Řetězové reakce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

93%
Hra - Candy Chain
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které budete pohlcovat různé sladkosti. Musíte se snažit o co největší řetězovou reakci. Vždy si vyberete místo, kde je největší koncentrace sladkostí a tam kliknete. Pak už se jen díváte, jak řetězová reakce pohlcuje všechny sladkosti.

 
92%
Hra - Flower Reaction
Video se načítá

Další skvělá hra ve stylu řetězovky. Vaším úkolem je snažit se trefit poletující hvězdičku tak, aby bylo kolem co nejvíce dalších hvězdiček.

 
85%
Hra - Flying Candy
Video se načítá

Flying Candy je velmi zábavná hra, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít. Klikněte někde v blízkosti fialových bublin. Snažte se, abyste zasáhli co nejvíce bublin najednou. Ty se rozstřelí a zároveň zasáhnou i barevné kuličky, které je nutno sbírat. Abyste postoupili do vyššího levelu, musíte splnit určitý počet bodů, stanovených pro konkrétní level. S touto hrou zažijete spoustu zábavy. Dejte se do toho.

 
85%
Hra - Icy Gifts 2
Video se načítá

Druhý díl hry Icy Gifts vás opět zavede za Santou, kterého musíte rozmrazit. K tomu musíš pomocí nejrůznějších zbraní rozpoutat řetězovou reakci, která přitom zasáhne nejvíce dárků a dalších herních prvků. Jedná se o skvělou oddechovou hru.

 
83%
Hra - Icy Gifts
Video se načítá

Ve hře Icy Gifts je tvým úkolem klikání poblíž ledového proudení, aby se spustila exploze a následně řetězová reakce. Máš k dispozici pouze jedno kliknutí. Sbírej dárky umístěním myši poblíž nich. Dárky mohou být použity k nakupování vylepšení. Používej různé druhy výbušnin k silnější řetězové reakci.

 
79%
Hra - Chain Reaction HTML5
Video se načítá

V každém kole se budete muset snažit chytit co největší počet kuliček, minimálně ten požadovaný. V každém kole máte omezený počet pokusů.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Chain Reaction
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru, kde hlavním principem je řetězová reakce. Stačí, když kliknete na jednu z molekul, u které si myslíte, že by mohla být největší řetězová reakce a poté jen sledujete, kolik bodů jste za reakci získali.

 
67%
Hra - Nuclear Reaction
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Nuclear Reaction skvělá hra, ve které kliknete na zelenou kuličku a budete se snažit spojit pomocí řetězové reakce ostatní zelené kuličky. Musíte se však vyhnout kuličkám červeným.

 
81%
Hra - Kingdom Reaction
Video se načítá

Někdo přepadl váš hrad a vaším úkolem bude je všechny odstranit. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, musíte být velice přesní. Dávejte pozor, abyste netrefili princeznu (až na jeden level). Používejte flašky vína nebo láhve s kyselinou, abyste napáchali co nejvíce škod, vlevo nahoře máte počet protivníků, které musíte zničit. Mágové mohou střílet potom, co je zasáhnete, jsou jediní, kteří mohou otevřít poklad. Máte na to projít všemi levely s nejvyšším možným skórem?

 
75%
Hra - Chain Reaction Shooter
Video se načítá

Dokážete dopravit všechny kuličky do shluku? Musíte je spojovat podle barev, abyste je sundali. Také můžete využít i zdi, od kterých se kuličky odrážejí. Jakmile ji nedopravíte do shluku tak přicházíte o život. Podaří se vám dostat se až na konec?

 
80%
Hra - Angry Zombies

V dnešní hře budeme společně ničit zombie příšery. Podobně jako ve hře Angry Birds i zde bude tvým úkolem zničit všechny zombie stojící na překážkách, které musíš zničit obrovským prakem vystřelujícím velké množství lebek. Dokážeš zničit všechny zombie?

 
90%
Hra - Geometry Neon Dash Rainbow

Pomocí levého tlačítka myši se dostávejte dále a dále v překážkové dráze, která je proklána mnoha překážkami. Dokážete se dostat přes všechny překážky?

 
85%
Hra - Bubble Shooter Pro 2

Zábavná hra, ve které musíte zničit co nejvíce barevných koulí spojováním stejně barevných koulí. Dokážete to?