Manikůra

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

81%
Hra - Superb Pedicure Nail Salon
Video se načítá

Upravte nehty zákaznici a upravte jejich nejlepší jak víte. Nejdříve se pustíte do pedikúry a následně pak do zdobení a lakování. Příjemnou zábavu.

 
62%
Hra - Beach Nail Polish
Video se načítá

Dokážete namíchat několik originálních laků na nehty? Poté je stačí nanést a kochat se. Můžete je také porovnávat mezi sebou a přelakovat.

 
60%
Hra - Baby Anna Nail Shop
Video se načítá

Dokážete splnit všechna přání klientkám, které chtějí vymodelovat ty nejhezčí nehty? Musíte se řídit podle předlohy a jedině díky tomu budete naprosto spokojenou klientelu, která se bude vracet.

 
54%
Hra - Fashion Nail Salon 2
Video se načítá

Postarejte se o tuto zákaznici ve vašem nehtovém studiu. Bude jenom na vás, jak se o ní postaráte.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
76%
Hra - Princess Nail Spa
Video se načítá

V této hře budete upravovat princezně nehty tak se pořádně snažte.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - Beauty Nail Art Salon
Video se načítá

Dokážete upravit co nejlépe této slečně její nehty? Tak se ukažte co ve vás je!

 
75%
Hra - Pretty Nail Salon Makeover
Video se načítá

Ozdobte nehtíky krásným barevným lakem a různými dekoracemi na nehty a na ruku. Barvy můžete různě kombinovat, použít můžete i vzory.

 
75%
Hra - Magic Nail Salon

Ve hře Magic Nail Salon si můžeš vyzkoušet, jaké by to bylo vlastnit salón na lakování a opravu nehtů. V roli kosmetické znalkyně budeš zákaznicím vybírat nejvhodnější barevné vairaty, které jim poté pomůžeš aplikovat.

 
75%
Hra - Fashion Nail Art
Video se načítá

Fashion Nail Art je hra zaměřená na kreativitu a preciznost. Tvým úkolem zde bude pomoct tvé klientce udělat nové a stylové nehty. Klientka si přeje pouze, aby nehty vypadaly dobře a tak bude na tobě, jaké je uděláš.

 
85%
Hra - Magic Nail Spa
Video se načítá

Splň svým zákaznicím jejich touhu po tom, aby jejich nehty vypadaly naprosto božsky. Ve hře Magic Nail Spa budeš mít k dispozici nehtové studio vybavené do posledního puntíku a nic tě tak nebud zdržovat od tvé tvůrčí práce.

 
85%
Hra - Nail Salon - Marie's Girl Games

Mít svoje vlastní nehtové studio a dělat zde pestrobarevní a krásné nehty je sen kdejaké mladé kosmetičky. Ty si v této hře můžeš vyzkoušet, jaké to je. Musíš zákaznici ve svém nehtovém studiu upravit nehty, nabarvit podle a ozdobit podle své fantazie.

 
75%
Hra - BFF'S Beauty Salon

Nejlepší kamarádky se rozhodly, že si spolu vyrazí do salónu krásy. Tvým úkolem bude všem udělat ty nejkrásnější nehty a ruce, které dokážeš a poté všechny ostříhat tak, aby byly spokojené. Dokážeš zvládnout tento nelehký úkol a nejlepší kamarádky obsloužit?

 

Jak fungují hry Manikůra

Máš ráda upravování nehtů a péči o ruce? Pak je kategorie Manikůra přímo stvořená pro tebe. V této kategorii najdeš nejrůznější hry, kde bude tvým úkolem vždy nazdobit ruce zákaznice, princezny nebo své. V některých hrách budeš majitelkou salónu krásy a kromě lakování nehtů bude tvým úkolem zákaznicím pomoct například s make-upem nebo celkovým makeoverem obličeje. A pokud tato kategorie není úplně pro tebe, tak doporučuji zkusit oblíkačky, kde si vybereš z širokého spektra her.

Nejlepší hry s manikůrou

Jedna z velmi povedených her je Jessie's DIY Nails Spa, kde bude tvým úkolem udělat Jessie manikůru. Nejprve ji zbavíš přebytečného napětí v rukou aplikací pleťové kůry a poté se spolu pustíte do nehtů. Ve hře Royal Spa Day se budeš muset postarat o ruce členky královské rodiny. Tady si tedy budeš muset dát opravdu záležet, aby se vše povedlo. Jako poslední si uvedem povedenou hru Broken Nails Crisis, kde bude tvým úkolem ryvhle pomoct slečně upravit nehty, aby nezmeškala svou schůzku a aby tam přišla pěkně nalíčená.