Spojovačky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - Beautiful Mask Makeover
Video se načítá

Postarejte se, aby maska této slečny vypadala úžasně. K tomu máte nádherné doplňky a dekorace. Nakonec si slečnu můžete i obléknout.

 
86%
Hra - Pusheen's B-day Party
Video se načítá

Pusheen chce zorganizovat nejlepší oslavu narozenin. Pomůžete jí s výrobou narozeninových kloboučků, výrobou zákusku a samotné události?

 
84%
Hra - Super Heroes Connect
Video se načítá

Spojte stejné značky k sobě a nekomplikujte si hru tím, že si zkřížíte cestu. Podaří se vám hru dohrát až dokonce?

 
81%
Hra - Cool Face Painting
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem ozdobit holčičce tvář, pěkným obrázkem. Po výběru se můžete pustit do malování. Musíte se hýbat podle vyznačených kuliček.

 
79%
Hra - Sofia Halloween Face Art
Video se načítá

Dokážeš připravit mladou dívku na svátek Halloween? Vyber masku, která se Ti bude nejvíce líbit a poté ji musíš namalovat. Maska se skládá z několika vrstev, které se postupně nanášejí na obličej v přesném pořadí.

 
79%
Hra - Light The Lamps
Video se načítá

Dokážeš správně zapojit několik elektrod tak, abys vytvořila uzavřený elektrický obvod. Stačí jenom zapojovat kladné a záporné elektrody na střídačku. Pokud si nebudeš vědět rady, musíš se více zamyslet.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Shelly's Face Painting Designs
Video se načítá

Postarejte se o jednu z mladých slečen a pobavte ji tím, že jí na obličej vytvoříte krásné obrázek, dle vašeho výběru. Podaří se vám ho udělat dokonale?

 
78%
Hra - Baby Barbie Slumber Party
Video se načítá

Barbie by ocenila, kdybyste ji dnešním dnem provázely právě vy. Pomozte jí s vařením a výrobou nové masky.

 
77%
Hra - Perfect Proposal Elsa
Video se načítá

Jack miluje Elsu a proto by ji chtěl požádat o ruku. Chce aby to bylo romantické a proto potřebuje vaši pomoc s výběrem oblečení, občerstvení as tajným překvapením pro Elsu. Nakonec je můžete obléci i na svatební den.

 
76%
Hra - Barbie Halloween Costume Designer
Video se načítá

Barbie už nechce být tou sladkou a proto chce letos změnu. Rozhodla se, že si u vás nechá ušít strašidelný kostým. Vaším úkolem jeho navrhnout, ušít a nakonec ozdobit tak, aby vypadal úžasně. Podaří se vám Barbie překvapit?

 
76%
Hra - Tattoo designs salon
Video se načítá

Tatiana se po dlouhém zvážení rozhodla, že si nechá udělat tetování. Pomozte jí s výběrem místa na těle a samotné tetování, aby se její výsledek líbil.

 
75%
Hra - Baby Barbie Frozen Face Painting
Video se načítá

Mladá dívka se chystá na zimní maškarní ples a chce jít za ledovou princeznu. Dokážete splnit její přání a pomoci jí s vytvořením originální masky? Stačí přenést vybraný motiv na obličej a potom všechno vybarvit barvami.

 
75%
Hra - Barbie Design My Chibi Onesie
Video se načítá

Barbie potřebuje nové teplé pyžamo a proto se rozhodla, že si ho ušije sama. Pomozte jí s tímto nápadem a dodejte mu pěknou barvu a doplňky, aby se v něm cítila pohodlně.