Jídlo

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Rie's Recipe: Devil's Food Cake
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru, ve které si upečete koláčky. Jako první si musíte nachystat všechny potřebné ingredience. Následně je všechny smícháte dohromady. Následně dáte péci těsto a koláčky máte hotové.

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
53%
Hra - Serena's Sea Food Frenzy
Video se načítá

Serena se rozhodla, že si udělá nový stánek s rybami. Má ráda mořská jídla a také je umí výborně připravovat. Dneska si otevře svůj stánek na pláži a vaším úkolem bude jí pomoct prodat co nejvíce ryb a vydělat co nejvíce peněz.

 
45%
Hra - Food panda
Video se načítá

Spoustu zábavy, ale také napínavých momentů Ti přinese hra Food panda. Musíš vždy přesunout kameny tak, aby se dostala panda k obrázku s jídlem. Dokud se Ti to nepodaří, nepostupuješ do dalšího kola.

 
43%
Hra - Pregnant Angela Food Shopping
Video se načítá

Angela je těhotná a cítí se unaveně, proto by potřebovala tvou pomoc s nákupem surovin a samotným vařením, aby překvapila svou rodinu chutným obědem. Pomůžeš jí?

 
91%
Hra - Chinese Food Cooking
Video se načítá

V této hře budete pomáhat šikovnéčínské kuchařce. Na začátku dojde vedoucí s sreceptem a vaším úkolem si bude dobře prohlídnout tyto obrázky, abyste věděli co máte hledat. Navíc jste omezeni časem a navíc, když se spletete mnohokrát tak musíte začít znova.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Fast Food Memo
Video se načítá

Procvičte si svojí paměť v této hře, kde bude vaším úkolem spojit stejné obrázky k sobě. Budou to pochoutky z fast foodu, které musíte hledat. Budete omezeni časem, takže se nesmíte zdržovat.

 
76%
Hra - Fast Fast Food
Video se načítá

Podaří se vám v této obsluhovací hře dodat jídlo k co největšímu počtu zákazníků? Vaším úkolem bude mačkat jednotlivé klávesy podle toho, co si daný zákazník přeje. Dávejte si pozor na časový limit.

 
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem prodat co nejvíce jídla v tomto fast foodu. Obslužte co nejrychleji všechny zákazníky a získejte co nejvíce peněz.

 
70%
Hra - Perfect Cake Master
Video se načítá

Ve hře Perfect Cake Master bude tvým úkolem upéct a nazdobit dort. Na pečení dostaeš návod, takže se nemusíš bát, že bys na něco zapomněla. Uzdobení už však budeš mít volnou ruku a tak záleží pouze na tvém umu, jak bude nakonec dort vypadat.

 
82%
Hra - Eliza Mood Swings
Video se načítá

Ve hře Eliza Mood Swing bude tvým okolem pomoct Else s její náladovostí. Nejdříve si zatočíš na kole "štěstí" a podle toho co ti vyjde, tak zvolíš následně odpovídající péči. Podaří se ti dát Elsu zase zpátky do pořádku?

 
80%
Hra - Princess Food Court
Video se načítá

Ve hře Princess Food Court budeš mít za úkol nejdříve připravit a vyrobit dort, nápoj, housku na hamburgr a nakonec tosasty. Poté to vše naservíruješ princeznám a ty poté budou hodnotit, jak se ti jídlo povedlo.

 
80%
Hra - Chopstick Cooking
Video se načítá

Dneska budeš mít za úkol připravovat lahodné hamburgery ve hře Chopstick Cooking! Tvým úkolem bude odchytit správné ingredience ve vzduchu a nasměrovat je na talíř. Až budeš mít hotový první hamburger, můžeš začít přijímat další objednávky.

 

Popis štítku Jídlo

Vítej v kategorii her, kde bude každým tématem jídlo.Najdeš tady spoustu her, kde půjde například o vaření nebo pečení, dále zde najdeš spoustu her, kde hlavním námětem bude například ovoce nebo se může jednat o hry, kde budeš mít na starosti například provoz restaurace nebo obsluhování hostů. Ať už si budeš chtít zahrát jakoukoliv hru s jídlem, je více než pravděpodobné, že ji u nás najdeš.

Nejlepší hry s jídlem

Mezi velmi oblíbené oblsuhovací hry patří například Penguin Dinner 2, kde budeš muset obsluhovat zákazníky v restaurace pro tučňáky. Každý den budeš muset vydělat stanovený počet peněz, aby se tvá restaurace uživila. Food Shot je velmi zábavná hra, ve které bude tvým úoklem střílet jídlo do pusy kočky a její opatřovatelky. Jen si budeš muset dát pozor, aby například kočka nejedla dorty a dívka myši.