Policie

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Bucket Cop
Video se načítá

Bucket Cop je výborná hra, ve které se vám bude hodit logické myšlení. Hrajete za policejní plechovku, která má pochytat všechny zločince. Podaří se vám vždy najít způsob jak zločince chytit?

 
65%
Hra - Rescue Team 911
Video se načítá

Záchranné složky hrají významné role v našich životech. V této hře si ně můžete zahrát. Jako hasiči budete hasit požáry, v roli policistů si užijete zatýkání zločinců. Jakožto řidič sanitky budete vozit pacienty do nemocnice. Dokážete se postarat o všechny obyvatele Vašeho města?

 
60%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá

Další skvělá závodní hra, ve které se budete s policejním vozem prohánět po nerovných cestách. Navíc budete narážet na vraky, které můžete sešrotovat. Dávejte si však pozor na sudy, které vybuchují.

 
60%
Hra - Guarding The Law
Video se načítá

Vystrojte tuto krásnou ženu zákona do ulic! Udělejte jí účes a vyberte jí jednu z mnoha uniforem a vybavení, které se v dnešní době jistě hodí!

 
58%
Hra - American Police Dress Up
Video se načítá

V této oblíkačce budete mí možnost obléci krásnou, americkou policistku. Máte na výběr ze spousty účesů. Vyberte jí z mnoha krásných uniforem, jak uznáte za vhodné. Dejte jí boty, brýle a samozřejmě pistoli, pouta, obušek nebo baterku, to už je na vás. V další části se můžete už jenom kochat, jak stojí u policejního auta.

 
66%
Hra - Sweet Cop Dress Up Game
Video se načítá

V této hře dostanete na stasrost mladou policistku, která se potřebuje obléct. Vy jí s tím musíte pomoci. Vyberte jí nejhezčí uniformu a účes. Samozžejmostí bude i pistole a pouta.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
33%
Hra - Police Dress Up
Video se načítá

Tanya vždy chtěla být policistkou a stalo se jí to i skutečností. Zítra nastupuje na místní okrsek, kam byla převelena z akademie. Dejte si záležet, ať vypadá dobře.