Zoo hry

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Youda Safari
Video se načítá

Vítejte ve světě, kde můžete pomoci zoologickým zahradám a safari. Vaším úkolem bude obnovení všech parků a první destinací budou Spojené státy. Stanete se Lucy a vydáte se na cestu za všemožnými úkoly. Každý návštěvník vašeho safari má jinou představu o tom, které zvíře by rád viděl. Dokážet jim jejich přání plnit?

 
71%
Hra - Safari
Video se načítá

Vaším úkolem v této oddechovce bude provázet turisty po safari. Každý turista chce vidět jiné zvíře nebo zvířata a vy ho musíte k nim za pomoci džípu dovést. Důležité přitom bude, abyste žádného návštěvníka nenechaly dlouho čekat.

 
70%
Hra - Zoo Park
Video se načítá

Další skvělá hra, ve které se postaráte o spousty zvířátek. Tentokrát to však bude fuška, protože každý den máte o jedno zvířátko navíc. Navíc jsou zvířátka náročná a neustále vyžadují péči. Musíte je krmit, ošetřovat nebo po nich uklízet klece.

 
66%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video se načítá

Jak pečlivě dokážete pečovat o Vaše svěřence v dinosauří zoo? Musíte jim pravidelně dávat potravu a umývat jejich výběhy. Někdy přijde také na zajímavý výkon, kdy musíte odříznout roh, který špatně roste.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
61%
Hra - Zoo Heaven
Video se načítá

Máte rádi zvířátka? Samozřejmě, že ano! V této hře se o ně můžete postarat. K dispozici budete mít ve vašem zoo koutku 4 zvířátka, která budete muset vždy pustit do výběhu a pak se o ně postarat. Budete je krmit, hrát si s nimi, čistit jim klece nebo je ošetřovat u veterináře.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
60%
Hra - Zoo Escape 2
Video se načítá

Hra Zoo Escape přichází již s druhým pokračováním. Tentokrát hra obsahuje třicet úrovní. Vaším úkolem bude osvobodit zvířátka, která jsou uvězněná v zoologické zahradě. Dostaňte zvěř do dvířek s nápisem Freedom! a dokončíte tím úroveň. Klikáním na šedé kameny je necháte zmizet. Některá zvířata jsou držena v klecích, jichž se musíte také zbavit.

 
59%
Hra - City Zoo
Video se načítá

Starejte se o zvířátka ve vlastní virtuální zoo, kde se na ně dokonce chodí dívat i lidé. Ze začátku máte dvě zvířátka, časem jich však můžete mít mnohem více. Každý návštěvník, který přijde, chce vidět nějaké zvířátko a vy ho musíte k němu postavit. Pokud nebudete mít místo, můžete využít stánku se zmrzlinou.

 
58%
Hra - ZOO dekorace
Video se načítá

Trochu neobvyklé safari můžeš vytvořit pomocí této super on-line hry pro dívky. Zebra, lev a srna na jendom místě? To jde opravdu jenom tady. Vytvoř jim prostředí ve kterém se budou cítit dobře i při svém neobvyklém sestavení.

 
57%
Hra - Cody Crazy Zoo
Video se načítá

Codyho povolává další případ do ZOO plné zvířat. Zvířata totiž někdo využívá ke kriminálním činům, někdo, kdo si říká Tučňák. Jako Cody máš za úkol zjistit, kdo to je, a nejlépe ho zneškodnit, aby mohl být předán policii. Sbírej předměty a kombinuj je, aby ses zvládla dostat na konec.

 
56%
Hra - Bird Sanctuary
Video se načítá

Pokud máte rádi zvířata, zejména vzácné ptáky , tuto hru si určitě zamilujete . Vaším úkolem bude postarat se nejen o zvířata, ale i o zákazníky, kterých musíte nasměrovat na dané místo . Jakou klec budou chtít navštívit najdete v bublině . Může se stát, že dva zákazníci budou chtít navštívit stejnou klec, v takovém případě si musíte uvědomit, že na místě může stát jen jeden zákazník a druhý si musí počkat. Ve hře musíte myslet strategicky a vyhovět každému zákazníkovi . Navíc do vaší Zoo si můžete za vydělané peníze kupovat nová zvířata a doplňky .

 
55%
Hra - Zoo Builder
Video se načítá

Postavte si své vlastní ZOO. Hra má několik úrovní, ve kterých se vám postupně otvírají další a další možnosti. Pro postup do další úrovně musíte vydělat určitý počet peněz, proto musíte návštěvníkům nabídnout co nejvíce. Postavte pokladnu, stánky s občerstvením, prodejnu suvenýrů a samozřejmě výběhy pro žirafy, opice, polární medvědy, pandy, tučňáky nebo třeba slony.

 
54%
Hra - Kids Zoo Tropical
Video se načítá

Dokážete si poradit se všemi nástrahami, které jsou ruku v ruce s provozováním zoologické zahrady? Musíte se postarat o vzácné druhy zvířat, které potřebují speciální péči.