jednorožci online hry zdarma

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Cutie Unicorn Care

Jednorožčí mládě se vrátilo domů z výletu, ale je celé špinavé, hladové a navíc ještě nemocné. Musíš se o něj postarat. Vyléčit ho, upravit mu pleť, vykoupat jej a na závěr nakrmit tak, aby byl spokojený? Hru ovládej pomocí levého tlačítka myši.

 
85%
Hra - Princesses Rainbow Unicorn Hair Salon

Tři princezny se rozhodly, že přinesou do svého světa více barviček a proto se rozhodly udělat ze sebe jednorožce. Vydaly se proto společně do nejbližšího salónu krásy, aby tento svůj nápad uskutečnily. Nejdříve každé z nich udělej make up, poté uprav jejich vlasy a na závěr je vhodně oblékni, aby všechny vypadaly roztomile jako opravdoví jednorožci. Hru ovládáš myší.

 
92%
Hra - Holographic Trends

Dnešní trend jsou krásné pastelové barvy. Kdo by je neměl rád. V této vynikající hře si společně vytvoříme různobarevné kusy oblečení, nehty a dokonce například i vlasy. Vaší fantazii se meze nekladou. Tak vzhůru do hry. Barvičky čekají právě na vás.

 
83%
Hra - Unicorns Birthday Surprise

Dnes náš milovaný jednorožec slaví své narozeniny. Před samotnou oslavou je ale potřeba zařídit pár věcí. V první řadě musíme jednorožce upravit a nalíčit. Poté jej obléknout do pěkného duhového oblečku. V neposlední řadě také musíme upéci nějaké dobroty, aby si hosté mohli pochutnat. Pomůžeš nám?

 
87%
Hra - My Little Pony Unicorn Dress Up

Pro všechny milovnice úžasného seriálu My little pony přinášíme tuto vynikající oddechovou hru, ve které bude vaším úkolem pouze jediné. Obléci si svoje poníky. Nabarvěte jim hřívu podle svého, roh a spoustu dalšího. Takto si upravte všechny své poníky.

 
85%
Hra - Unicorn Dress Up - Girls Games

Kdo by neměl rád jednorožce. Ta nádherná stvoření s kouzelným rohem. Dnes si společně jednoho takového oblečeme a ustrojíme. V této hře budete muset udělat svému vlastnímu jednorožci krásnou hřívu a roh. Závěrem jej můžeš ozdobit roztomilými doplňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
76%
Hra - Unicorn Beauty Salon

Upravte si jednorožce podle svých představ. V této hře bude vaším jediným úkolem upravit si jednorožce, nalíčit jej, obarvit mu hřívu a obléci do roztomilého oblečku. Hru ovládáte myší.

 
83%
Hra - Hatch your Unicorn Idol

V této hře bude tvým úkolem postarat se o jednorožčí mládě, které se právě vylíhnulo z vajíčka. Potřebuje nakrmit, utěšit a hrát si. Plň s ním jednoduché úkoly, za které si můžeš kupovat veselé věci pro svého miláčka.

 
85%
Hra - Unicorn Chef Design Cake

V této hře budeme společně vařit vynikající dobroty, které si vyberete dle svého uvážení. Společně připravte jednotlivé ingredience a poté se vrhněte do samotné přípravy lahodných pokrmů.

 
80%
Hra - Pixel Art - Color by Numbers

Vynikající oddechová hra, ve které budete přiřazovat čísla jednotlivým bodům a tím tak vybarvovat celkové obrazce, které si předem vyberete. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Cute Rainbow Unicorn Puzzles

V této hře budete skládat puzzle a hlavním cílem je složit všechny puzzle před vypršením časového limitu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Unicorn Fashion dress up girls

Kdo by neměl rád jednorožce. Nádherná stvoření, která se prohání krásami přírody. Pomůžete jednomu takovému jednorožci s přípravami na večerní hostinu? Oblékněte jej a ozdobte podle svých nejlepších představ. Hru ovládáte myší.

 
79%
Hra - Baby Taylor Fairy Land Dream

Pomůžete naší krásné baby Taylor s přípravami na oslavu narozenin s magickými tvory?