se vám je vystrojit všechny?

 
72%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá

Už počtvrté se setkáváš se hrou Truck Loader, která si pořád zachovává svůj velmi kvalitní standart logické hry. S pomocí auta s robotickým ramenem dostaň všechen náklad správně na náklaďák. V tom ti ale můžou bránit například zamčené dveře nebo jiné záludné překážky.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

62%
Hra - Turtle Bridge
Video se načítá

Představte si, že nesete těžký náklad. A najednou Vám cestu zkříží propast, která je plná vody. Jak jen se dostat na druhou stranu? Těžko. Na pomoc Vám přijdou vodní želvičky, které ze svých těl udělají most přes celou propast. Úkol ale není jen tak snadný. Želvičky ale mají občas hlad, a tak si musíte dát pozor na to, aby se želva zrovna když na ni budete chtít skočit neponořila pro potravu.

 
56%
Hra - Ship Loader
Video se načítá

Staňte se obsluhou přístavního jeřábu. Myslíte si, že je to jednoduchá práce? Vaším úkolem bude nakládat loď různým nákladem. Musíte být velice opatrní, protože jakmile ji začnete nakládat opravdu zbrkle a rychle tak shodíte kapitána z lodi. Berte také ohledy na zvířata, nemůžete položit žirafu a vedle ní výbušniny nebo radioaktivní odpad. Zvládnete všechny levely na výbornou?

 
55%
Hra - Mk5 WorkBot
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, u které se budete bavit. Hrajete za malého létajícího robota a vaším úkolem bude sbírat malé zelené články a přenášet je k zelenému světlu, jakmile vysbíráte všechny tak vás to přenese do dalšího levelu. Dávejte si pozor na překážky, každým kolem je jich víc a víc. Nesmíte za žádných okolností do ničeho narazit, jinak přicházíte o život. Porovnejte skóre se svými kamarády a ukažte jim kdo je TOP!

 
45%
Hra - Frost
Video se načítá

V této logické hře budete mít v každém kole za úkol uhasit všechny ohne a tím postoupit do dalšího kola. K jejich uhašení budete využívat ledové kostky, které je potřeba správně přesouvat, vytvářet či odstraňovat.

 
77%
Hra - Fragile
Video se načítá

Ve hře Fragile dostaneš na starost jeřáb. Na začátku hry si můžeš vybrat, jestli ho budeš ovládat za pomoci myši nebo klávesnice, přičemž ovládání je popsané přímo na plakátech, z nichž na jeden musíš kliknout. Hra obsahuje celkově třicet úrovní. Tvým úkolem bude dostat všechny krabice do označené oblasti.

 
83%
Hra - Pusher
Video se načítá

Chlapík, kterého ovládát, chce být sám ve svém barevně vymezeném prostoru. Použijte pohyblivé objekty k tomu, abyste roboty vytlačili ven. Chraňte se jimi před laserovými paprsky, špicemi a zbraněmi robotů.

 
70%
Hra - Sokoboom
Video se načítá

Sokoban je logická hra, jejímž cílem je za pomoci hlavního hrdiny dopravit v každém kole všechny bedny na vyznačená místa a následně se dostat do cíle. Celkově ve hře na vás čeká 30 levelů, jejichž obtížnost se neustále stupňuje.