Policie

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Bucket Cop
Video se načítá

Bucket Cop je výborná hra, ve které se vám bude hodit logické myšlení. Hrajete za policejní plechovku, která má pochytat všechny zločince. Podaří se vám vždy najít způsob jak zločince chytit?

 
65%
Hra - Rescue Team 911
Video se načítá

Záchranné složky hrají významné role v našich životech. V této hře si ně můžete zahrát. Jako hasiči budete hasit požáry, v roli policistů si užijete zatýkání zločinců. Jakožto řidič sanitky budete vozit pacienty do nemocnice. Dokážete se postarat o všechny obyvatele Vašeho města?

 
60%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá

Další skvělá závodní hra, ve které se budete s policejním vozem prohánět po nerovných cestách. Navíc budete narážet na vraky, které můžete sešrotovat. Dávejte si však pozor na sudy, které vybuchují.

 
60%
Hra - Guarding The Law
Video se načítá

Vystrojte tuto krásnou ženu zákona do ulic! Udělejte jí účes a vyberte jí jednu z mnoha uniforem a vybavení, které se v dnešní době jistě hodí!

 
58%
Hra - American Police Dress Up
Video se načítá

V této oblíkačce budete mí možnost obléci krásnou, americkou policistku. Máte na výběr ze spousty účesů. Vyberte jí z mnoha krásných uniforem, jak uznáte za vhodné. Dejte jí boty, brýle a samozřejmě pistoli, pouta, obušek nebo baterku, to už je na vás. V další části se můžete už jenom kochat, jak stojí u policejního auta.

 
66%
Hra - Sweet Cop Dress Up Game
Video se načítá

V této hře dostanete na stasrost mladou policistku, která se potřebuje obléct. Vy jí s tím musíte pomoci. Vyberte jí nejhezčí uniformu a účes. Samozžejmostí bude i pistole a pouta.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

33%
Hra - Police Dress Up
Video se načítá

Tanya vždy chtěla být policistkou a stalo se jí to i skutečností. Zítra nastupuje na místní okrsek, kam byla převelena z akademie. Dejte si záležet, ať vypadá dobře.

 
84%
Hra - Wanted Painter

V této hře malujete na zem jízdou na kole. Cílem je prchat před policisty a přitom se vyhýbat policistům, kteří se vás snaží zničit.